SIA "AP HUNTING" (reģ. Nr. 50203596351) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-10-16. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 196 032 EUR, peļņa 19 697 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 0,73 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Medniecība, slazdošana un ar to saistīti pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 50203596351 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-10-16 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV64ZZZ50203596351 |
| Juridiskā adrese | "Kapteiņi", Ķeipenes pag., Ogres nov., LV-5062 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 196 032 EUR | 19 697 EUR | 63 557 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.24 | 0.98 | 1.46 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 7.33 | 1.01 | 1.51 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 3.39 | 0.93 | 1.39 | 2 |
| 2024 | 1.11 | 0.44 | 0.73 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 |
|---|---|
| Neto apgrozījums | 196 032 EUR |
| Bruto peļņa | 64 700 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 19 697 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 19 697 EUR |
| Pozīcija | 2025 |
|---|---|
| Aktīvi kopā | 63 557 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 32 175 EUR |
| Pašu kapitāls | 19 707 EUR |
| Īstermiņa saistības | 43 850 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-07-28 – 2026-06-26 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 |
|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,73 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,73 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
10,05 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
30,99 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
99,95 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
2,23 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,08 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
99,95 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
4,36 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "AP HUNTING" ir uzņēmums, kas vēl tikai veido savu pieredzi, sperot pirmos soļus darbības ceļā.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "hunt.lv" | 1 233 170 | 247 448 | 20,1 % | 4 | 308 293 | 2 479 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "VASALS" | 370 585 | 68 614 | 18,5 % | 6 | 61 764 | 756 (2026 Q2) |
| 3 | SIA AP HUNTING (šis uzņēmums) | 196 032 | 19 697 | 10,0 % | 2 | 98 016 | *** |
| 4 | SIA "Mednieku cilts" | 180 825 | -34 342 | -19,0 % | 2 | 90 413 | *** |
| 5 | SIA "Sandex" | 156 648 | 55 658 | 35,5 % | 2 | 78 324 | *** |
| 6 | SIA "G2A" | 128 401 | 22 062 | 17,2 % | 2 | 64 201 | *** |
| 7 | SIA "Mednieku klubs "Mētras 1"" | 100 942 | 20 320 | 20,1 % | 3 | 33 647 | 1 336 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "KV14" | 83 135 | -20 557 | -24,7 % | 3 | 27 712 | 535 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "ĒRGĻU LIGZDA" | 57 076 | 37 718 | 66,1 % | 4 | 14 269 | 1 107 (2026 Q2) |
| 10 | SIA "KURLAND HUNTING" | 33 608 | 13 480 | 40,1 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203596351 | LV64ZZZ50203596351 | SIA AP HUNTING | SIA | AP HUNTING | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-10-16 | NULL | Ogres nov., Ķeipenes pag., "Kapteiņi" | 5062 | 106531693 | 100016688 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 13153573 | 50203596351 | 2024-10-14 | 2024-10-16 10:37:01 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203596351 | 2026-06-26 | 500 | Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | cff6b114 |
| 50203596351 | 2026-02-09 | 9750 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021.-2027.gadam 1.2.2.1. “Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā” | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 8af87380 |
| 50203596351 | 2025-07-28 | 9560 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ANM 2.2.1.2.i. investīcija "Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 04d32b4b |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92976524 | 50203596351 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2026-06-01 | 2026-06-01 10:13:07 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2228478 | 35350027 | 50203596351 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2024-10-16 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-05-11 17:01:18.536 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2228478 | 35350027 | 196032 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 131332 | 64700 | 0 | 48485 | 3537 | 55 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 19697 | 0 | 19697 | NULL | 0 | 19697 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2228478 | 35350027 | 31655 | 0 | 520 | 0 | 32175 | 0 | 31382 | 0 | 31382 | 63557 | NULL | 43850 | 0 | 0 | 19707 | 63557 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203596351 | SIA AP HUNTING | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0170 | 040430 | Ķeipenes pag. | 1.11 | 0.44 | 0.73 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203596351 | SIA AP HUNTING | ir | 29.10.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50203596351 | SIA AP HUNTING | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir "Kapteiņi", Ķeipenes pag., Ogres nov., LV-5062.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 196 032 EUR, un peļņa bija 19 697 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,73 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,73.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 4,36, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 110 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 440 EUR un VSAOI 730 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Medniecība, slazdošana un ar to saistīti pakalpojumi.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-09-2026