SIA "Metbox" (reģ. Nr. 40103933718) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2015-09-28. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 269 201 EUR, peļņa 15 319 EUR, darbinieku skaits: 4. Kopējais likviditātes koeficients: 1,90 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Datošanas infrastruktūra, datu apstrāde, mitināšana un ar to saistītas darbības
| Reģistrācijas Nr. | 40103933718 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2015-09-28 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV55ZZZ40103933718 |
| Juridiskā adrese | Kārļa Ulmaņa gatve 119, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 269 201 EUR | 15 319 EUR | 78 226 EUR | 4 |
| 2023 | 276 711 EUR | 15 653 EUR | 78 791 EUR | 4 |
| 2022 | 241 390 EUR | 14 977 EUR | 43 590 EUR | 4 |
| 2021 | 247 178 EUR | 22 EUR | 65 930 EUR | 4 |
| 2020 | 280 318 EUR | 42 679 EUR | 75 838 EUR | 4 |
| 2019 | 262 613 EUR | 33 637 EUR | 62 142 EUR | 4 |
| 2018 | 229 951 EUR | 39 133 EUR | 70 127 EUR | 3 |
| 2017 | 233 491 EUR | 22 888 EUR | 67 246 EUR | 3 |
| 2016 | 119 023 EUR | 5 780 EUR | 54 668 EUR | 3 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 45.0 | 11.9 | 24.8 | 11 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 47.54 | 14.51 | 29.76 | 10 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 38.45 | 9.83 | 21.64 | 9 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 26.09 | 1.84 | 6.18 | 5 |
| 2024 | 61.01 | 9.10 | 19.20 | 4 |
| 2023 | 54.97 | 7.94 | 17.90 | 4 |
| 2022 | 56.19 | 7.10 | 16.34 | 4 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 2 204.50 | ~ 1 610.16 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2 909.94 | ~ 2 080.53 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2 351.08 | ~ 1 707.89 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 208.57 | ~ 935.89 |
| 2024 | 1 173.36 | ~ 888.33 |
| 2023 | 1 093.92 | ~ 837.56 |
| 2022 | 998.58 | ~ 735.13 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (19.2 * 1000) / 0.3409 ) / 4 / 12 = 1 173.36 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 173.36 * 0.105 = 123.20 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 241.01 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 173.36 - 123.20 - 241.01) * 0.2 ≈ 161.83 EUR
4. Neto alga: 1 173.36 - 123.20 - 161.83 = ~ 888.33 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 269 201 EUR | 276 711 EUR | 241 390 EUR | 247 178 EUR | 280 318 EUR |
| Bruto peļņa | 185 909 EUR | 117 799 EUR | 156 771 EUR | 125 819 EUR | 168 988 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 22 900 EUR | 20 153 EUR | 20 852 EUR | 22 EUR | 51 029 EUR |
| UIN nodoklis | 7 581 EUR | 4 500 EUR | 5 875 EUR | 0 EUR | 8 350 EUR |
| Tīrā peļņa | 15 319 EUR | 15 653 EUR | 14 977 EUR | 22 EUR | 42 679 EUR |
| Pozīcija | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 78 226 EUR | 78 791 EUR | 43 590 EUR | 65 930 EUR | 75 838 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 54 589 EUR | 43 148 EUR | 37 919 EUR | 57 243 EUR | 69 235 EUR |
| Pašu kapitāls | 24 078 EUR | 35 759 EUR | 38 106 EUR | 46 630 EUR | 46 609 EUR |
| Īstermiņa saistības | 28 734 EUR | 10 118 EUR | 5 211 EUR | 14 419 EUR | 21 761 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 25 414 EUR | 32 914 EUR | 273 EUR | 218 EUR | 2 805 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. 2 līgumiem summa avotā nav publicēta. 1 dokuments ar identisku summu vienā iepirkumā sapludināts — avots to pašu līgumu publicē vairākkārt. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-07-09 – 2026-06-25 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,90 | 4,26 | 7,28 | 3,97 | 3,18 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,83 | 4,26 | 7,28 | 2,47 | 2,44 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
5,69 % | 5,66 % | 6,20 % | 0,01 % | 15,23 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
19,58 % | 19,87 % | 34,36 % | 0,03 % | 56,28 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
63,62 % | 43,77 % | 39,30 % | 0,05 % | 91,57 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
2,25 | 1,20 | 0,14 | 0,31 | 0,53 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
4,40 | 8,80 | 10,93 | 1,07 | 41,05 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,44 | 3,51 | 5,54 | 3,75 | 3,70 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
59,89 % | 33,11 % | 59,80 % | 0,62 % | 96,72 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
5,30 | 5,44 | 11,36 | 6,16 | 7,60 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Metbox" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairāk nekā desmit gadus un turpina attīstīties.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Evolution Latvia" | 134 711 671 | 8 337 458 | 6,2 % | 3 349 | 40 224 | 1 704 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Euro Live Technologies" | 71 632 889 | 3 405 813 | 4,8 % | 1 939 | 36 943 | 1 909 (2026 Q3) |
| 3 | "Reverse Group" SIA | 40 950 656 | 299 178 | 0,7 % | 2 | 20 475 328 | *** |
| 4 | WSoft SIA | 22 734 816 | 343 076 | 1,5 % | 870 | 26 132 | 1 553 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "JEFF" | 16 111 466 | -23 409 | -0,1 % | 38 | 423 986 | 3 997 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "United International" | 14 206 870 | 561 377 | 4,0 % | 3 | 4 735 623 | 473 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "DELSKA Latvia" | 9 381 568 | -1 883 649 | -20,1 % | 60 | 156 359 | 4 186 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "1NCE Latvia" | 9 216 037 | 474 213 | 5,1 % | 63 | 146 286 | 5 219 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Corporate Systems" | 8 684 613 | 425 266 | 4,9 % | 4 | 2 171 153 | 1 577 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Latvijas Digitālās veselības centrs" | 7 819 215 | -1 560 545 | -20,0 % | 80 | 97 740 | 3 367 (2026 Q3) |
| 82 | SIA "Metbox" (šis uzņēmums) | 269 201 | 15 319 | 5,7 % | 11 | 24 473 | 2 205 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103933718 | LV55ZZZ40103933718 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Metbox" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Metbox | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2015-09-28 | NULL | Mārupes nov., Mārupe, Kārļa Ulmaņa gatve 119 | 2167 | 103761334 | 100016583 | 100003815 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 4774716 | 40103933718 | 2015-08-10 | 2015-10-05 11:11:53 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40103933718 | 2026-01-16 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "METLINK" |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103933718 | 2026-06-25 | 500 | Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | cff6b114 |
| 40103933718 | 2025-07-09 | 9900 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ANM 2.2.1.2.i. investīcija "Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 76b634d6 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92963398 | 40103933718 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2025-11-04 | 2025-11-04 09:21:27 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 928885 | 21468029 | 40103933718 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-12 12:23:08.844 |
| 998745 | 22669658 | 40103933718 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2020-11-16 10:27:25.519 |
| 1745013 | 32511390 | 40103933718 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2023-06-01 21:11:05.455 |
| 1937267 | 33685603 | 40103933718 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2024-07-30 19:00:32.489 |
| 2088150 | 34752671 | 40103933718 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2025-09-16 19:00:30.611 |
| 787830 | 19816709 | 40103933718 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-04 17:06:21.18 |
| 691235 | 16499783 | 40103933718 | DokUGP2008v1 | NULL | 2016 | 2015-09-28 | 2016-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-10-29 23:09:04.125 |
| 1279868 | 29682420 | 40103933718 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2021-08-05 17:38:34.979 |
| 1367506 | 31156524 | 40103933718 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2022-06-29 03:01:50.32 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1279868 | 29682420 | 280318 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 111330 | 168988 | 81746 | 34904 | 0 | 40 | 0 | 0 | 5 | 0 | 1274 | NULL | NULL | 51029 | 8350 | 42679 | NULL | 0 | 42679 |
| 1367506 | 31156524 | 247178 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 121359 | 125819 | 87404 | 37968 | 0 | 127 | 0 | 0 | 0 | 0 | 298 | NULL | NULL | 22 | 0 | 22 | NULL | 0 | 22 |
| 1745013 | 32511390 | 241390 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 84619 | 156771 | 85157 | 48663 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2099 | NULL | NULL | 20852 | 5875 | 14977 | NULL | 0 | 14977 |
| 1937267 | 33685603 | 276711 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 158912 | 117799 | 964 | 94710 | 0 | 5586 | 0 | 0 | 6199 | 0 | 2585 | NULL | NULL | 20153 | 4500 | 15653 | NULL | 0 | 15653 |
| 2088150 | 34752671 | 269201 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 83292 | 185909 | 17549 | 133239 | 0 | 5521 | 0 | 0 | 42 | 0 | 6742 | NULL | NULL | 22900 | 7581 | 15319 | NULL | 0 | 15319 |
| 691235 | 16499783 | 119023 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 111327 | 7696 | 0 | 100 | 0 | 704 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6892 | 1112 | NULL | 0 | 0 | 5780 |
| 787830 | 19816709 | 233491 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 204135 | 29356 | 0 | 865 | 0 | 1401 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 27090 | 4202 | 22888 | NULL | 0 | 22888 |
| 928885 | 21468029 | 229951 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 187478 | 42473 | 0 | 1609 | 0 | 1496 | 0 | 0 | 0 | 0 | 235 | NULL | NULL | 39133 | 0 | 39133 | NULL | 0 | 39133 |
| 998745 | 22669658 | 262613 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 110661 | 151952 | 55284 | 52202 | 3987 | 4773 | 0 | 0 | 1 | 0 | 261 | NULL | NULL | 43420 | 9783 | 33637 | NULL | 0 | 33637 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1279868 | 29682420 | 10082 | 0 | 43061 | 16092 | 69235 | 0 | 6603 | 0 | 6603 | 75838 | NULL | 21761 | 2805 | 4663 | 46609 | 75838 |
| 1367506 | 31156524 | 3954 | 0 | 31589 | 21700 | 57243 | 5100 | 3587 | 0 | 8687 | 65930 | NULL | 14419 | 218 | 4663 | 46630 | 65930 |
| 1745013 | 32511390 | 7852 | 0 | 30067 | 0 | 37919 | 5100 | 571 | 0 | 5671 | 43590 | NULL | 5211 | 273 | 0 | 38106 | 43590 |
| 1937267 | 33685603 | 1351 | 0 | 41797 | 0 | 43148 | 5100 | 30543 | 0 | 35643 | 78791 | NULL | 10118 | 32914 | 0 | 35759 | 78791 |
| 2088150 | 34752671 | 6107 | 0 | 46587 | 1895 | 54589 | 0 | 23637 | 0 | 23637 | 78226 | NULL | 28734 | 25414 | 0 | 24078 | 78226 |
| 691235 | 16499783 | 5349 | 0 | 27121 | 22198 | 54668 | 0 | 0 | 0 | 0 | 54668 | NULL | 46088 | 0 | 0 | 8580 | 54668 |
| 787830 | 19816709 | 6377 | 0 | 33167 | 27062 | 66606 | 0 | 640 | 0 | 640 | 67246 | NULL | 35778 | 0 | 0 | 31468 | 67246 |
| 928885 | 21468029 | 1172 | 0 | 32688 | 24681 | 58541 | 0 | 11586 | 0 | 11586 | 70127 | NULL | 19491 | 7813 | 0 | 42823 | 70127 |
| 998745 | 22669658 | 677 | 0 | 40774 | 12341 | 53792 | 0 | 8350 | 0 | 8350 | 62142 | NULL | 12343 | 7806 | 4663 | 37330 | 62142 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103933718 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Metbox" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6310 | 039200 | Mārupe | 61.01 | 9.10 | 19.20 | 4 |
| 40103933718 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Metbox" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6311 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 54.97 | 7.94 | 17.90 | 4 |
| 40103933718 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "METLINK" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6311 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 56.19 | 7.10 | 16.34 | 4 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40103933718 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Metbox" | ir | 30.09.2015 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40103933718 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Metbox" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Kārļa Ulmaņa gatve 119, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167.
2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 269 201 EUR, un peļņa bija 15 319 EUR.
2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 4 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "METLINK"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 1,90 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,83.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija 5,30, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 173.36 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 888.33 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 61 010 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 9 100 EUR un VSAOI 19 200 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Datošanas infrastruktūra, datu apstrāde, mitināšana un ar to saistītas darbības.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Datošanas infrastruktūra, datu apstrāde, mitināšana un ar to saistītas darbības · Mārupes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 09-11-2026