SIA "Cereta" (reģ. Nr. 44103100133) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2015-05-18. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 29 270 EUR, zaudējumi 9 300 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,44 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Grafiskā dizaina un vizuālās komunikācijas pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 44103100133 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2015-05-18 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV51ZZZ44103100133 |
| Juridiskā adrese | Ziemeļu iela 7, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 29 270 EUR | -9 300 EUR | 43 439 EUR | 1 |
| 2024 | 61 072 EUR | 20 050 EUR | 26 315 EUR | 1 |
| 2023 | 14 762 EUR | 2 841 EUR | 5 176 EUR | 1 |
| 2022 | 8 281 EUR | 1 454 EUR | 1 602 EUR | 1 |
| 2021 | 2 840 EUR | -81 EUR | 1 870 EUR | 1 |
| 2020 | 526 EUR | -1 300 EUR | 0 EUR | 0 |
| 2019 | 1 985 EUR | -892 EUR | 1 340 EUR | 1 |
| 2018 | 32 061 EUR | 7 187 EUR | 4 676 EUR | 2 |
| 2017 | 23 769 EUR | -411 EUR | 9 069 EUR | 2 |
| 2016 | 26 067 EUR | -11 777 EUR | 14 130 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.01 | 0.24 | 1.2 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2.1 | 0.04 | 0.92 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -2.38 | 0.00 | 0.92 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.97 | 0.00 | 0.81 | 1 |
| 2024 | 5.65 | 0.10 | 0.76 | 0 |
| 2023 | 2.22 | 0.41 | 0.70 | 0 |
| 2022 | 1.06 | 0.11 | 0.30 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 29 270 EUR | 61 072 EUR | 14 762 EUR | 8 281 EUR | 2 840 EUR |
| Bruto peļņa | -7 719 EUR | 25 413 EUR | 6 710 EUR | 3 776 EUR | 735 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -9 300 EUR | 20 050 EUR | 2 841 EUR | 1 454 EUR | -81 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -9 300 EUR | 20 050 EUR | 2 841 EUR | 1 454 EUR | -81 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 43 439 EUR | 26 315 EUR | 5 176 EUR | 1 602 EUR | 1 870 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 12 569 EUR | 12 372 EUR | 4 959 EUR | 1 417 EUR | 1 501 EUR |
| Pašu kapitāls | 15 074 EUR | 24 374 EUR | 4 325 EUR | 1 323 EUR | -131 EUR |
| Īstermiņa saistības | 28 365 EUR | 1 941 EUR | 851 EUR | 279 EUR | 2 001 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Kopīgās vienošanās kopsummā nav ieskaitītas — tur apjoms ir maksimālais un dalīts ar pārējiem uzvarētājiem. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2023-11-07 – 2025-12-16 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,44 | 6,37 | 5,83 | 5,08 | 0,75 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,44 | 6,37 | 5,83 | 5,08 | 0,75 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-31,77 % | 32,83 % | 19,25 % | 17,56 % | -2,85 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-21,41 % | 76,19 % | 54,89 % | 90,76 % | -4,33 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-61,70 % | 82,26 % | 65,69 % | 109,90 % | 61,83 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,88 | 0,08 | 0,20 | 0,21 | -15,27 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,67 | 2,32 | 2,85 | 5,17 | 1,52 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-61,70 % | 82,26 % | 65,69 % | 109,90 % | 61,83 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,26 | 11,03 | 7,96 | 11,18 | 1,10 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Cereta" ir pieredzējis uzņēmums ar vairāk nekā desmit gadu darbību, kas sekmīgi turpina savu ceļu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmuma finansiālā neatkarība ir mērena, balstoties uz aizņemto kapitālu.
Aktīvu izmantošanas efektivitāte ir apmierinoša, taču ar izaugsmes potenciālu.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "HK LATVIA" | 882 050 | 136 493 | 15,5 % | 11 | 80 186 | 2 180 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "AJ LATVIA" | 448 651 | 11 120 | 2,5 % | 2 | 224 326 | *** |
| 3 | SIA "Aģentūra Raugs" | 446 923 | 61 425 | 13,7 % | 5 | 89 385 | 1 615 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "SBAD" | 358 296 | 82 834 | 23,1 % | 4 | 89 574 | 1 809 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "HRBI" | 282 025 | 59 282 | 21,0 % | 1 | 282 025 | *** |
| 6 | "Hyperreal Studios" SIA | 281 616 | 42 184 | 15,0 % | 2 | 140 808 | *** |
| 7 | SIA MIMOZA DEKO | 208 627 | 67 528 | 32,4 % | 1 | 208 627 | *** |
| 8 | SIA "KID Design" | 193 875 | -96 143 | -49,6 % | 5 | 38 775 | 2 171 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "SNE DESIGN" | 192 795 | 61 324 | 31,8 % | 2 | 96 398 | *** |
| 10 | SIA "Draft Creative" | 168 259 | 42 008 | 25,0 % | 1 | 168 259 | *** |
| 40 | Cereta SIA (šis uzņēmums) | 29 270 | -9 300 | -31,8 % | 1 | 29 270 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103100133 | LV51ZZZ44103100133 | Cereta SIA | NULL | Cereta | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2015-05-18 | NULL | Valmieras nov., Valmiera, Ziemeļu iela 7 | 4201 | 101036238 | 100016647 | 100003807 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 4409217 | 44103100133 | 2015-05-11 | 2015-05-18 14:54:32 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 44103100133 | 2021-08-12 | "Aerial Solutions" SIA |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103100133 | 2025-12-16 | 10000 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021.-2027.gadam 1.2.2.1. “Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā” | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 73fd5fb8 |
| 44103100133 | 2025-01-30 | 490 | Biedrība "Latvijas Digitālais akselerators" | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | b51e7f19 |
| 44103100133 | 2024-10-09 | 8440 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ANM 2.2.1.2.i. investīcija "Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 5f751b33 |
| 44103100133 | 2024-08-13 | 775 | Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | cff6b114 |
| 44103100133 | 2023-11-17 | 0 | Biedrība "Latvijas Digitālais akselerators" | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Kravu pārvadājumu nozare (1407/2013) | b51e7f19 |
| 44103100133 | 2023-11-07 | 490 | Biedrība "Latvijas Digitālais akselerators" | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | b51e7f19 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92343629 | 44103100133 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2016-04-06 | 2016-04-06 13:36:36 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 787219 | 19815498 | 44103100133 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-04 16:23:08.962 |
| 960078 | 21546068 | 44103100133 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-14 05:44:57.089 |
| 1005035 | 22720184 | 44103100133 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-16 17:31:47.436 |
| 1236275 | 29467336 | 44103100133 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2021-06-29 16:00:49.395 |
| 1955059 | 34057465 | 44103100133 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-01-31 21:00:08.947 |
| 2110941 | 35076078 | 44103100133 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-02-10 19:01:01.552 |
| 515884 | 15923516 | 44103100133 | DokUGP2008v1 | NULL | 2015 | 2015-05-18 | 2015-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-09-16 04:30:14.546 |
| 589360 | 16099909 | 44103100133 | DokGPUIENv1 | UGP | 2016 | 2016-01-01 | 2016-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-10-22 13:09:52.863 |
| 1306988 | 30524467 | 44103100133 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-07-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-02-16 14:05:13.286 |
| 1479039 | 32347810 | 44103100133 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-04-25 20:03:15.093 |
| 1880449 | 33443270 | 44103100133 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-20 19:10:33.806 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1005035 | 22720184 | 1985 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2315 | -330 | 149 | 1066 | 690 | 37 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -892 | 0 | -892 | NULL | 0 | -892 |
| 1236275 | 29467336 | 526 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 656 | -130 | 39 | 747 | 26 | 298 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1188 | 112 | -1300 | NULL | 0 | -1300 |
| 1306988 | 30524467 | 2840 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2105 | 735 | 35 | 781 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -81 | 0 | -81 | NULL | 0 | -81 |
| 1479039 | 32347810 | 8281 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4505 | 3776 | 51 | 1961 | 0 | 310 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1454 | 0 | 1454 | NULL | 0 | 1454 |
| 1880449 | 33443270 | 14762 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8052 | 6710 | 154 | 3705 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2841 | 0 | 2841 | NULL | 0 | 2841 |
| 1955059 | 34057465 | 61072 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 35659 | 25413 | 111 | 4425 | 0 | 827 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 20050 | 0 | 20050 | NULL | 0 | 20050 |
| 2110941 | 35076078 | 29270 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 36989 | -7719 | 0 | 1581 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -9300 | 0 | -9300 | NULL | 0 | -9300 |
| 515884 | 15923516 | 14574 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 14133 | 441 | 311 | 1612 | 6320 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4838 | 525 | NULL | 0 | 0 | 4313 |
| 589360 | 16099909 | 26067 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 28111 | -2044 | 2450 | 7254 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 29 | NULL | NULL | -11777 | 0 | -11777 | NULL | 0 | -11777 |
| 787219 | 19815498 | 23769 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 17226 | 6543 | 1790 | 5094 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40 | NULL | NULL | -381 | 30 | -411 | NULL | 0 | -411 |
| 960078 | 21546068 | 32061 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 16440 | 15621 | 1849 | 6491 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 94 | NULL | NULL | 7187 | 0 | 7187 | NULL | 0 | 7187 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1005035 | 22720184 | 393 | 0 | 593 | 0 | 986 | 0 | 354 | 0 | 354 | 1340 | NULL | 90 | 0 | 0 | 1250 | 1340 |
| 1236275 | 29467336 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | 50 | 0 | 0 | -50 | 0 |
| 1306988 | 30524467 | 1341 | 0 | 160 | 0 | 1501 | 0 | 369 | 0 | 369 | 1870 | NULL | 2001 | 0 | 0 | -131 | 1870 |
| 1479039 | 32347810 | 1218 | 0 | 199 | 0 | 1417 | 0 | 185 | 0 | 185 | 1602 | NULL | 279 | 0 | 0 | 1323 | 1602 |
| 1880449 | 33443270 | 441 | 0 | 4518 | 0 | 4959 | 0 | 217 | 0 | 217 | 5176 | NULL | 851 | 0 | 0 | 4325 | 5176 |
| 1955059 | 34057465 | 6016 | 0 | 6356 | 0 | 12372 | 0 | 13943 | 0 | 13943 | 26315 | NULL | 1941 | 0 | 0 | 24374 | 26315 |
| 2110941 | 35076078 | 7942 | 0 | 4627 | 0 | 12569 | 0 | 30870 | 0 | 30870 | 43439 | NULL | 28365 | 0 | 0 | 15074 | 43439 |
| 515884 | 15923516 | 2521 | 0 | 882 | 0 | 3403 | 0 | 3500 | 0 | 3500 | 6903 | NULL | 2090 | 0 | 0 | 4813 | 6903 |
| 589360 | 16099909 | 3647 | 0 | 2030 | 0 | 5677 | 0 | 8453 | 0 | 8453 | 14130 | NULL | 4559 | 14235 | 0 | -4664 | 14130 |
| 787219 | 19815498 | 39 | 0 | 3610 | 0 | 3649 | 0 | 5420 | 0 | 5420 | 9069 | NULL | 7510 | 6634 | 0 | -5075 | 9069 |
| 960078 | 21546068 | 1983 | 0 | 749 | 0 | 2732 | 0 | 1944 | 0 | 1944 | 4676 | NULL | 2534 | 0 | 0 | 2142 | 4676 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103100133 | Cereta SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7412 | 054010 | Valmiera | 5.65 | 0.10 | 0.76 | 0 |
| 44103100133 | Cereta SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5911 | 054010 | Valmiera | 2.22 | 0.41 | 0.70 | 0 |
| 44103100133 | Cereta SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5911 | 054010 | Valmiera | 1.06 | 0.11 | 0.30 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103100133 | Cereta SIA | ir | 17.11.2021 | nav | nav | |
| 44103100133 | Cereta SIA | nav | 22.05.2015 | nav | nav | 31.08.2020 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 44103100133 | Cereta SIA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Ziemeļu iela 7, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 29 270 EUR, un zaudējumi bija 9 300 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: ""Aerial Solutions" SIA".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,44 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,44.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,26, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 5 650 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 100 EUR un VSAOI 760 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Grafiskā dizaina un vizuālās komunikācijas pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Grafiskā dizaina un vizuālās komunikācijas pakalpojumi · Valmieras novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 07-11-2026