SIA "7HOUSE" (reģ. Nr. 44103118972) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2018-10-05. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 212 297 EUR, peļņa 23 656 EUR, darbinieku skaits: 8. VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība
| Reģistrācijas Nr. | 44103118972 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2018-10-05 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV66ZZZ44103118972 |
| Juridiskā adrese | Voldemāra Baloža iela 20 - 26, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-18
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 212 297 EUR | 23 656 EUR | 85 959 EUR | 8 |
| 2024 | 219 005 EUR | 21 324 EUR | 62 092 EUR | 5 |
| 2023 | 167 287 EUR | 7 359 EUR | 42 844 EUR | 5 |
| 2022 | 112 145 EUR | 21 176 EUR | 30 069 EUR | 4 |
| 2021 | 26 517 EUR | 5 728 EUR | 11 909 EUR | 1 |
| 2020 | 2 398 EUR | -1 374 EUR | 1 838 EUR | 2 |
| 2019 | 10 802 EUR | 433 EUR | 5 213 EUR | 2 |
| 2018 | 0 EUR | -20 EUR | 2 795 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 6.01 | 2.25 | 7.62 | 7 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 6.3 | 1.38 | 5.22 | 4 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 4.60 | 1.16 | 4.44 | 3 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 12.22 | 2.40 | 8.07 | 6 |
| 2024 | 4.98 | 4.49 | 18.34 | 5 |
| 2023 | 8.86 | 2.04 | 11.08 | 4 |
| 2022 | 5.12 | 3.03 | 9.56 | 3 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 064.41 | ~ 849.97 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 276.03 | ~ 991.08 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 447.15 | ~ 1 105.17 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 315.15 | ~ 1 006.96 |
| 2024 | 896.65 | ~ 711.49 |
| 2023 | 677.13 | ~ 571.20 |
| 2022 | 778.98 | ~ 599.85 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (18.34 * 1000) / 0.3409 ) / 5 / 12 = 896.65 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 896.65 * 0.105 = 94.15 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 347.44 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (896.65 - 94.15 - 347.44) * 0.2 ≈ 91.01 EUR
4. Neto alga: 896.65 - 94.15 - 91.01 = ~ 711.49 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 212 297 EUR | 219 005 EUR | 167 287 EUR | 112 145 EUR | 26 517 EUR |
| Bruto peļņa | 41 205 EUR | 36 256 EUR | 19 932 EUR | 30 575 EUR | 7 841 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 23 656 EUR | 21 324 EUR | 7 359 EUR | 21 176 EUR | 5 728 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 23 656 EUR | 21 324 EUR | 7 359 EUR | 21 176 EUR | 5 728 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 85 959 EUR | 62 092 EUR | 42 844 EUR | 30 069 EUR | 11 909 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 80 888 EUR | 54 633 EUR | 35 841 EUR | 25 398 EUR | 11 909 EUR |
| Pašu kapitāls | 81 082 EUR | 57 426 EUR | 36 102 EUR | 28 743 EUR | 7 567 EUR |
| Īstermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 4 877 EUR | 4 666 EUR | 6 742 EUR | 1 326 EUR | 4 342 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
11,14 % | 9,74 % | 4,40 % | 18,88 % | 21,60 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
27,52 % | 34,34 % | 17,18 % | 70,42 % | 48,10 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
29,18 % | 37,13 % | 20,38 % | 73,67 % | 75,70 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,06 | 0,08 | 0,19 | 0,05 | 0,57 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,47 | 3,53 | 3,90 | 3,73 | 2,23 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
27,52 % | 34,34 % | 17,18 % | 70,42 % | 48,10 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
11,78 | 11,17 | 7,99 | 16,43 | 5,70 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "7HOUSE" ir uzņēmums, kas gadu gaitā nostiprinājis savu stabilitāti un uzticamību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "UPB" | 149 861 283 | 7 477 100 | 5,0 % | 424 | 353 446 | 3 598 (2026 Q3) |
| 2 | AS "LNK Industries" | 90 754 695 | 696 210 | 0,8 % | 109 | 832 612 | 2 859 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "AIMASA" | 86 203 552 | 6 827 879 | 7,9 % | 117 | 736 782 | 2 829 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "UPB Nams" | 71 578 182 | 4 260 256 | 6,0 % | 99 | 723 012 | 3 051 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "NORDES BŪVE" | 58 138 398 | 1 815 358 | 3,1 % | 65 | 894 437 | 3 286 (2026 Q3) |
| 6 | Pillar Contractor, SIA | 57 245 832 | 1 998 650 | 3,5 % | 145 | 394 799 | 2 723 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "PRO DEV" | 50 120 871 | 916 978 | 1,8 % | 119 | 421 184 | 2 425 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "NEWCOM Construction" | 49 762 205 | 2 086 406 | 4,2 % | 235 | 211 754 | 1 511 (2026 Q3) |
| 9 | SIA Mapri Būve | 48 348 596 | 1 812 237 | 3,7 % | 82 | 589 617 | 3 198 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "BUKOTEKS" | 47 629 917 | 1 308 944 | 2,7 % | 40 | 1 190 748 | 3 599 (2026 Q3) |
| 961 | SIA "7HOUSE" (šis uzņēmums) | 212 297 | 23 656 | 11,1 % | 7 | 30 328 | 1 064 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103118972 | LV66ZZZ44103118972 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "7HOUSE" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7HOUSE | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2018-10-05 | NULL | Valmieras nov., Valmiera, Voldemāra Baloža iela 20 - 26 | 4201 | 114460870 | 100016647 | 100003807 | 0250000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8093022 | 44103118972 | 2018-09-17 | 2018-10-03 09:06:36 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92664204 | 44103118972 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2018-10-05 | 2018-10-05 08:21:47 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 910154 | 21413600 | 44103118972 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-10-05 | 2018-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-11 11:31:52.622 |
| 1204640 | 29165523 | 44103118972 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2021-04-23 16:13:34.828 |
| 1351277 | 30997849 | 44103118972 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-05-24 11:09:56.412 |
| 1706461 | 32373525 | 44103118972 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2023-05-11 17:48:15.17 |
| 1051012 | 23037219 | 44103118972 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-19 10:33:04.397 |
| 1923876 | 33560376 | 44103118972 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2024-06-04 22:07:53.311 |
| 2006589 | 34346301 | 44103118972 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2025-05-09 03:02:45.972 |
| 2226517 | 35346670 | 44103118972 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2026-05-08 17:05:28.794 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1051012 | 23037219 | 10802 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8719 | 2083 | 0 | 30 | 0 | 1620 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 433 | 0 | 433 | NULL | 0 | 433 |
| 1204640 | 29165523 | 2398 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3295 | -897 | 0 | 117 | 0 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1374 | 0 | -1374 | NULL | 0 | -1374 |
| 1351277 | 30997849 | 26517 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 18676 | 7841 | 0 | 2113 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5728 | 0 | 5728 | NULL | 0 | 5728 |
| 1706461 | 32373525 | 112145 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 81570 | 30575 | 28 | 9175 | 0 | 196 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 21176 | 0 | 21176 | NULL | 0 | 21176 |
| 1923876 | 33560376 | 167287 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 147355 | 19932 | 52 | 11093 | 75 | 1503 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 7359 | 0 | 7359 | NULL | 0 | 7359 |
| 2006589 | 34346301 | 219005 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 182749 | 36256 | 43 | 14887 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 21324 | 0 | 21324 | NULL | 0 | 21324 |
| 2226517 | 35346670 | 212297 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 171092 | 41205 | 43 | 17477 | 0 | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 23656 | 0 | 23656 | NULL | 0 | 23656 |
| 910154 | 21413600 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -20 | 0 | -20 | NULL | 0 | -20 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1051012 | 23037219 | 5125 | 0 | 88 | 0 | 5213 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5213 | NULL | 0 | 2000 | 0 | 3213 | 5213 |
| 1204640 | 29165523 | 1818 | 0 | 20 | 0 | 1838 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1838 | NULL | 0 | 0 | 0 | 1838 | 1838 |
| 1351277 | 30997849 | 7075 | 0 | 4834 | 0 | 11909 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11909 | NULL | 0 | 4342 | 0 | 7567 | 11909 |
| 1706461 | 32373525 | 22916 | 0 | 1710 | 772 | 25398 | 0 | 4671 | 0 | 4671 | 30069 | NULL | 0 | 1326 | 0 | 28743 | 30069 |
| 1923876 | 33560376 | 30582 | 0 | 3900 | 1359 | 35841 | 0 | 7003 | 0 | 7003 | 42844 | NULL | 0 | 6742 | 0 | 36102 | 42844 |
| 2006589 | 34346301 | 44848 | 0 | 9135 | 650 | 54633 | 0 | 7459 | 0 | 7459 | 62092 | NULL | 0 | 4666 | 0 | 57426 | 62092 |
| 2226517 | 35346670 | 76088 | 0 | 4133 | 667 | 80888 | 0 | 5071 | 0 | 5071 | 85959 | NULL | 0 | 4877 | 0 | 81082 | 85959 |
| 910154 | 21413600 | 2795 | 0 | 0 | 0 | 2795 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2795 | NULL | 15 | 0 | 0 | 2780 | 2795 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103118972 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "7HOUSE" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4100 | 054010 | Valmiera | 4.98 | 4.49 | 18.34 | 5 |
| 44103118972 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "7HOUSE" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 054010 | Valmiera | 8.86 | 2.04 | 11.08 | 4 |
| 44103118972 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "7HOUSE" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 054010 | Valmiera | 5.12 | 3.03 | 9.56 | 3 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103118972 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "7HOUSE" | ir | 07.11.2018 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 44103118972 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "7HOUSE" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Voldemāra Baloža iela 20 - 26, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 212 297 EUR, un peļņa bija 23 656 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 8 darbinieki.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 11,78, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 896.65 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 711.49 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 4 980 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 4 490 EUR un VSAOI 18 340 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība · Valmieras novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 18-10-2026