SIA "MEKA-1" (reģ. Nr. 51203065731) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-02-05. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 141 520 EUR, peļņa 20 857 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 4,48 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Grants un smilts karjeru izstrāde; māla un kaolīna ieguve
| Reģistrācijas Nr. | 51203065731 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-02-05 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV53ZZZ51203065731 |
| Juridiskā adrese | "Noras" - 3, Blāzma, Puzes pag., Ventspils nov., LV-3613 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 141 520 EUR | 20 857 EUR | 74 513 EUR | 2 |
| 2024 | 130 331 EUR | 39 992 EUR | 65 330 EUR | 2 |
| 2023 | 70 327 EUR | 1 274 EUR | 43 543 EUR | 2 |
| 2022 | 53 025 EUR | 2 817 EUR | 38 891 EUR | 2 |
| 2021 | 76 225 EUR | 17 817 EUR | 16 920 EUR | 2 |
| 2020 | 111 714 EUR | -2 495 EUR | 24 065 EUR | 2 |
| 2019 | 2 138 EUR | -1 880 EUR | 505 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 3.52 | 1.04 | 2.07 | 4 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.68 | 0.39 | 0.74 | 4 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 4.78 | 0.69 | 0.82 | 3 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 8.35 | 1.13 | 2.22 | 4 |
| 2024 | 19.31 | 2.13 | 2.74 | 3 |
| 2023 | 10.84 | 2.08 | 3.14 | 3 |
| 2022 | 9.47 | 1.61 | 2.29 | 3 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 506.01 | ~ 452.88 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 180.89 | ~ 161.90 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 267.27 | ~ 239.20 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 542.68 | ~ 485.70 |
| 2024 | 223.27 | ~ 199.82 |
| 2023 | 255.86 | ~ 228.99 |
| 2022 | 186.60 | ~ 167.00 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (2.74 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 223.27 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 223.27 * 0.105 = 23.44 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 500.00 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (223.27 - 23.44 - 500.00) * 0.2 ≈ 0.00 EUR
4. Neto alga: 223.27 - 23.44 - 0.00 = ~ 199.82 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 141 520 EUR | 130 331 EUR | 70 327 EUR | 53 025 EUR | 76 225 EUR |
| Bruto peļņa | 45 236 EUR | 56 700 EUR | 23 221 EUR | 16 000 EUR | 29 198 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 20 857 EUR | 43 242 EUR | 1 274 EUR | 2 817 EUR | 17 817 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 3 250 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 20 857 EUR | 39 992 EUR | 1 274 EUR | 2 817 EUR | 17 817 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 74 513 EUR | 65 330 EUR | 43 543 EUR | 38 891 EUR | 16 920 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 40 900 EUR | 34 396 EUR | 11 459 EUR | 8 351 EUR | 3 477 EUR |
| Pašu kapitāls | 65 383 EUR | 44 526 EUR | 17 534 EUR | 16 260 EUR | 13 443 EUR |
| Īstermiņa saistības | 9 130 EUR | 10 804 EUR | 6 009 EUR | 2 631 EUR | 3 477 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 10 000 EUR | 20 000 EUR | 20 000 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
4,48 | 3,18 | 1,91 | 3,17 | 1,00 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
4,48 | 3,18 | 1,91 | 3,17 | 1,00 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
14,74 % | 30,68 % | 1,81 % | 5,31 % | 23,37 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
27,99 % | 61,22 % | 2,93 % | 7,24 % | 105,30 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
31,90 % | 89,82 % | 7,27 % | 17,32 % | 132,54 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,14 | 0,47 | 1,48 | 1,39 | 0,26 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | — | 7,53 | 37,58 | 51,19 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,90 | 1,99 | 1,62 | 1,36 | 4,51 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
31,90 % | 79,31 % | 3,91 % | 7,98 % | 135,18 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,82 | 5,78 | 2,43 | 2,35 | 10,13 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "MEKA-1" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "VLAKON" | 15 923 061 | -320 509 | -2,0 % | 135 | 117 949 | 1 713 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "DSG Karjeri" | 6 145 850 | 498 399 | 8,1 % | 15 | 409 723 | 2 847 (2026 Q3) |
| 3 | Heidelberg Materials Garkalnes Grants SIA | 3 982 542 | -74 767 | -1,9 % | 14 | 284 467 | 1 277 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "VALMIERAS GRANTS" | 3 430 284 | -117 503 | -3,4 % | 24 | 142 929 | 2 292 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Inerto materiālu serviss" | 3 022 975 | 445 528 | 14,7 % | 13 | 232 537 | 3 087 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Salenieku dolomīts" | 2 948 804 | 142 944 | 4,8 % | 15 | 196 587 | 2 781 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "MOLITS" | 2 833 741 | 86 542 | 3,1 % | 22 | 128 806 | 1 246 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "VALKVARCS" | 2 302 021 | 169 432 | 7,4 % | 15 | 153 468 | 1 203 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Jesperi Timber" | 2 043 153 | 937 356 | 45,9 % | 9 | 227 017 | 858 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "RĪTERU DOLOMĪTS" | 1 970 433 | 205 701 | 10,4 % | 12 | 164 203 | 2 672 (2026 Q3) |
| 69 | SIA MEKA-1 (šis uzņēmums) | 141 520 | 20 857 | 14,7 % | 4 | 35 380 | 506 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 51203065731 | LV53ZZZ51203065731 | SIA MEKA-1 | SIA | MEKA-1 | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-02-05 | NULL | Ventspils nov., Puzes pag., Blāzma, "Noras" - 3 | 3613 | 117258356 | 100016333 | 0 | 0980260 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8463184 | 51203065731 | 2019-01-30 | 2019-01-31 14:01:00 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92681625 | 51203065731 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2019-02-05 | 2019-02-05 12:11:50 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 984735 | 22485036 | 51203065731 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-02-05 | 2019-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-15 14:46:31.657 |
| 1179257 | 28952101 | 51203065731 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2021-03-15 21:05:43.928 |
| 1448466 | 32136744 | 51203065731 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-02-26 17:00:54.366 |
| 1796841 | 33122447 | 51203065731 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-02-27 19:11:01.739 |
| 1956062 | 34061256 | 51203065731 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-02-03 19:01:50.889 |
| 2119602 | 35106832 | 51203065731 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-02-23 19:03:14.767 |
| 1318103 | 30669294 | 51203065731 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2022-03-18 09:00:17.577 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1179257 | 28952101 | 111714 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 103840 | 7874 | 0 | 10226 | 0 | 68 | 0 | 0 | 0 | 0 | 75 | NULL | NULL | -2495 | 0 | -2495 | NULL | 0 | -2495 |
| 1318103 | 30669294 | 76225 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 47027 | 29198 | 0 | 10902 | 0 | 124 | 0 | 0 | 0 | 0 | 355 | NULL | NULL | 17817 | 0 | 17817 | NULL | 0 | 17817 |
| 1448466 | 32136744 | 53025 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 37025 | 16000 | 0 | 13038 | 0 | 68 | 0 | 0 | 0 | 0 | 77 | NULL | NULL | 2817 | 0 | 2817 | NULL | 0 | 2817 |
| 1796841 | 33122447 | 70327 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 47106 | 23221 | 0 | 21467 | 0 | 285 | 0 | 0 | 0 | 0 | 195 | NULL | NULL | 1274 | 0 | 1274 | NULL | 0 | 1274 |
| 1956062 | 34061256 | 130331 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 73631 | 56700 | 0 | 13356 | 205 | 307 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 43242 | 3250 | 39992 | NULL | 0 | 39992 |
| 2119602 | 35106832 | 141520 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 96284 | 45236 | 0 | 23095 | 0 | 1284 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 20857 | 0 | 20857 | NULL | 0 | 20857 |
| 984735 | 22485036 | 2138 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 320 | 1818 | 0 | 3698 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1880 | 0 | -1880 | NULL | 0 | -1880 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1179257 | 28952101 | 5131 | 0 | 4166 | 0 | 9297 | 0 | 14768 | 0 | 14768 | 24065 | NULL | 28439 | 0 | 0 | -4374 | 24065 |
| 1318103 | 30669294 | 3061 | 0 | 416 | 0 | 3477 | 0 | 13443 | 0 | 13443 | 16920 | NULL | 3477 | 0 | 0 | 13443 | 16920 |
| 1448466 | 32136744 | 1370 | 0 | 6981 | 0 | 8351 | 0 | 30540 | 0 | 30540 | 38891 | NULL | 2631 | 20000 | 0 | 16260 | 38891 |
| 1796841 | 33122447 | 5590 | 0 | 5869 | 0 | 11459 | 0 | 32084 | 0 | 32084 | 43543 | NULL | 6009 | 20000 | 0 | 17534 | 43543 |
| 1956062 | 34061256 | 25550 | 0 | 8846 | 0 | 34396 | 0 | 30934 | 0 | 30934 | 65330 | NULL | 10804 | 10000 | 0 | 44526 | 65330 |
| 2119602 | 35106832 | 34318 | 0 | 6582 | 0 | 40900 | 0 | 33613 | 0 | 33613 | 74513 | NULL | 9130 | 0 | 0 | 65383 | 74513 |
| 984735 | 22485036 | 105 | 0 | 400 | 0 | 505 | 0 | 0 | 0 | 0 | 505 | NULL | 2384 | 0 | 0 | -1879 | 505 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 51203065731 | SIA MEKA-1 | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0812 | 056440 | Puzes pag. | 19.31 | 2.13 | 2.74 | 3 |
| 51203065731 | SIA MEKA-1 | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0812 | 056440 | Puzes pag. | 10.84 | 2.08 | 3.14 | 3 |
| 51203065731 | SIA MEKA-1 | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0812 | 056440 | Puzes pag. | 9.47 | 1.61 | 2.29 | 3 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 51203065731 | SIA MEKA-1 | ir | 13.01.2020 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 51203065731 | SIA MEKA-1 | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Noras" - 3, Blāzma, Puzes pag., Ventspils nov., LV-3613.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 141 520 EUR, un peļņa bija 20 857 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 4,48 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 4,48.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,82, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 223.27 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 199.82 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 19 310 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 2 130 EUR un VSAOI 2 740 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Grants un smilts karjeru izstrāde; māla un kaolīna ieguve.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Grants un smilts karjeru izstrāde; māla un kaolīna ieguve · Ventspils novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026