SIA "LP Solutions" (reģ. Nr. 50203037071) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2016-12-07. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 940 827 EUR, peļņa 6 305 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 3,71 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 50203037071 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2016-12-07 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV52ZZZ50203037071 |
| Juridiskā adrese | "Sarma", Valdlauči, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-1076 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 940 827 EUR | 6 305 EUR | 164 533 EUR | 1 |
| 2024 | 774 940 EUR | 699 EUR | 196 149 EUR | 2 |
| 2023 | 764 773 EUR | 6 559 EUR | 118 262 EUR | 1 |
| 2022 | 883 535 EUR | 7 758 EUR | 168 976 EUR | 1 |
| 2021 | 728 776 EUR | -54 289 EUR | 136 056 EUR | 1 |
| 2020 | 596 469 EUR | 11 238 EUR | 137 695 EUR | 1 |
| 2019 | 489 474 EUR | 25 920 EUR | 139 250 EUR | 1 |
| 2018 | 473 790 EUR | 19 077 EUR | 157 414 EUR | 1 |
| 2017 | 339 593 EUR | -37 861 EUR | 88 137 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 57.32 | 1.2 | 1.78 | 3 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 69.19 | 0.92 | 1.38 | 3 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 27.88 | 0.52 | 0.78 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 55.41 | 0.51 | 0.76 | 1 |
| 2024 | 156.74 | 1.86 | 5.39 | 2 |
| 2023 | 155.95 | 1.26 | 2.53 | 2 |
| 2022 | 164.90 | 0.64 | 2.17 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 580.16 | ~ 519.25 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 449.79 | ~ 402.56 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 940 827 EUR | 774 940 EUR | 764 773 EUR | 883 535 EUR | 728 776 EUR |
| Bruto peļņa | 31 053 EUR | 23 688 EUR | 35 261 EUR | 43 448 EUR | -28 248 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 6 305 EUR | 813 EUR | 6 787 EUR | 8 335 EUR | -53 651 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 114 EUR | 228 EUR | 577 EUR | 638 EUR |
| Tīrā peļņa | 6 305 EUR | 699 EUR | 6 559 EUR | 7 758 EUR | -54 289 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 164 533 EUR | 196 149 EUR | 118 262 EUR | 168 976 EUR | 136 056 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 154 950 EUR | 190 786 EUR | 109 244 EUR | 150 910 EUR | 108 810 EUR |
| Pašu kapitāls | 28 761 EUR | -2 543 EUR | -3 242 EUR | -9 801 EUR | -32 559 EUR |
| Īstermiņa saistības | 41 769 EUR | 93 518 EUR | 16 405 EUR | 57 964 EUR | 60 859 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 94 003 EUR | 105 174 EUR | 105 099 EUR | 120 813 EUR | 107 756 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. 10 līgumiem summa avotā nav publicēta. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-02-11 – 2025-07-04 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
3,71 | 2,04 | 6,66 | 2,60 | 1,79 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,80 | 1,06 | 3,60 | 1,40 | 1,55 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
0,67 % | 0,09 % | 0,86 % | 0,88 % | -7,45 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
3,83 % | 0,36 % | 5,55 % | 4,59 % | -39,90 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
21,92 % | -27,49 % | -202,31 % | -79,16 % | 166,74 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
4,72 | -78,13 | -37,48 | -18,24 | -5,18 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
76,96 | 2,32 | 7,72 | 13,98 | -64,11 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
5,72 | 3,95 | 6,47 | 5,23 | 5,36 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
5,20 % | 1,39 % | 7,65 % | 8,09 % | -70,25 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,56 | 4,30 | 7,19 | 5,71 | 4,11 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "LP Solutions" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Resursu izmantošana ir vidēja, taču pastāv iespējas to uzlabot.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Kapitāla efektivitāte ir līdzsvarota.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "DEPO DIY" | 426 532 242 | 22 810 216 | 5,3 % | 2 442 | 174 665 | 1 971 (2026 Q3) |
| 2 | Pepco Latvia SIA | 66 882 201 | 10 379 078 | 15,5 % | 469 | 142 606 | 1 117 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "STOCKMANN" | 36 860 007 | 234 815 | 0,6 % | 277 | 133 069 | 1 656 (2026 Q3) |
| 4 | H & M Hennes & Mauritz SIA | 30 194 436 | 256 077 | 0,8 % | 264 | 114 373 | 1 136 (2026 Q3) |
| 5 | FP LV SIA | 26 848 501 | -649 043 | -2,4 % | 317 | 84 696 | 1 215 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "cenuklubs.lv" | 22 303 224 | -914 670 | -4,1 % | 1 | 22 303 224 | *** |
| 7 | Hestio AS | 13 275 964 | 24 438 | 0,2 % | 173 | 76 740 | 1 317 (2026 Q3) |
| 8 | Dormeo Home, SIA | 9 961 637 | 423 217 | 4,2 % | 93 | 107 114 | 1 763 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Rumi Cosmetiques" | 6 841 537 | 13 834 | 0,2 % | 5 | 1 368 307 | 2 885 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "ATAS" | 6 492 299 | 1 620 483 | 25,0 % | 6 | 1 082 050 | 2 661 (2026 Q3) |
| 73 | SIA LP Solutions (šis uzņēmums) | 940 827 | 6 305 | 0,7 % | 3 | 313 609 | 580 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203037071 | LV52ZZZ50203037071 | SIA LP Solutions | SIA | LP Solutions | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2016-12-07 | NULL | Ķekavas nov., Ķekavas pag., Valdlauči, "Sarma" | 1076 | 106029515 | 100015950 | 0 | 0800870 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 5920358 | 50203037071 | 2016-12-07 | 2016-12-07 15:57:33 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203037071 | 2025-07-04 | 500 | Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | cff6b114 |
| 50203037071 | 2025-02-11 | 9954 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ANM 2.2.1.2.i. investīcija "Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 5f751b33 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92946075 | 50203037071 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 27799 | EUR | 2025-02-04 | 2025-02-04 13:13:11 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 773760 | 19771644 | 50203037071 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-03 21:14:44.786 |
| 953769 | 21531454 | 50203037071 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-13 19:38:28.733 |
| 1218154 | 29252430 | 50203037071 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-05-10 19:02:37.249 |
| 1099496 | 23301936 | 50203037071 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-22 04:12:50.304 |
| 1353450 | 31019199 | 50203037071 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-05-27 11:07:48.312 |
| 1728673 | 32467039 | 50203037071 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-05-26 03:07:36.412 |
| 1856385 | 33351941 | 50203037071 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-04-24 21:09:21.163 |
| 1966653 | 34149507 | 50203037071 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-03-06 19:02:51.079 |
| 2206192 | 35305296 | 50203037071 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-04-24 17:07:20.505 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1099496 | 23301936 | 489474 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 418667 | 70807 | 24934 | 5664 | 372 | 12831 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1830 | NULL | NULL | 25920 | 0 | 25920 | NULL | 0 | 25920 |
| 1218154 | 29252430 | 596469 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 547870 | 48599 | 26791 | 9567 | 154 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1157 | NULL | NULL | 11238 | 0 | 11238 | NULL | 0 | 11238 |
| 1353450 | 31019199 | 728776 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 757024 | -28248 | 1829 | 14221 | 31 | 8560 | 0 | 0 | 0 | 0 | 824 | NULL | NULL | -53651 | 638 | -54289 | NULL | 0 | -54289 |
| 1728673 | 32467039 | 883535 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 840087 | 43448 | 3776 | 16518 | 5588 | 19765 | 0 | 0 | 0 | 0 | 642 | NULL | NULL | 8335 | 577 | 7758 | NULL | 0 | 7758 |
| 1856385 | 33351941 | 764773 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 729512 | 35261 | 3386 | 15235 | 5741 | 14584 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1010 | NULL | NULL | 6787 | 228 | 6559 | NULL | 0 | 6559 |
| 1966653 | 34149507 | 774940 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 751252 | 23688 | 2135 | 14595 | 877 | 6404 | 0 | 0 | 0 | 0 | 618 | NULL | NULL | 813 | 114 | 699 | NULL | 0 | 699 |
| 2206192 | 35305296 | 940827 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 909774 | 31053 | 3194 | 15021 | 9969 | 16419 | 0 | 0 | 0 | 0 | 83 | NULL | NULL | 6305 | 0 | 6305 | NULL | 0 | 6305 |
| 773760 | 19771644 | 339593 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 357211 | -17618 | 1018 | 16892 | 0 | 2333 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -37861 | 0 | -37861 | NULL | 0 | -37861 |
| 953769 | 21531454 | 473790 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 414807 | 58983 | 5408 | 26212 | 0 | 8286 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 19077 | 0 | 19077 | NULL | 0 | 19077 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1099496 | 23301936 | 27983 | 0 | 46345 | 23300 | 97628 | 0 | 41622 | 0 | 41622 | 139250 | NULL | 29299 | 100016 | 0 | 9935 | 139250 |
| 1218154 | 29252430 | 21452 | 0 | 69309 | 10711 | 101472 | 0 | 36223 | 0 | 36223 | 137695 | NULL | 30432 | 86089 | 0 | 21174 | 137695 |
| 1353450 | 31019199 | 54744 | 0 | 39849 | 14217 | 108810 | 0 | 27246 | 0 | 27246 | 136056 | NULL | 60859 | 107756 | 0 | -32559 | 136056 |
| 1728673 | 32467039 | 3876 | 0 | 77036 | 69998 | 150910 | 0 | 18066 | 0 | 18066 | 168976 | NULL | 57964 | 120813 | 0 | -9801 | 168976 |
| 1856385 | 33351941 | 18519 | 0 | 40500 | 50225 | 109244 | 0 | 9018 | 0 | 9018 | 118262 | NULL | 16405 | 105099 | 0 | -3242 | 118262 |
| 1966653 | 34149507 | 17285 | 0 | 81921 | 91580 | 190786 | 0 | 5363 | 0 | 5363 | 196149 | NULL | 93518 | 105174 | 0 | -2543 | 196149 |
| 2206192 | 35305296 | 12011 | 0 | 63246 | 79693 | 154950 | 0 | 9583 | 0 | 9583 | 164533 | NULL | 41769 | 94003 | 0 | 28761 | 164533 |
| 773760 | 19771644 | 10135 | 0 | 38392 | 26047 | 74574 | 0 | 13563 | 0 | 13563 | 88137 | NULL | 43746 | 79452 | 0 | -35061 | 88137 |
| 953769 | 21531454 | 5536 | 0 | 113209 | 27206 | 145951 | 0 | 11463 | 0 | 11463 | 157414 | NULL | 93946 | 79452 | 0 | -15984 | 157414 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203037071 | SIA LP Solutions | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4712 | 034421 | Ķekavas pag. | 156.74 | 1.86 | 5.39 | 2 |
| 50203037071 | SIA LP Solutions | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4690 | 034421 | Ķekavas pag. | 155.95 | 1.26 | 2.53 | 2 |
| 50203037071 | SIA LP Solutions | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4690 | 034421 | Ķekavas pag. | 164.90 | 0.64 | 2.17 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203037071 | SIA LP Solutions | ir | 20.01.2017 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50203037071 | SIA LP Solutions | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Sarma", Valdlauči, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-1076.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 940 827 EUR, un peļņa bija 6 305 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 3,71 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,80.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,56, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 156 740 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 860 EUR un VSAOI 5 390 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība · Ķekavas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026