SIA "4Health," (reģ. Nr. 41503064288) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2013-03-27. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 98 862 EUR, peļņa 16 681 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 0,22 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Grafiskā dizaina un vizuālās komunikācijas pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 41503064288 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2013-03-27 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV20ZZZ41503064288 |
| Juridiskā adrese | "Kargo k-1", Mārupe, Mārupes nov., LV-2167 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 98 862 EUR | 16 681 EUR | 29 886 EUR | 2 |
| 2024 | 36 303 EUR | -16 983 EUR | 4 731 EUR | 2 |
| 2023 | 47 292 EUR | 7 879 EUR | 22 610 EUR | 2 |
| 2022 | 39 750 EUR | -4 286 EUR | 647 EUR | 2 |
| 2021 | 5 000 EUR | 811 EUR | 2 578 EUR | 1 |
| 2020 | 0 EUR | -780 EUR | 0 EUR | 0 |
| 2019 | 6 868 EUR | -3 095 EUR | 0 EUR | 1 |
| 2018 | 39 493 EUR | -1 934 EUR | 14 467 EUR | 4 |
| 2017 | 46 589 EUR | -9 935 EUR | 15 828 EUR | 3 |
| 2016 | 47 200 EUR | -2 602 EUR | 13 780 EUR | 3 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 12.3 | 1.55 | 5.34 | 3 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 13.26 | 1.53 | 5.06 | 3 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 8.30 | 1.09 | 3.24 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 8.76 | 1.13 | 3.42 | 2 |
| 2024 | 30.05 | 7.30 | 13.31 | 2 |
| 2023 | 16.66 | 6.34 | 10.31 | 2 |
| 2022 | 18.34 | 6.95 | 11.38 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 740.49 | ~ 1 300.77 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 649.23 | ~ 1 239.91 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 98 862 EUR | 36 303 EUR | 47 292 EUR | 39 750 EUR | 5 000 EUR |
| Bruto peļņa | 98 862 EUR | 36 303 EUR | 47 292 EUR | 39 750 EUR | 5 000 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 16 681 EUR | -16 983 EUR | 7 879 EUR | -4 286 EUR | 811 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 16 681 EUR | -16 983 EUR | 7 879 EUR | -4 286 EUR | 811 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 29 886 EUR | 4 731 EUR | 22 610 EUR | 647 EUR | 2 578 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 9 522 EUR | 4 731 EUR | 22 610 EUR | 647 EUR | 2 578 EUR |
| Pašu kapitāls | -20 786 EUR | -37 467 EUR | -20 484 EUR | -28 363 EUR | -24 077 EUR |
| Īstermiņa saistības | 43 297 EUR | 34 823 EUR | 35 719 EUR | 8 480 EUR | 6 125 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 7 375 EUR | 7 375 EUR | 7 375 EUR | 20 530 EUR | 20 530 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-11-04 – 2025-11-04 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,22 | 0,14 | 0,63 | 0,08 | 0,42 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,19 | 0,14 | 0,63 | 0,08 | 0,42 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
16,87 % | -46,78 % | 16,66 % | -10,78 % | 16,22 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
55,82 % | -358,97 % | 34,85 % | -662,44 % | 31,46 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-80,25 % | 45,33 % | -38,46 % | 15,11 % | -3,37 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-2,44 | -1,13 | -2,10 | -1,02 | -1,11 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,31 | 7,67 | 2,09 | 61,44 | 1,94 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-124,38 % | 56,44 % | -60,10 % | 54,72 % | -22,86 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
3,46 | -15,14 | 1,79 | -5,49 | -6,36 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "4Health," ir uzņēmums, kas darbojas ar vērtībām, kas veidojušās ilgu gadu laikā.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "HK LATVIA" | 882 050 | 136 493 | 15,5 % | 11 | 80 186 | 2 180 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "AJ LATVIA" | 448 651 | 11 120 | 2,5 % | 2 | 224 326 | *** |
| 3 | SIA "Aģentūra Raugs" | 446 923 | 61 425 | 13,7 % | 5 | 89 385 | 1 615 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "SBAD" | 358 296 | 82 834 | 23,1 % | 4 | 89 574 | 1 809 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "HRBI" | 282 025 | 59 282 | 21,0 % | 1 | 282 025 | *** |
| 6 | "Hyperreal Studios" SIA | 281 616 | 42 184 | 15,0 % | 2 | 140 808 | *** |
| 7 | SIA MIMOZA DEKO | 208 627 | 67 528 | 32,4 % | 1 | 208 627 | *** |
| 8 | SIA "KID Design" | 193 875 | -96 143 | -49,6 % | 5 | 38 775 | 2 171 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "SNE DESIGN" | 192 795 | 61 324 | 31,8 % | 2 | 96 398 | *** |
| 10 | SIA "Draft Creative" | 168 259 | 42 008 | 25,0 % | 1 | 168 259 | *** |
| 20 | 4Health, SIA (šis uzņēmums) | 98 862 | 16 681 | 16,9 % | 3 | 32 954 | 1 740 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41503064288 | LV20ZZZ41503064288 | 4Health, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | NULL | 4Health, | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2013-03-27 | NULL | Mārupes nov., Mārupe, "Kargo k-1" | 2167 | 107005153 | 100016583 | 100003815 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 3114093 | 41503064288 | 2013-03-20 | 2013-04-05 09:43:02 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 41503064288 | 2022-02-01 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VNVG-Ventspils" |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41503064288 | 2025-11-04 | 0 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021.-2027.gadam 1.2.2.1. “Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā” | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 6130451e |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92511397 | 41503064288 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2 | EUR | 2016-07-28 | 2016-07-28 10:15:43 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 899441 | 21374944 | 41503064288 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2020-11-10 20:14:43.372 |
| 344659 | 15501832 | 41503064288 | DokUGP2008v1 | NULL | 2013 | 2013-03-27 | 2013-12-31 | 3 | ONES | LVL | 2020-09-06 04:50:01.004 |
| 427176 | 15710210 | 41503064288 | DokUGP2008v1 | NULL | 2014 | 2014-01-01 | 2014-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-09-10 23:02:13.486 |
| 559777 | 16012569 | 41503064288 | DokUGP2008v1 | NULL | 2015 | 2015-01-01 | 2015-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-09-18 14:39:33.941 |
| 1080158 | 23253221 | 41503064288 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-20 22:27:18.906 |
| 1374369 | 31198215 | 41503064288 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-07-06 17:18:36.195 |
| 2014583 | 34370650 | 41503064288 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-05-12 23:01:43.514 |
| 2307666 | 35466280 | 41503064288 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-05-31 17:07:18.369 |
| 771346 | 19764185 | 41503064288 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-03 18:27:22.761 |
| 641649 | 16317295 | 41503064288 | DokGPUIENv1 | UGP | 2016 | 2016-01-01 | 2016-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-10-27 06:03:21.617 |
| 1253219 | 29587790 | 41503064288 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2021-07-26 12:11:13.752 |
| 1750429 | 32524996 | 41503064288 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-06-03 03:36:46.903 |
| 1915117 | 33537230 | 41503064288 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-06-02 21:05:55.358 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1080158 | 23253221 | 6868 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5473 | 1395 | 3460 | 0 | 0 | 1030 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -3095 | 0 | -3095 | NULL | 0 | -3095 |
| 1253219 | 29587790 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 780 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -780 | 0 | -780 | NULL | 0 | -780 |
| 1374369 | 31198215 | 5000 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 5000 | 4189 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 811 | 0 | 811 | NULL | 0 | 811 |
| 1750429 | 32524996 | 39750 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 39750 | 44036 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -4286 | 0 | -4286 | NULL | 0 | -4286 |
| 1915117 | 33537230 | 47292 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 47292 | 39413 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 7879 | 0 | 7879 | NULL | 0 | 7879 |
| 2014583 | 34370650 | 36303 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 36303 | 54591 | 0 | 1305 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -16983 | 0 | -16983 | NULL | 0 | -16983 |
| 2307666 | 35466280 | 98862 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 98862 | 107319 | 0 | 25138 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 16681 | 0 | 16681 | NULL | 0 | 16681 |
| 344659 | 15501832 | 19930 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 16967 | 2963 | 5 | 127 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2830 | 0 | NULL | 1794 | NULL | 1036 |
| 427176 | 15710210 | 39093 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 38772 | 321 | 5 | 922 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -610 | 0 | NULL | 3518 | 0 | -4128 |
| 559777 | 16012569 | 48412 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 46752 | 1660 | 0 | 1195 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 460 | 0 | NULL | 4357 | 0 | -3897 |
| 641649 | 16317295 | 47200 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 44482 | 2718 | 0 | 1072 | 0 | 4248 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2602 | 0 | -2602 | NULL | 0 | -2602 |
| 771346 | 19764185 | 46589 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 26230 | 20359 | 23440 | 0 | 0 | 6854 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -9935 | 0 | -9935 | NULL | 0 | -9935 |
| 899441 | 21374944 | 39493 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13162 | 26331 | 16666 | 0 | 0 | 11599 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1934 | 0 | -1934 | NULL | 0 | -1934 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1080158 | 23253221 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | 7247 | 16861 | 0 | -24108 | 0 |
| 1253219 | 29587790 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | 7808 | 17080 | 0 | -24888 | 0 |
| 1374369 | 31198215 | 78 | 0 | 2500 | 0 | 2578 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2578 | NULL | 6125 | 20530 | 0 | -24077 | 2578 |
| 1750429 | 32524996 | 22 | 0 | 625 | 0 | 647 | 0 | 0 | 0 | 0 | 647 | NULL | 8480 | 20530 | 0 | -28363 | 647 |
| 1915117 | 33537230 | 22610 | 0 | 0 | 0 | 22610 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22610 | NULL | 35719 | 7375 | 0 | -20484 | 22610 |
| 2014583 | 34370650 | 976 | 0 | 3755 | 0 | 4731 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4731 | NULL | 34823 | 7375 | 0 | -37467 | 4731 |
| 2307666 | 35466280 | 2575 | 0 | 5859 | 1088 | 9522 | 0 | 0 | 20364 | 20364 | 29886 | NULL | 43297 | 7375 | 0 | -20786 | 29886 |
| 344659 | 15501832 | 313 | 0 | 405 | 5569 | 6287 | 0 | 159 | 0 | 159 | 6446 | NULL | 3962 | 1446 | 0 | 1038 | 6446 |
| 427176 | 15710210 | 380 | 0 | 576 | 9981 | 10937 | 0 | 175 | 0 | 175 | 11112 | NULL | 11713 | 2051 | 0 | -2652 | 11112 |
| 559777 | 16012569 | 498 | 0 | 576 | 9691 | 10765 | 0 | 123 | 0 | 123 | 10888 | NULL | 17437 | 0 | 0 | -6549 | 10888 |
| 641649 | 16317295 | 163 | 0 | 576 | 13000 | 13739 | 0 | 41 | 0 | 41 | 13780 | NULL | 0 | 22927 | 0 | -9147 | 13780 |
| 771346 | 19764185 | 2321 | 0 | 599 | 12523 | 15443 | 0 | 385 | 0 | 385 | 15828 | NULL | 0 | 34910 | 0 | -19082 | 15828 |
| 899441 | 21374944 | 907 | 0 | 1036 | 12524 | 14467 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14467 | NULL | 0 | 35480 | 0 | -21013 | 14467 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41503064288 | 4Health, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7412 | 039200 | Mārupe | 30.05 | 7.30 | 13.31 | 2 |
| 41503064288 | 4Health, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7410 | 002000 | Daugavpils | 16.66 | 6.34 | 10.31 | 2 |
| 41503064288 | 4Health, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7410 | 002000 | Daugavpils | 18.34 | 6.95 | 11.38 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 41503064288 | 4Health, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | ir | 12.01.2024 | nav | nav | |
| 41503064288 | 4Health, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | nav | 24.01.2018 | nav | nav | 06.12.2019 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 41503064288 | 4Health, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Kargo k-1", Mārupe, Mārupes nov., LV-2167.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 98 862 EUR, un peļņa bija 16 681 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VNVG-Ventspils"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,22 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,19.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,46, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 30 050 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 7 300 EUR un VSAOI 13 310 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Grafiskā dizaina un vizuālās komunikācijas pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Grafiskā dizaina un vizuālās komunikācijas pakalpojumi · Mārupes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 07-11-2026