SIA "hunt.lv" (reģ. Nr. 40203010198) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2016-08-04. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 1 233 170 EUR, peļņa 247 448 EUR, darbinieku skaits: 8. Kopējais likviditātes koeficients: 0,77 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Medniecība, slazdošana un ar to saistīti pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40203010198 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2016-08-04 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV28ZZZ40203010198 |
| Juridiskā adrese | "Liepas" - 1, Zaube, Zaubes pag., Cēsu nov., LV-4113 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 233 170 EUR | 247 448 EUR | 1 102 114 EUR | 8 |
| 2023 | 999 833 EUR | 26 523 EUR | 833 090 EUR | 8 |
| 2022 | 895 387 EUR | 194 852 EUR | 633 674 EUR | 5 |
| 2021 | 454 549 EUR | 19 799 EUR | 301 483 EUR | 3 |
| 2020 | 346 337 EUR | 100 393 EUR | 221 366 EUR | 3 |
| 2019 | 292 446 EUR | 82 798 EUR | 172 940 EUR | 3 |
| 2018 | 119 384 EUR | 30 428 EUR | 37 894 EUR | 2 |
| 2017 | 47 300 EUR | 4 582 EUR | 9 434 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | -3.41 | 7.25 | 10.14 | 4 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -0.99 | 9.67 | 8.75 | 5 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 8.01 | 12.77 | 10.11 | 5 |
| 2024 | -53.03 | 33.78 | 55.39 | 8 |
| 2023 | 23.65 | 57.41 | 61.73 | 8 |
| 2022 | -37.08 | 26.77 | 21.95 | 5 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2 478.73 | ~ 1 793.01 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 711.16 | ~ 1 281.21 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 977.12 | ~ 1 448.34 |
| 2024 | 1 692.52 | ~ 1 220.11 |
| 2023 | 1 886.24 | ~ 1 349.92 |
| 2022 | 1 073.14 | ~ 781.05 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (55.39 * 1000) / 0.3409 ) / 8 / 12 = 1 692.52 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 692.52 * 0.105 = 177.71 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 41.33 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 692.52 - 177.71 - 41.33) * 0.2 ≈ 294.69 EUR
4. Neto alga: 1 692.52 - 177.71 - 294.69 = ~ 1 220.11 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 1 233 170 EUR | 999 833 EUR | 895 387 EUR | 454 549 EUR | 346 337 EUR |
| Bruto peļņa | 395 082 EUR | 121 406 EUR | 895 387 EUR | 454 549 EUR | 346 337 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 282 585 EUR | 36 839 EUR | 194 852 EUR | 19 799 EUR | 100 406 EUR |
| UIN nodoklis | 35 137 EUR | 10 316 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 13 EUR |
| Tīrā peļņa | 247 448 EUR | 26 523 EUR | 194 852 EUR | 19 799 EUR | 100 393 EUR |
| Pozīcija | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 102 114 EUR | 833 090 EUR | 633 674 EUR | 301 483 EUR | 221 366 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 239 595 EUR | 111 100 EUR | 234 538 EUR | 108 154 EUR | 51 947 EUR |
| Pašu kapitāls | 546 914 EUR | 359 212 EUR | 429 461 EUR | 234 609 EUR | 214 810 EUR |
| Īstermiņa saistības | 312 910 EUR | 337 100 EUR | 55 905 EUR | 35 595 EUR | 6 556 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 242 290 EUR | 136 778 EUR | 148 308 EUR | 31 279 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2023-02-27 – 2023-05-08 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,77 | 0,33 | 4,20 | 3,04 | 7,92 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,76 | 0,32 | 1,98 | 2,70 | 6,51 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
20,07 % | 2,65 % | 21,76 % | 4,36 % | 28,99 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
22,45 % | 3,18 % | 30,75 % | 6,57 % | 45,35 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
45,24 % | 7,38 % | 45,37 % | 8,44 % | 46,74 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,02 | 1,32 | 0,48 | 0,29 | 0,03 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
13,21 | 3,09 | 95,22 | 566,69 | 237,81 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,12 | 1,20 | 1,41 | 1,51 | 1,56 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
38,74 % | 10,99 % | 34,08 % | 7,46 % | 46,94 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
2,76 | 1,89 | 4,04 | 4,01 | 17,71 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "hunt.lv" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Tā finanšu stāvoklis ir nestabils un prasa rūpīgu uzraudzību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "hunt.lv" (šis uzņēmums) | 1 233 170 | 247 448 | 20,1 % | 4 | 308 293 | 2 479 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "VASALS" | 370 585 | 68 614 | 18,5 % | 6 | 61 764 | 756 (2026 Q2) |
| 3 | SIA AP HUNTING | 196 032 | 19 697 | 10,0 % | 2 | 98 016 | *** |
| 4 | SIA "Mednieku cilts" | 180 825 | -34 342 | -19,0 % | 2 | 90 413 | *** |
| 5 | SIA "Sandex" | 156 648 | 55 658 | 35,5 % | 2 | 78 324 | *** |
| 6 | SIA "G2A" | 128 401 | 22 062 | 17,2 % | 2 | 64 201 | *** |
| 7 | SIA "Mednieku klubs "Mētras 1"" | 100 942 | 20 320 | 20,1 % | 3 | 33 647 | 1 336 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "KV14" | 83 135 | -20 557 | -24,7 % | 3 | 27 712 | 535 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "ĒRGĻU LIGZDA" | 57 076 | 37 718 | 66,1 % | 4 | 14 269 | 1 107 (2026 Q2) |
| 10 | SIA "KURLAND HUNTING" | 33 608 | 13 480 | 40,1 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203010198 | LV28ZZZ40203010198 | SIA "hunt.lv" | SIA | hunt.lv | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2016-08-04 | NULL | Cēsu nov., Zaubes pag., Zaube, "Liepas" - 1 | 4113 | 116794415 | 100016487 | 0 | 0026590 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 5580865 | 40203010198 | 2016-07-18 | 2016-07-22 08:53:24 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203010198 | 2023-05-08 | 14240 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | Starptautiskās konkurētspējas veicināšana (SAM 3.2.1.2.) | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | ea11b026 |
| 40203010198 | 2023-03-21 | 9160 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | Starptautiskās konkurētspējas veicināšana (SAM 3.2.1.2.) | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | 51b44b7a |
| 40203010198 | 2023-02-27 | 8800 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | Starptautiskās konkurētspējas veicināšana (SAM 3.2.1.2.) | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | d9846b3d |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92919546 | 40203010198 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 3000 | EUR | 2023-12-15 | 2023-12-15 11:19:16 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 786966 | 19814980 | 40203010198 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2016-08-04 | 2017-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-04 16:09:02.038 |
| 934522 | 21484140 | 40203010198 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-12 18:34:26.877 |
| 1083245 | 23262673 | 40203010198 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-21 04:47:53.807 |
| 1254156 | 29591932 | 40203010198 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2021-07-26 18:01:54.631 |
| 1433973 | 31812650 | 40203010198 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2022-11-14 17:05:01.244 |
| 1729198 | 32470420 | 40203010198 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2023-05-26 19:08:23.215 |
| 2090523 | 34855146 | 40203010198 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2025-10-20 19:00:11.81 |
| 2351571 | 35621359 | 40203010198 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2026-07-30 17:00:51.955 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1083245 | 23262673 | 292446 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 292446 | 149793 | 130 | 0 | 59296 | 0 | 0 | 0 | 0 | 429 | NULL | NULL | 82798 | 0 | 82798 | NULL | 0 | 82798 |
| 1254156 | 29591932 | 346337 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 346337 | 240304 | 43 | 0 | 5160 | 0 | 0 | 0 | 0 | 424 | NULL | NULL | 100406 | 13 | 100393 | NULL | 0 | 100393 |
| 1433973 | 31812650 | 454549 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 454549 | 406284 | 3709 | 3672 | 28394 | 0 | 0 | 0 | 0 | 35 | NULL | NULL | 19799 | 0 | 19799 | NULL | 0 | 19799 |
| 1729198 | 32470420 | 895387 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 895387 | 643551 | 3501 | 0 | 51415 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2068 | NULL | NULL | 194852 | 0 | 194852 | NULL | 0 | 194852 |
| 2090523 | 34855146 | 999833 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 878427 | 121406 | 46437 | 10886 | 33712 | 43310 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17646 | NULL | NULL | 36839 | 10316 | 26523 | NULL | 0 | 26523 |
| 2351571 | 35621359 | 1233170 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 838088 | 395082 | 68130 | 15173 | 25000 | 31055 | 0 | 0 | 0 | 0 | 23139 | NULL | NULL | 282585 | 35137 | 247448 | NULL | 0 | 247448 |
| 786966 | 19814980 | 47300 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 47300 | 27486 | 807 | 0 | 13604 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5403 | 821 | 4582 | NULL | 0 | 4582 |
| 934522 | 21484140 | 119384 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 119384 | 75705 | 835 | 0 | 12364 | 0 | 0 | 0 | 0 | 47 | NULL | NULL | 30433 | 5 | 30428 | NULL | 0 | 30428 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1083245 | 23262673 | 6622 | 0 | 20060 | 35550 | 62232 | 0 | 110708 | 0 | 110708 | 172940 | NULL | 58523 | 0 | 0 | 114417 | 172940 |
| 1254156 | 29591932 | 19788 | 0 | 22862 | 9297 | 51947 | 0 | 169419 | 0 | 169419 | 221366 | NULL | 6556 | 0 | 0 | 214810 | 221366 |
| 1433973 | 31812650 | 45698 | 0 | 50579 | 11877 | 108154 | 0 | 193329 | 0 | 193329 | 301483 | NULL | 35595 | 31279 | 0 | 234609 | 301483 |
| 1729198 | 32470420 | 65036 | 0 | 45761 | 123741 | 234538 | 0 | 399136 | 0 | 399136 | 633674 | NULL | 55905 | 148308 | 0 | 429461 | 633674 |
| 2090523 | 34855146 | 38443 | 0 | 70970 | 1687 | 111100 | 0 | 721990 | 0 | 721990 | 833090 | NULL | 337100 | 136778 | 0 | 359212 | 833090 |
| 2351571 | 35621359 | 87038 | 0 | 150870 | 1687 | 239595 | 0 | 862519 | 0 | 862519 | 1102114 | NULL | 312910 | 242290 | 0 | 546914 | 1102114 |
| 786966 | 19814980 | 3629 | 0 | 1844 | 86 | 5559 | 0 | 3875 | 0 | 3875 | 9434 | NULL | 4842 | 0 | 0 | 4592 | 9434 |
| 934522 | 21484140 | 2468 | 0 | 15197 | 0 | 17665 | 0 | 20229 | 0 | 20229 | 37894 | NULL | 6275 | 0 | 0 | 31619 | 37894 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203010198 | SIA "hunt.lv" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0170 | 045200 | Salaspils | -53.03 | 33.78 | 55.39 | 8 |
| 40203010198 | SIA "hunt.lv" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0170 | 045200 | Salaspils | 23.65 | 57.41 | 61.73 | 8 |
| 40203010198 | SIA "hunt.lv" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0170 | 045200 | Salaspils | -37.08 | 26.77 | 21.95 | 5 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203010198 | SIA "hunt.lv" | ir | 19.10.2016 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203010198 | SIA "hunt.lv" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir "Liepas" - 1, Zaube, Zaubes pag., Cēsu nov., LV-4113.
2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 1 233 170 EUR, un peļņa bija 247 448 EUR.
2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 8 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 0,77 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,76.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija 2,76, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 692.52 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 1 220.11 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Medniecība, slazdošana un ar to saistīti pakalpojumi.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-09-2026