SIA "Atefalhus" (reģ. Nr. 50203344841) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-09-10. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 18 548 EUR, peļņa 244 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 2,29 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība
| Reģistrācijas Nr. | 50203344841 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-09-10 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV58ZZZ50203344841 |
| Juridiskā adrese | Ķelšu iela 2A - 19, Kuldīga, Kuldīgas nov., LV-3301 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-17
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 18 548 EUR | 244 EUR | 8 723 EUR | 1 |
| 2024 | 13 884 EUR | -1 427 EUR | 5 793 EUR | 2 |
| 2023 | 67 564 EUR | -485 EUR | 6 904 EUR | 4 |
| 2022 | 76 383 EUR | -2 986 EUR | 10 604 EUR | 4 |
| 2021 | 35 559 EUR | 6 848 EUR | 11 619 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | -0.2 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | -0.24 | 0.04 | 0.06 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 3.76 | 0.36 | 0.53 | 0 |
| 2024 | 5.72 | 1.53 | 2.48 | 2 |
| 2023 | 6.08 | 3.44 | 6.81 | 4 |
| 2022 | 12.24 | 3.33 | 7.33 | 4 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | 416.18 | ~ 372.48 |
| 2022 | 447.96 | ~ 390.74 |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 18 548 EUR | 13 884 EUR | 67 564 EUR | 76 383 EUR | 35 559 EUR |
| Bruto peļņa | 948 EUR | -201 EUR | 1 548 EUR | -1 274 EUR | 7 159 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 244 EUR | -1 427 EUR | -485 EUR | -2 986 EUR | 6 848 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 244 EUR | -1 427 EUR | -485 EUR | -2 986 EUR | 6 848 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 8 723 EUR | 5 793 EUR | 6 904 EUR | 10 604 EUR | 11 619 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 8 546 EUR | 5 235 EUR | 5 372 EUR | 9 248 EUR | 10 349 EUR |
| Pašu kapitāls | 4 996 EUR | 4 750 EUR | 6 177 EUR | 6 662 EUR | 9 648 EUR |
| Īstermiņa saistības | 3 727 EUR | 1 043 EUR | 727 EUR | 3 942 EUR | 1 971 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2,29 | 5,02 | 7,39 | 2,35 | 5,25 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,76 | 1,18 | 1,89 | 1,33 | 5,25 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
1,32 % | -10,28 % | -0,72 % | -3,91 % | 19,26 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
2,80 % | -24,63 % | -7,02 % | -28,16 % | 58,94 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
4,88 % | -30,04 % | -7,85 % | -44,82 % | 70,98 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,75 | 0,22 | 0,12 | 0,59 | 0,20 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
2,83 | -9,49 | -0,11 | -29,47 | 245,57 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,13 | 2,40 | 9,79 | 7,20 | 3,06 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
7,55 % | -27,18 % | -0,79 % | -43,35 % | 71,27 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
3,70 | 4,83 | 14,55 | 7,94 | 8,17 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Atefalhus" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Aktīvu atdeve ir apmierinošā līmenī.
Arī pašu kapitāla atdeve ir zema, sniedzot no ieguldījumiem pieticīgu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Kapitāla efektivitāte ir līdzsvarota.
Spēja segt procentu maksājumus ir apmierinoša, bet ne izcila.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "UPB" | 149 861 283 | 7 477 100 | 5,0 % | 424 | 353 446 | 3 598 (2026 Q3) |
| 2 | AS "LNK Industries" | 90 754 695 | 696 210 | 0,8 % | 109 | 832 612 | 2 859 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "AIMASA" | 86 203 552 | 6 827 879 | 7,9 % | 117 | 736 782 | 2 829 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "UPB Nams" | 71 578 182 | 4 260 256 | 6,0 % | 99 | 723 012 | 3 051 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "NORDES BŪVE" | 58 138 398 | 1 815 358 | 3,1 % | 65 | 894 437 | 3 286 (2026 Q3) |
| 6 | Pillar Contractor, SIA | 57 245 832 | 1 998 650 | 3,5 % | 145 | 394 799 | 2 723 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "PRO DEV" | 50 120 871 | 916 978 | 1,8 % | 119 | 421 184 | 2 425 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "NEWCOM Construction" | 49 762 205 | 2 086 406 | 4,2 % | 235 | 211 754 | 1 511 (2026 Q3) |
| 9 | SIA Mapri Būve | 48 348 596 | 1 812 237 | 3,7 % | 82 | 589 617 | 3 198 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "BUKOTEKS" | 47 629 917 | 1 308 944 | 2,7 % | 40 | 1 190 748 | 3 599 (2026 Q3) |
| 1749 | SIA "Atefalhus" (šis uzņēmums) | 18 548 | 244 | 1,3 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203344841 | LV58ZZZ50203344841 | SIA "Atefalhus" | SIA | Atefalhus | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-09-10 | NULL | Kuldīgas nov., Kuldīga, Ķelšu iela 2A - 19 | 3301 | 110686147 | 100016696 | 100003286 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10970008 | 50203344841 | 2021-09-07 | 2021-09-08 10:46:22 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92821029 | 50203344841 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2021-09-10 | 2021-09-10 14:20:15 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1370262 | 31172301 | 50203344841 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-09-10 | 2021-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2022-06-30 19:45:22.647 |
| 1850422 | 33322741 | 50203344841 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2024-04-16 20:08:05.757 |
| 1730382 | 32472860 | 50203344841 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2023-05-27 03:11:33.445 |
| 2062849 | 34522316 | 50203344841 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-06-07 17:16:02.097 |
| 2267590 | 35417139 | 50203344841 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-26 17:07:51.688 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1370262 | 31172301 | 35559 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 28400 | 7159 | 0 | 213 | 0 | 70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28 | NULL | NULL | 6848 | 0 | 6848 | NULL | 0 | 6848 |
| 1730382 | 32472860 | 76383 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 77657 | -1274 | 0 | 978 | 0 | 636 | 0 | 0 | 0 | 0 | 98 | NULL | NULL | -2986 | 0 | -2986 | NULL | 0 | -2986 |
| 1850422 | 33322741 | 67564 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 66016 | 1548 | 0 | 852 | 0 | 745 | 0 | 0 | 0 | 0 | 436 | NULL | NULL | -485 | 0 | -485 | NULL | 0 | -485 |
| 2062849 | 34522316 | 13884 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 14085 | -201 | 0 | 570 | 0 | 520 | 0 | 0 | 0 | 0 | 136 | NULL | NULL | -1427 | 0 | -1427 | NULL | 0 | -1427 |
| 2267590 | 35417139 | 18548 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 17600 | 948 | 0 | 471 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 133 | NULL | NULL | 244 | 0 | 244 | NULL | 0 | 244 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1370262 | 31172301 | 5878 | 0 | 4471 | 0 | 10349 | 0 | 1270 | 0 | 1270 | 11619 | NULL | 1971 | 0 | 0 | 9648 | 11619 |
| 1730382 | 32472860 | 3164 | 0 | 2084 | 4000 | 9248 | 0 | 1356 | 0 | 1356 | 10604 | NULL | 3942 | 0 | 0 | 6662 | 10604 |
| 1850422 | 33322741 | 931 | 0 | 441 | 4000 | 5372 | 0 | 1532 | 0 | 1532 | 6904 | NULL | 727 | 0 | 0 | 6177 | 6904 |
| 2062849 | 34522316 | 1105 | 0 | 130 | 4000 | 5235 | 0 | 558 | 0 | 558 | 5793 | NULL | 1043 | 0 | 0 | 4750 | 5793 |
| 2267590 | 35417139 | 4940 | 0 | 1606 | 2000 | 8546 | 0 | 177 | 0 | 177 | 8723 | NULL | 3727 | 0 | 0 | 4996 | 8723 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203344841 | SIA "Atefalhus" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4100 | 033200 | Kuldīga | 5.72 | 1.53 | 2.48 | 2 |
| 50203344841 | SIA "Atefalhus" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 033200 | Kuldīga | 6.08 | 3.44 | 6.81 | 4 |
| 50203344841 | SIA "Atefalhus" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 033200 | Kuldīga | 12.24 | 3.33 | 7.33 | 4 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203344841 | SIA "Atefalhus" | ir | 01.02.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50203344841 | SIA "Atefalhus" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Ķelšu iela 2A - 19, Kuldīga, Kuldīgas nov., LV-3301.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 18 548 EUR, un peļņa bija 244 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,29 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,76.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,70, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 5 720 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 530 EUR un VSAOI 2 480 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība · Kuldīgas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 17-10-2026