Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "IM SPORTS"

SIA "IM SPORTS" (reģ. Nr. 40103970771) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2016-02-19. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 322 976 EUR, peļņa 80 567 EUR, darbinieku skaits: 4. Kopējais likviditātes koeficients: 5,22 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.

Pamatdarbība: Fitnesa centru darbība

Reģistrācijas Nr.40103970771
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2016-02-19
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV82ZZZ40103970771
Juridiskā adrese Ziedu iela 10A, Ikšķile, Ogres nov., LV-5052

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-23

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 322 976 EUR 80 567 EUR 818 169 EUR 4
2024 241 560 EUR 44 220 EUR 811 010 EUR 4
2023 216 273 EUR 13 793 EUR 799 521 EUR 5
2022 149 820 EUR 4 420 EUR 819 986 EUR 5
2021 60 427 EUR -8 980 EUR 826 497 EUR 5
2020 107 157 EUR -34 926 EUR 847 854 EUR 5
2019 79 217 EUR 7 971 EUR 881 646 EUR 5
2018 46 366 EUR -22 337 EUR 289 313 EUR 3
2017 48 122 EUR 583 EUR 24 978 EUR 4
2016 39 651 EUR 1 287 EUR 23 723 EUR 4

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: A Laba saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis 14.32 1.33 4.18 4
2026. gada 1. ceturksnis 18.76 1.00 4.21 4
2025. gada 4. ceturksnis 15.92 0.88 3.42 3
2024 42.87 3.39 12.08 4
2023 35.75 2.18 9.49 4

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis 1 021.81 ~ 821.56
2026. gada 1. ceturksnis 1 029.14 ~ 826.45
2025. gada 4. ceturksnis 1 114.70 ~ 873.30
2024 738.24 ~ 610.25
2023 579.96 ~ 509.10

Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:

( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši

( (12.08 * 1000) / 0.3409 ) / 4 / 12 = 738.24 EUR


Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:

1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 738.24 * 0.105 = 77.52 EUR

2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 408.37 EUR

3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (738.24 - 77.52 - 408.37) * 0.2 ≈ 50.47 EUR

4. Neto alga: 738.24 - 77.52 - 50.47 = ~ 610.25 EUR

* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 322 976 EUR 241 560 EUR 216 273 EUR 149 820 EUR 60 427 EUR
Bruto peļņa 226 899 EUR 162 881 EUR 155 115 EUR 91 505 EUR 36 395 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 80 567 EUR 44 220 EUR 13 793 EUR 4 420 EUR -8 980 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 80 567 EUR 44 220 EUR 13 793 EUR 4 420 EUR -8 980 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 818 169 EUR 811 010 EUR 799 521 EUR 819 986 EUR 826 497 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 92 574 EUR 56 133 EUR 52 086 EUR 46 412 EUR 30 419 EUR
Pašu kapitāls 166 372 EUR 85 805 EUR 41 585 EUR 9 792 EUR 2 772 EUR
Īstermiņa saistības 17 726 EUR 17 949 EUR 11 462 EUR 19 523 EUR 13 536 EUR
Ilgtermiņa saistības 634 071 EUR 707 256 EUR 746 474 EUR 790 671 EUR 810 189 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 2 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Būtiski riska signāli nav konstatēti Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: A Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Valsts atbalsts (de minimis)240 725 €

Lielākie piešķīrumi — kopā 40 725 €

  • 30 247 € 2023-11-09
    Lauku atbalsta dienests: Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas
  • 10 477 € 2023-02-17
    Lauku atbalsta dienests: Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas

De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2023-02-17 – 2023-11-09 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
5,22 3,13 4,54 2,38 2,25
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
5,22 3,13 4,54 2,38 2,25
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
24,95 % 18,31 % 6,38 % 2,95 % -14,86 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
9,85 % 5,45 % 1,73 % 0,54 % -1,09 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
48,43 % 51,54 % 33,17 % 45,14 % -323,95 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
3,92 8,45 18,23 82,74 297,16
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
5,40 2,73 1,55 1,31 0,32
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,39 0,30 0,27 0,18 0,07
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
12,35 % 8,79 % 4,92 % 2,34 % 0,51 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
1,11 0,74 0,52 0,29 0,11

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "IM SPORTS" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Kapitāla efektivitāte ir līdzsvarota.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 9313)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 133 uzņēmumi 11. vieta pēc apgrozījuma 4. vieta pēc peļņas Fitnesa centru darbība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA Gym LV6 742 6431 384 87420,5 %24280 9431 897 (2026 Q2)
2SIA "FITNESS FACTORY"1 609 752314 07019,5 %9178 8611 173 (2026 Q2)
3SIA "SK4K"1 443 08933 7142,3 %2460 1291 436 (2026 Q2)
4SIA "BUKREY FIT"793 082228 78828,8 %899 1351 297 (2026 Q2)
5SIA "Vingrojam kopā"488 66779 51516,3 %2024 433912 (2026 Q2)
6SIA Step Up Fitness474 2252 5250,5 %767 746768 (2026 Q2)
7SIA "TAURO"433 930-490 051-112,9 %0***
8SIA "Fitnesa Pasaule"354 473-9 224-2,6 %750 639814 (2026 Q2)
9SIA "Health Tactics"345 46238 06711,0 %3115 154218 (2026 Q2)
10SIA "AG TRIUMF"330 101-33 039-10,0 %1130 009680 (2026 Q2)
11SIA IM SPORTS (šis uzņēmums)322 97680 56724,9 %480 7441 022 (2026 Q2)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-23). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "IM SPORTS"
9313 Fitnesa centru darbība
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40103970771 LV82ZZZ40103970771 SIA IM SPORTS SIA IM SPORTS NULL 1 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2016-02-19 NULL Ogres nov., Ikšķile, Ziedu iela 10A 5052 106446753 100016688 100003487 0740605 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
5082262 40103970771 2016-01-25 2016-02-16 09:46:09

Piešķirtais de minimis atbalsts

[deminimis]

person_reg_nr assign_date assigned_amount assigner_title program_title instrument_title regul_title project_title
40103970771 2023-11-09 30247.23 Lauku atbalsta dienests Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas 01 Tiešais maksājums (grants) 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) 11d6fe8c
40103970771 2023-02-17 10477.28 Lauku atbalsta dienests Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas 01 Tiešais maksājums (grants) 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) 44fa3df6

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92890228 40103970771 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 63200 EUR 2023-02-13 2023-02-13 16:05:50

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
821361 19895708 40103970771 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 4 ONES EUR 2020-11-06 14:45:48.852
909004 21410222 40103970771 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 3 ONES EUR 2020-11-11 10:18:06.628
684306 16483963 40103970771 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-02-19 2016-12-31 4 ONES EUR 2020-10-29 15:19:13.607
1097925 23298770 40103970771 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 5 ONES EUR 2020-11-21 23:30:26.226
1281211 29685588 40103970771 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 5 ONES EUR 2021-08-05 22:17:25.38
1416684 31388750 40103970771 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 5 ONES EUR 2022-08-05 19:39:07.597
1775071 32717152 40103970771 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 5 ONES EUR 2023-08-22 19:00:43.09
1917759 33542521 40103970771 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 5 ONES EUR 2024-06-03 06:03:57.426
2064622 34525862 40103970771 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 4 ONES EUR 2025-06-08 05:01:07.147
2330909 35493203 40103970771 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 4 ONES EUR 2026-06-02 17:34:52.459

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1097925 23298770 79217 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 35684 43533 57156 3064 33435 1544 0 0 0 0 7233 NULL NULL 7971 0 7971 NULL 0 7971
1281211 29685588 107157 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 35178 71979 96652 3108 9000 2076 0 0 0 0 14069 NULL NULL -34926 0 -34926 NULL 0 -34926
1416684 31388750 60427 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 24032 36395 65926 2314 36769 747 0 0 0 0 13157 NULL NULL -8980 0 -8980 NULL 0 -8980
1775071 32717152 149820 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 58315 91505 85083 2747 16274 1198 0 0 0 0 14331 NULL NULL 4420 0 4420 NULL 0 4420
1917759 33542521 216273 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 61158 155115 113785 3259 11150 10487 0 0 0 0 24941 NULL NULL 13793 0 13793 NULL 0 13793
2064622 34525862 241560 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 78679 162881 106188 3353 33584 17176 0 0 0 0 25528 NULL NULL 44220 0 44220 NULL 0 44220
2330909 35493203 322976 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 96077 226899 106605 7760 1080 14724 0 0 0 0 18323 NULL NULL 80567 0 80567 NULL 0 80567
684306 16483963 39651 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 16237 23414 20032 2410 2470 2155 0 0 0 0 0 NULL NULL 1287 0 1287 NULL 0 1287
821361 19895708 48122 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 25144 22978 23808 2131 3580 36 0 0 0 0 0 NULL NULL 583 0 583 NULL 0 583
909004 21410222 46366 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 27491 18875 35060 2686 0 3358 0 0 0 0 108 NULL NULL -22337 0 -22337 NULL 0 -22337

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1097925 23298770 30635 0 7723 0 38358 0 843288 0 843288 881646 NULL 11899 823069 0 46678 881646
1281211 29685588 13499 0 6383 0 19882 0 827972 0 827972 847854 NULL 8995 827107 0 11752 847854
1416684 31388750 23790 0 6629 0 30419 0 796078 0 796078 826497 NULL 13536 810189 0 2772 826497
1775071 32717152 39947 0 6465 0 46412 0 773574 0 773574 819986 NULL 19523 790671 0 9792 819986
1917759 33542521 28253 0 23833 0 52086 0 747435 0 747435 799521 NULL 11462 746474 0 41585 799521
2064622 34525862 43057 0 13076 0 56133 0 754877 0 754877 811010 NULL 17949 707256 0 85805 811010
2330909 35493203 69086 0 23488 0 92574 0 725595 0 725595 818169 NULL 17726 634071 0 166372 818169
684306 16483963 4905 0 2899 0 7804 0 15919 0 15919 23723 NULL 21036 0 0 2687 23723
821361 19895708 4287 0 6823 0 11110 0 13868 0 13868 24978 NULL 5134 0 0 19844 24978
909004 21410222 7192 0 6674 0 13866 0 275447 0 275447 289313 NULL 30606 220000 0 38707 289313

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40103970771 SIA IM SPORTS 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 9313 040200 Ikšķile 42.87 3.39 12.08 4
40103970771 SIA IM SPORTS 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 9313 040200 Ikšķile 35.75 2.18 9.49 4

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40103970771 SIA IM SPORTS ir 29.01.2018 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40103970771 SIA IM SPORTS A Laba saistību izpilde 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "IM SPORTS" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Ziedu iela 10A, Ikšķile, Ogres nov., LV-5052.

Kāds bija SIA "IM SPORTS" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 322 976 EUR, un peļņa bija 80 567 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "IM SPORTS" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 4 darbinieki.

Kāds ir SIA "IM SPORTS" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 5,22 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 5,22.

Kāds ir SIA "IM SPORTS" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,11, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "IM SPORTS" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāda ir vidējā alga uzņēmumā SIA "IM SPORTS"?

Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 738.24 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 610.25 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.

Cik nodokļos samaksāja SIA "IM SPORTS"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 42 870 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 3 390 EUR un VSAOI 12 080 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "IM SPORTS" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.

Kāda ir SIA "IM SPORTS" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Fitnesa centru darbība.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Fitnesa centru darbība — Ogres novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Visa nozare: Fitnesa centru darbība · Ogres novads — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 23-09-2026