SIA "Andersons Industry" (reģ. Nr. 54103126581) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-08-28. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 241 633 EUR, zaudējumi 10 575 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 0,71 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 54103126581 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-08-28 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV07ZZZ54103126581 |
| Juridiskā adrese | Vāveres iela 9 - 19, Cēsis, Cēsu nov., LV-4101 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 241 633 EUR | -10 575 EUR | 124 148 EUR | 2 |
| 2024 | 54 201 EUR | -30 299 EUR | 96 740 EUR | 2 |
| 2023 | 126 084 EUR | 17 394 EUR | 70 009 EUR | 3 |
| 2022 | 82 720 EUR | 13 271 EUR | 73 446 EUR | 2 |
| 2021 | 69 938 EUR | 18 287 EUR | 32 051 EUR | 2 |
| 2020 | 23 436 EUR | -16 051 EUR | 15 894 EUR | 2 |
| 2019 | 1 310 EUR | -2 247 EUR | 1 038 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.01 | 0.35 | 1.68 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 6.97 | 0.23 | 1.97 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 5.39 | 0.21 | 1.30 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.88 | 0.13 | 1.45 | 2 |
| 2024 | 0.45 | 1.71 | 5.20 | 2 |
| 2023 | 17.06 | 1.70 | 6.53 | 3 |
| 2022 | 6.78 | 0.80 | 3.86 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | 532.09 | ~ 476.22 |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 241 633 EUR | 54 201 EUR | 126 084 EUR | 82 720 EUR | 69 938 EUR |
| Bruto peļņa | -24 316 EUR | -32 660 EUR | 14 420 EUR | 12 789 EUR | 20 144 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -10 575 EUR | -30 299 EUR | 17 394 EUR | 13 271 EUR | 18 287 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -10 575 EUR | -30 299 EUR | 17 394 EUR | 13 271 EUR | 18 287 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 124 148 EUR | 96 740 EUR | 70 009 EUR | 73 446 EUR | 32 051 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 40 940 EUR | 21 070 EUR | 15 530 EUR | 31 252 EUR | 19 971 EUR |
| Pašu kapitāls | -7 219 EUR | 3 356 EUR | 33 655 EUR | 16 261 EUR | 2 990 EUR |
| Īstermiņa saistības | 57 482 EUR | 19 072 EUR | 8 178 EUR | 4 767 EUR | 5 416 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 73 885 EUR | 74 312 EUR | 28 176 EUR | 52 418 EUR | 23 645 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2023-07-14 – 2026-04-29 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,71 | 1,10 | 1,90 | 6,56 | 3,69 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,11 | 0,04 | 0,43 | 0,87 | 0,61 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-4,38 % | -55,90 % | 13,80 % | 16,04 % | 26,15 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-8,52 % | -31,32 % | 24,85 % | 18,07 % | 57,06 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
146,49 % | -902,83 % | 51,68 % | 81,61 % | 611,61 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-18,20 | 27,83 | 1,08 | 3,52 | 9,72 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-2,64 | -15,96 | — | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,95 | 0,56 | 1,80 | 1,13 | 2,18 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-11,50 % | -36,71 % | 28,13 % | 19,32 % | 68,66 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,58 | -0,30 | 3,44 | 2,25 | 4,40 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Andersons Industry" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Lugarde" | 10 990 143 | 150 148 | 1,4 % | 88 | 124 888 | 2 031 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "FRAVIA" | 8 341 705 | 733 768 | 8,8 % | 77 | 108 334 | 1 043 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "LĪVAS GRUPA" | 7 978 974 | 1 156 790 | 14,5 % | 62 | 128 693 | 1 471 (2026 Q3) |
| 4 | AS "ARBO Windows" | 7 244 158 | 274 358 | 3,8 % | 101 | 71 724 | 1 857 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ARX WOOD" | 7 008 283 | 989 013 | 14,1 % | 17 | 412 252 | 1 023 (2026 Q3) |
| 6 | SIA LV Elements | 6 942 930 | 299 725 | 4,3 % | 55 | 126 235 | 1 745 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "STAĻI" | 6 449 805 | -204 780 | -3,2 % | 105 | 61 427 | 1 708 (2026 Q3) |
| 8 | Auroom Saunas SIA | 6 191 799 | 1 163 851 | 18,8 % | 50 | 123 836 | 1 893 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Nordic Building Systems" | 5 049 593 | 22 712 | 0,4 % | 39 | 129 477 | 1 841 (2026 Q3) |
| 10 | MYCABIN SIA | 5 044 915 | 74 799 | 1,5 % | 57 | 88 507 | 2 292 (2026 Q3) |
| 119 | SIA Andersons Industry (šis uzņēmums) | 241 633 | -10 575 | -4,4 % | 2 | 120 817 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 54103126581 | LV07ZZZ54103126581 | SIA Andersons Industry | SIA | Andersons Industry | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-08-28 | NULL | Cēsu nov., Cēsis, Vāveres iela 9 - 19 | 4101 | 110754913 | 100015774 | 100003157 | 0420201 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9046184 | 54103126581 | 2019-07-24 | 2019-08-23 13:52:55 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 54103126581 | 2026-04-29 | 1000 | Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | cff6b114 |
| 54103126581 | 2026-03-05 | 105 | Biedrība "Latvijas Digitālais akselerators" | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | b51e7f19 |
| 54103126581 | 2025-10-09 | 745 | Biedrība "Latvijas Digitālais akselerators" | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 02258ccf |
| 54103126581 | 2025-07-07 | 9999 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ANM 2.2.1.2.i. investīcija "Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 04d32b4b |
| 54103126581 | 2025-03-17 | 9400 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ANM 2.2.1.2.i. investīcija "Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 04319f0a |
| 54103126581 | 2025-03-17 | 9850 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ANM 2.2.1.2.i. investīcija "Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 04319f0a |
| 54103126581 | 2025-03-06 | 1400 | Biedrība "Latvijas Digitālais akselerators" | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | b51e7f19 |
| 54103126581 | 2025-02-20 | 3300 | Biedrība "Latvijas Digitālais akselerators" | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | b51e7f19 |
| 54103126581 | 2025-01-30 | 245 | Biedrība "Latvijas Digitālais akselerators" | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | b51e7f19 |
| 54103126581 | 2025-01-09 | 490 | Biedrība "Latvijas Digitālais akselerators" | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | b51e7f19 |
| 54103126581 | 2024-07-25 | 694.45 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Mazie aizdevumi lauku teritorijās | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | f37c4a8e |
| 54103126581 | 2024-01-22 | 1021.39 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Mazie aizdevumi lauku teritorijās | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | f37c4a8e |
| 54103126581 | 2023-07-14 | 31238.55 | Lauku atbalsta dienests | Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | 087bc382 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92711021 | 54103126581 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 3000 | EUR | 2019-08-28 | 2019-08-28 12:05:49 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1352080 | 31005662 | 54103126581 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2022-05-25 12:05:55.186 |
| 2025149 | 34406000 | 54103126581 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-05-19 23:02:14.274 |
| 2214468 | 35321061 | 54103126581 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-04-29 17:10:01.339 |
| 1067509 | 23195902 | 54103126581 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-08-28 | 2019-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-20 08:36:50.809 |
| 1222653 | 29312307 | 54103126581 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2021-05-24 11:02:36.187 |
| 1474977 | 32331408 | 54103126581 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-04-25 05:49:18.973 |
| 1862231 | 33374778 | 54103126581 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2024-04-30 22:07:02.943 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1067509 | 23195902 | 1310 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3264 | -1954 | 272 | 0 | 0 | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2247 | 0 | -2247 | NULL | 0 | -2247 |
| 1222653 | 29312307 | 23436 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 37980 | -14544 | 1312 | 0 | 0 | 195 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -16051 | 0 | -16051 | NULL | 0 | -16051 |
| 1352080 | 31005662 | 69938 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 49794 | 20144 | 0 | 1870 | 484 | 471 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 18287 | 0 | 18287 | NULL | 0 | 18287 |
| 1474977 | 32331408 | 82720 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 69931 | 12789 | 0 | 1734 | 2536 | 320 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 13271 | 0 | 13271 | NULL | 0 | 13271 |
| 1862231 | 33374778 | 126084 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 111664 | 14420 | 0 | 2194 | 6341 | 1173 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 17394 | 0 | 17394 | NULL | 0 | 17394 |
| 2025149 | 34406000 | 54201 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 86861 | -32660 | 0 | 2309 | 9040 | 2583 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1787 | NULL | NULL | -30299 | 0 | -30299 | NULL | 0 | -30299 |
| 2214468 | 35321061 | 241633 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 265949 | -24316 | 390 | 2527 | 22467 | 2901 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2908 | NULL | NULL | -10575 | 0 | -10575 | NULL | 0 | -10575 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1067509 | 23195902 | 818 | 0 | 220 | 0 | 1038 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1038 | NULL | 285 | 0 | 0 | 753 | 1038 |
| 1222653 | 29312307 | 912 | 0 | 276 | 12668 | 13856 | 0 | 2038 | 0 | 2038 | 15894 | NULL | 2372 | 28820 | 0 | -15298 | 15894 |
| 1352080 | 31005662 | 3274 | 0 | 44 | 16653 | 19971 | 0 | 12080 | 0 | 12080 | 32051 | NULL | 5416 | 23645 | 0 | 2990 | 32051 |
| 1474977 | 32331408 | 1753 | 0 | 2403 | 27096 | 31252 | 0 | 42194 | 0 | 42194 | 73446 | NULL | 4767 | 52418 | 0 | 16261 | 73446 |
| 1862231 | 33374778 | 3457 | 0 | 54 | 12019 | 15530 | 0 | 54479 | 0 | 54479 | 70009 | NULL | 8178 | 28176 | 0 | 33655 | 70009 |
| 2025149 | 34406000 | 13 | 0 | 692 | 20365 | 21070 | 0 | 75670 | 0 | 75670 | 96740 | NULL | 19072 | 74312 | 0 | 3356 | 96740 |
| 2214468 | 35321061 | 15 | 0 | 6456 | 34469 | 40940 | 0 | 74179 | 9029 | 83208 | 124148 | NULL | 57482 | 73885 | 0 | -7219 | 124148 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 54103126581 | SIA Andersons Industry | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 026200 | Cēsis | 0.45 | 1.71 | 5.20 | 2 |
| 54103126581 | SIA Andersons Industry | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 026200 | Cēsis | 17.06 | 1.70 | 6.53 | 3 |
| 54103126581 | SIA Andersons Industry | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 026200 | Cēsis | 6.78 | 0.80 | 3.86 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 54103126581 | SIA Andersons Industry | ir | 05.02.2020 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 54103126581 | SIA Andersons Industry | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Vāveres iela 9 - 19, Cēsis, Cēsu nov., LV-4101.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 241 633 EUR, un zaudējumi bija 10 575 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,71 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,11.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,58, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 450 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 710 EUR un VSAOI 5 200 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana · Cēsu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026