SIA "PackForce Latvia" (reģ. Nr. 50203144271) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2018-05-17. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 646 276 EUR, zaudējumi 26 511 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 0,54 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 50203144271 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2018-05-17 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV35ZZZ50203144271 |
| Juridiskā adrese | Medema iela 7 - 16, Baloži, Ķekavas nov., LV-2112 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 646 276 EUR | -26 511 EUR | 280 657 EUR | 3 |
| 2024 | 469 837 EUR | -65 108 EUR | 350 549 EUR | 3 |
| 2023 | 384 834 EUR | 3 865 EUR | 355 929 EUR | 2 |
| 2022 | 350 483 EUR | 25 220 EUR | 86 972 EUR | 1 |
| 2021 | 207 134 EUR | 5 141 EUR | 55 690 EUR | 1 |
| 2020 | 47 192 EUR | -12 814 EUR | 31 378 EUR | 1 |
| 2019 | 55 EUR | -155 EUR | 3 155 EUR | 1 |
| 2018 | 0 EUR | -15 EUR | 2 985 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 39.36 | 2.84 | 6.17 | 3 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 28.44 | 1.98 | 5.34 | 3 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 34.24 | 2.00 | 5.25 | 3 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 35.19 | 2.04 | 5.33 | 3 |
| 2024 | 82.45 | 10.44 | 20.33 | 3 |
| 2023 | 75.30 | 4.94 | 8.47 | 1 |
| 2022 | 76.27 | 4.72 | 8.18 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 2 011.02 | ~ 1 481.15 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 740.49 | ~ 1 300.77 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 711.16 | ~ 1 281.21 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 737.23 | ~ 1 288.39 |
| 2024 | 1 656.56 | ~ 1 197.13 |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (20.33 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 1 656.56 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 656.56 * 0.105 = 173.94 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 55.16 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 656.56 - 173.94 - 55.16) * 0.2 ≈ 285.49 EUR
4. Neto alga: 1 656.56 - 173.94 - 285.49 = ~ 1 197.13 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 646 276 EUR | 469 837 EUR | 384 834 EUR | 350 483 EUR | 207 134 EUR |
| Bruto peļņa | 10 546 EUR | -2 268 EUR | 63 016 EUR | 58 019 EUR | 13 771 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -26 423 EUR | -65 108 EUR | 3 891 EUR | 25 220 EUR | 5 141 EUR |
| UIN nodoklis | 88 EUR | 0 EUR | 26 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -26 511 EUR | -65 108 EUR | 3 865 EUR | 25 220 EUR | 5 141 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 280 657 EUR | 350 549 EUR | 355 929 EUR | 86 972 EUR | 55 690 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 171 174 EUR | 201 890 EUR | 214 156 EUR | 86 428 EUR | 55 690 EUR |
| Pašu kapitāls | -35 377 EUR | -8 866 EUR | 56 242 EUR | 52 377 EUR | 27 157 EUR |
| Īstermiņa saistības | 316 034 EUR | 359 415 EUR | 299 687 EUR | 34 595 EUR | 28 533 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,54 | 0,56 | 0,71 | 2,50 | 1,95 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,15 | 0,22 | 0,40 | 2,48 | 1,95 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-4,10 % | -13,86 % | 1,00 % | 7,20 % | 2,48 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-9,45 % | -18,57 % | 1,09 % | 29,00 % | 9,23 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
74,94 % | 734,36 % | 6,87 % | 48,15 % | 18,93 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-8,93 | -40,54 | 5,33 | 0,66 | 1,05 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-8,21 | -9,56 | 6,40 | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,30 | 1,34 | 1,08 | 4,03 | 3,72 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
66,58 % | 664,81 % | 8,20 % | 48,15 % | 18,93 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,51 | 0,46 | 1,16 | 6,50 | 5,16 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "PackForce Latvia" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "DEPO DIY" | 426 532 242 | 22 810 216 | 5,3 % | 2 442 | 174 665 | 1 971 (2026 Q3) |
| 2 | Pepco Latvia SIA | 66 882 201 | 10 379 078 | 15,5 % | 469 | 142 606 | 1 117 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "STOCKMANN" | 36 860 007 | 234 815 | 0,6 % | 277 | 133 069 | 1 656 (2026 Q3) |
| 4 | H & M Hennes & Mauritz SIA | 30 194 436 | 256 077 | 0,8 % | 264 | 114 373 | 1 136 (2026 Q3) |
| 5 | FP LV SIA | 26 848 501 | -649 043 | -2,4 % | 317 | 84 696 | 1 215 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "cenuklubs.lv" | 22 303 224 | -914 670 | -4,1 % | 1 | 22 303 224 | *** |
| 7 | Hestio AS | 13 275 964 | 24 438 | 0,2 % | 173 | 76 740 | 1 317 (2026 Q3) |
| 8 | Dormeo Home, SIA | 9 961 637 | 423 217 | 4,2 % | 93 | 107 114 | 1 763 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Rumi Cosmetiques" | 6 841 537 | 13 834 | 0,2 % | 5 | 1 368 307 | 2 885 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "ATAS" | 6 492 299 | 1 620 483 | 25,0 % | 6 | 1 082 050 | 2 661 (2026 Q3) |
| 99 | PackForce Latvia SIA (šis uzņēmums) | 646 276 | -26 511 | -4,1 % | 3 | 215 425 | 2 011 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203144271 | LV35ZZZ50203144271 | PackForce Latvia SIA | NULL | PackForce Latvia | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2018-05-17 | NULL | Ķekavas nov., Baloži, Medema iela 7 - 16 | 2112 | 114485748 | 100015950 | 100003550 | 0800807 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 7660344 | 50203144271 | 2018-05-10 | 2018-05-17 17:53:51 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92759008 | 50203144271 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 35000 | EUR | 2020-08-11 | 2020-08-11 11:51:49 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 979082 | 22131355 | 50203144271 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-05-17 | 2018-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-15 08:31:41.103 |
| 1360880 | 31092876 | 50203144271 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-06-13 23:01:35.255 |
| 1760753 | 32559980 | 50203144271 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-06-09 19:06:33.531 |
| 1920977 | 33551674 | 50203144271 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-06-04 03:35:15.915 |
| 998448 | 22666476 | 50203144271 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-16 10:11:03.479 |
| 1262363 | 29622654 | 50203144271 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-07-30 03:24:15.37 |
| 2069409 | 34538298 | 50203144271 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2025-06-09 23:00:56.322 |
| 2300975 | 35459594 | 50203144271 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2026-05-30 03:10:41.436 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1262363 | 29622654 | 47192 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 38493 | 8699 | 17629 | 3717 | 0 | 167 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -12814 | 0 | -12814 | NULL | 0 | -12814 |
| 1360880 | 31092876 | 207134 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 193363 | 13771 | 2259 | 4946 | 9 | 1434 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5141 | 0 | 5141 | NULL | 0 | 5141 |
| 1760753 | 32559980 | 350483 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 292464 | 58019 | 20405 | 6958 | 0 | 5436 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 25220 | 0 | 25220 | NULL | 0 | 25220 |
| 1920977 | 33551674 | 384834 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 321818 | 63016 | 37602 | 9509 | 0 | 11293 | 0 | 0 | 0 | 0 | 721 | NULL | NULL | 3891 | 26 | 3865 | NULL | 0 | 3865 |
| 2069409 | 34538298 | 469837 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 472105 | -2268 | 29075 | 15223 | 43 | 12419 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6166 | NULL | NULL | -65108 | 0 | -65108 | NULL | 0 | -65108 |
| 2300975 | 35459594 | 646276 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 635730 | 10546 | 7670 | 15300 | 0 | 11131 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2868 | NULL | NULL | -26423 | 88 | -26511 | NULL | 0 | -26511 |
| 979082 | 22131355 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 15 | -15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -15 | 0 | -15 | NULL | 0 | -15 |
| 998448 | 22666476 | 55 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 48 | 7 | 0 | 62 | 0 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -105 | 50 | -155 | NULL | 0 | -155 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1262363 | 29622654 | 22238 | 0 | 9140 | 0 | 31378 | 0 | 0 | 0 | 0 | 31378 | NULL | 9362 | 0 | 0 | 22016 | 31378 |
| 1360880 | 31092876 | 33672 | 0 | 22018 | 0 | 55690 | 0 | 0 | 0 | 0 | 55690 | NULL | 28533 | 0 | 0 | 27157 | 55690 |
| 1760753 | 32559980 | 53521 | 0 | 32243 | 664 | 86428 | 0 | 544 | 0 | 544 | 86972 | NULL | 34595 | 0 | 0 | 52377 | 86972 |
| 1920977 | 33551674 | 70622 | 0 | 48715 | 94819 | 214156 | 0 | 141773 | 0 | 141773 | 355929 | NULL | 299687 | 0 | 0 | 56242 | 355929 |
| 2069409 | 34538298 | 41327 | 0 | 37700 | 122863 | 201890 | 0 | 148659 | 0 | 148659 | 350549 | NULL | 359415 | 0 | 0 | -8866 | 350549 |
| 2300975 | 35459594 | 4982 | 0 | 40920 | 125272 | 171174 | 0 | 109483 | 0 | 109483 | 280657 | NULL | 316034 | 0 | 0 | -35377 | 280657 |
| 979082 | 22131355 | 2985 | 0 | 0 | 0 | 2985 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2985 | NULL | 0 | 0 | 0 | 2985 | 2985 |
| 998448 | 22666476 | 3155 | 0 | 0 | 0 | 3155 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3155 | NULL | 325 | 0 | 0 | 2830 | 3155 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203144271 | PackForce Latvia SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4712 | 034210 | Baloži | 82.45 | 10.44 | 20.33 | 3 |
| 50203144271 | PackForce Latvia SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4791 | 034210 | Baloži | 75.30 | 4.94 | 8.47 | 1 |
| 50203144271 | PackForce Latvia SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4791 | 034210 | Baloži | 76.27 | 4.72 | 8.18 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203144271 | PackForce Latvia SIA | ir | 29.10.2019 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50203144271 | PackForce Latvia SIA | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Medema iela 7 - 16, Baloži, Ķekavas nov., LV-2112.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 646 276 EUR, un zaudējumi bija 26 511 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,54 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,15.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,51, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 656.56 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 1 197.13 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 82 450 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 10 440 EUR un VSAOI 20 330 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība · Ķekavas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026