SIA "G2A" (reģ. Nr. 40003739479) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2005-04-19. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 128 401 EUR, peļņa 22 062 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 2,17 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Medniecība, slazdošana un ar to saistīti pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40003739479 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2005-04-19 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV62ZZZ40003739479 |
| Juridiskā adrese | "Lācīši", Limbažu pag., Limbažu nov., LV-4020 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 128 401 EUR | 22 062 EUR | 91 920 EUR | 2 |
| 2024 | 37 961 EUR | 7 022 EUR | 62 944 EUR | 2 |
| 2023 | 37 510 EUR | 3 549 EUR | 52 820 EUR | 2 |
| 2022 | 30 316 EUR | 11 266 EUR | 75 974 EUR | 2 |
| 2021 | 13 594 EUR | 2 348 EUR | 57 884 EUR | 1 |
| 2020 | 15 063 EUR | 7 923 EUR | 73 643 EUR | 1 |
| 2019 | 13 928 EUR | 6 150 EUR | 25 582 EUR | 1 |
| 2018 | 8 919 EUR | 19 595 EUR | 18 531 EUR | 1 |
| 2017 | 5 672 EUR | -22 350 EUR | 14 468 EUR | 1 |
| 2016 | 6 011 EUR | -3 899 EUR | 17 952 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2.64 | 1.29 | 1.92 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.46 | 0.65 | 0.97 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 5.99 | 0.83 | 1.24 | 2 |
| 2024 | 11.47 | 2.68 | 5.82 | 2 |
| 2023 | 8.34 | 2.19 | 4.67 | 2 |
| 2022 | 2.45 | 1.08 | 2.33 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 128 401 EUR | 37 961 EUR | 37 510 EUR | 30 316 EUR | 13 594 EUR |
| Bruto peļņa | 13 355 EUR | -3 112 EUR | 2 527 EUR | 8 871 EUR | -3 327 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 22 062 EUR | 7 022 EUR | 3 549 EUR | 11 323 EUR | 2 482 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 57 EUR | 134 EUR |
| Tīrā peļņa | 22 062 EUR | 7 022 EUR | 3 549 EUR | 11 266 EUR | 2 348 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 91 920 EUR | 62 944 EUR | 52 820 EUR | 75 974 EUR | 57 884 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 50 676 EUR | 39 355 EUR | 30 661 EUR | 42 743 EUR | 14 840 EUR |
| Pašu kapitāls | 68 560 EUR | 46 498 EUR | 39 476 EUR | 35 927 EUR | 24 661 EUR |
| Īstermiņa saistības | 23 360 EUR | 16 446 EUR | 13 344 EUR | 40 047 EUR | 33 223 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2,17 | 2,39 | 2,30 | 1,07 | 0,45 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,59 | 0,26 | 0,46 | 0,36 | 0,13 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
17,18 % | 18,50 % | 9,46 % | 37,16 % | 17,27 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
24,00 % | 11,16 % | 6,72 % | 14,83 % | 4,06 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
32,18 % | 15,10 % | 8,99 % | 31,36 % | 9,52 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,34 | 0,35 | 0,34 | 1,11 | 1,35 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
40,05 | 16,43 | 16,36 | 24,16 | 5,41 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,40 | 0,60 | 0,71 | 0,40 | 0,23 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
33,00 % | 16,08 % | 9,58 % | 32,88 % | 12,35 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
4,24 | 3,05 | 3,04 | 1,68 | 0,84 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "G2A" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairāk nekā 20 gadus un ir nostiprinājis savas tradīcijas.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "hunt.lv" | 1 233 170 | 247 448 | 20,1 % | 4 | 308 293 | 2 479 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "VASALS" | 370 585 | 68 614 | 18,5 % | 6 | 61 764 | 756 (2026 Q2) |
| 3 | SIA AP HUNTING | 196 032 | 19 697 | 10,0 % | 2 | 98 016 | *** |
| 4 | SIA "Mednieku cilts" | 180 825 | -34 342 | -19,0 % | 2 | 90 413 | *** |
| 5 | SIA "Sandex" | 156 648 | 55 658 | 35,5 % | 2 | 78 324 | *** |
| 6 | SIA "G2A" (šis uzņēmums) | 128 401 | 22 062 | 17,2 % | 2 | 64 201 | *** |
| 7 | SIA "Mednieku klubs "Mētras 1"" | 100 942 | 20 320 | 20,1 % | 3 | 33 647 | 1 336 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "KV14" | 83 135 | -20 557 | -24,7 % | 3 | 27 712 | 535 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "ĒRGĻU LIGZDA" | 57 076 | 37 718 | 66,1 % | 4 | 14 269 | 1 107 (2026 Q2) |
| 10 | SIA "KURLAND HUNTING" | 33 608 | 13 480 | 40,1 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40003739479 | LV62ZZZ40003739479 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "G2A" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | G2A | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2005-04-19 | NULL | Limbažu nov., Limbažu pag., "Lācīši" | 4020 | 103678496 | 100015975 | 0 | 0660264 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 2239657 | 40003739479 | 2005-02-10 | 2011-07-15 13:43:49 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92291962 | 40003739479 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2845 | EUR | 2015-07-27 | 2015-07-27 18:56:55 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 825261 | 19927296 | 40003739479 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-06 19:17:39.896 |
| 886071 | 21295735 | 40003739479 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-10 05:13:44.508 |
| 693501 | 16506511 | 40003739479 | DokGPUIENv1 | UGP | 2016 | 2016-01-01 | 2016-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-10-30 05:09:57.157 |
| 1074215 | 23231800 | 40003739479 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-20 16:01:01.709 |
| 1255370 | 29596674 | 40003739479 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-07-27 14:05:29.465 |
| 1393937 | 31315567 | 40003739479 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-07-27 23:24:50.054 |
| 1737361 | 32489973 | 40003739479 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-05-30 23:02:11.673 |
| 1891690 | 33479626 | 40003739479 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-05-27 22:00:40.659 |
| 2020966 | 34391429 | 40003739479 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-05-16 03:00:04.207 |
| 2306136 | 35464718 | 40003739479 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-05-31 03:00:18.306 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1074215 | 23231800 | 13928 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 10714 | 3214 | 0 | 1329 | 4400 | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 6267 | 117 | 6150 | NULL | 0 | 6150 |
| 1255370 | 29596674 | 15063 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 23354 | -8291 | 0 | 3472 | 20848 | 298 | 0 | 0 | 0 | 0 | 711 | NULL | NULL | 8076 | 153 | 7923 | NULL | 0 | 7923 |
| 1393937 | 31315567 | 13594 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 16921 | -3327 | 0 | 2956 | 9440 | 112 | 0 | 0 | 0 | 0 | 563 | NULL | NULL | 2482 | 134 | 2348 | NULL | 0 | 2348 |
| 1737361 | 32489973 | 30316 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 21445 | 8871 | 0 | 3264 | 6953 | 748 | 0 | 0 | 0 | 0 | 489 | NULL | NULL | 11323 | 57 | 11266 | NULL | 0 | 11266 |
| 1891690 | 33479626 | 37510 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 34983 | 2527 | 0 | 609 | 2294 | 432 | 0 | 0 | 0 | 0 | 231 | NULL | NULL | 3549 | 0 | 3549 | NULL | 0 | 3549 |
| 2020966 | 34391429 | 37961 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 41073 | -3112 | 0 | 1416 | 12005 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 455 | NULL | NULL | 7022 | 0 | 7022 | NULL | 0 | 7022 |
| 2306136 | 35464718 | 128401 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 115046 | 13355 | 0 | 988 | 10260 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 565 | NULL | NULL | 22062 | 0 | 22062 | NULL | 0 | 22062 |
| 693501 | 16506511 | 6011 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6988 | -977 | 0 | 3891 | 1652 | 311 | 0 | 0 | 0 | 0 | 372 | NULL | NULL | -3899 | 0 | -3899 | NULL | 0 | -3899 |
| 825261 | 19927296 | 5672 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 26371 | -20699 | 0 | 1273 | 0 | 378 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -22350 | 0 | -22350 | NULL | 0 | -22350 |
| 886071 | 21295735 | 8919 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 10723 | -1804 | 0 | 1955 | 23531 | 151 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 19621 | 26 | 19595 | NULL | 0 | 19595 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1074215 | 23231800 | 758 | 0 | 11758 | 11000 | 23516 | 0 | 2066 | 0 | 2066 | 25582 | NULL | 11192 | 0 | 0 | 14390 | 25582 |
| 1255370 | 29596674 | 782 | 0 | 15195 | 12000 | 27977 | 0 | 45666 | 0 | 45666 | 73643 | NULL | 51330 | 0 | 0 | 22313 | 73643 |
| 1393937 | 31315567 | 72 | 0 | 4268 | 10500 | 14840 | 0 | 43044 | 0 | 43044 | 57884 | NULL | 33223 | 0 | 0 | 24661 | 57884 |
| 1737361 | 32489973 | 489 | 0 | 13754 | 28500 | 42743 | 0 | 33231 | 0 | 33231 | 75974 | NULL | 40047 | 0 | 0 | 35927 | 75974 |
| 1891690 | 33479626 | 3265 | 0 | 2896 | 24500 | 30661 | 0 | 22159 | 0 | 22159 | 52820 | NULL | 13344 | 0 | 0 | 39476 | 52820 |
| 2020966 | 34391429 | 1495 | 0 | 2810 | 35050 | 39355 | 0 | 23589 | 0 | 23589 | 62944 | NULL | 16446 | 0 | 0 | 46498 | 62944 |
| 2306136 | 35464718 | 8402 | 0 | 5274 | 37000 | 50676 | 0 | 41244 | 0 | 41244 | 91920 | NULL | 23360 | 0 | 0 | 68560 | 91920 |
| 693501 | 16506511 | 760 | 0 | 8060 | 7020 | 15840 | 0 | 2112 | 0 | 2112 | 17952 | NULL | 6957 | 0 | 0 | 10995 | 17952 |
| 825261 | 19927296 | 55 | 0 | 7413 | 7000 | 14468 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14468 | NULL | 25823 | 0 | 0 | -11355 | 14468 |
| 886071 | 21295735 | 1919 | 0 | 8082 | 8530 | 18531 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18531 | NULL | 10291 | 0 | 0 | 8240 | 18531 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40003739479 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "G2A" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0170 | 035460 | Limbažu pag. | 11.47 | 2.68 | 5.82 | 2 |
| 40003739479 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "G2A" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0170 | 035460 | Limbažu pag. | 8.34 | 2.19 | 4.67 | 2 |
| 40003739479 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "G2A" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0170 | 035460 | Limbažu pag. | 2.45 | 1.08 | 2.33 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40003739479 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "G2A" | ir | 04.07.2005 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40003739479 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "G2A" | A | Laba saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir "Lācīši", Limbažu pag., Limbažu nov., LV-4020.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 128 401 EUR, un peļņa bija 22 062 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,17 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,59.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 4,24, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 11 470 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 2 680 EUR un VSAOI 5 820 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Medniecība, slazdošana un ar to saistīti pakalpojumi.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-09-2026