SIA "Steel Stone" (reģ. Nr. 50203319971) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-05-21. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 153 932 EUR, peļņa 6 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 1,07 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 50203319971 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-05-21 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV17ZZZ50203319971 |
| Juridiskā adrese | Jaunbagumu iela 3, Jaunbagumi, Ropažu pag., Ropažu nov., LV-2133 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 153 932 EUR | 6 EUR | 19 418 EUR | 3 |
| 2024 | 138 192 EUR | 5 647 EUR | 20 091 EUR | 3 |
| 2023 | 120 837 EUR | 1 881 EUR | 26 101 EUR | 2 |
| 2022 | 171 527 EUR | 5 371 EUR | 10 382 EUR | 1 |
| 2021 | 66 923 EUR | -6 127 EUR | 6 920 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 6.4 | 0.53 | 2.34 | 3 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 8.31 | 0.41 | 1.51 | 3 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 4.02 | 0.42 | 1.23 | 3 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 8.09 | 0.50 | 1.86 | 3 |
| 2024 | 23.43 | 3.71 | 6.67 | 3 |
| 2023 | 21.53 | 1.65 | 4.43 | 2 |
| 2022 | 27.10 | 0.51 | 1.92 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 762.69 | ~ 648.79 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 492.16 | ~ 440.48 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 400.90 | ~ 358.81 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 606.24 | ~ 534.27 |
| 2024 | 543.50 | ~ 485.80 |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (6.67 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 543.50 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 543.50 * 0.105 = 57.07 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 483.27 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (543.50 - 57.07 - 483.27) * 0.2 ≈ 0.63 EUR
4. Neto alga: 543.50 - 57.07 - 0.63 = ~ 485.80 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 153 932 EUR | 138 192 EUR | 120 837 EUR | 171 527 EUR | 66 923 EUR |
| Bruto peļņa | 16 578 EUR | 21 089 EUR | 15 344 EUR | 19 014 EUR | 1 676 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 6 EUR | 5 647 EUR | 1 881 EUR | 5 371 EUR | -6 127 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 6 EUR | 5 647 EUR | 1 881 EUR | 5 371 EUR | -6 127 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 19 418 EUR | 20 091 EUR | 26 101 EUR | 10 382 EUR | 6 920 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 10 546 EUR | 8 702 EUR | 19 935 EUR | 7 305 EUR | 4 389 EUR |
| Pašu kapitāls | 9 578 EUR | 9 572 EUR | 3 925 EUR | 2 044 EUR | -3 327 EUR |
| Īstermiņa saistības | 9 840 EUR | 10 519 EUR | 22 176 EUR | 8 338 EUR | 10 247 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,07 | 0,83 | 0,90 | 0,88 | 0,43 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,07 | 0,83 | 0,90 | 0,56 | 0,43 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
0,00 % | 4,09 % | 1,56 % | 3,13 % | -9,16 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
0,03 % | 28,11 % | 7,21 % | 51,73 % | -88,54 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
0,06 % | 58,99 % | 47,92 % | 262,77 % | 184,16 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,03 | 1,10 | 5,65 | 4,08 | -3,08 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
7,93 | 6,88 | 4,63 | 16,52 | 9,67 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
0,06 % | 58,99 % | 47,92 % | 262,77 % | 184,16 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
8,77 | 8,46 | 4,98 | 18,29 | 5,75 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Steel Stone" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Resursu izmantošana peļņas gūšanai ir vāja un prasa uzlabojumus.
Arī pašu kapitāla atdeve ir zema, sniedzot no ieguldījumiem pieticīgu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Kapitāla izmantošana peļņas radīšanai ir nepietiekama.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Lugarde" | 10 990 143 | 150 148 | 1,4 % | 88 | 124 888 | 2 031 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "FRAVIA" | 8 341 705 | 733 768 | 8,8 % | 77 | 108 334 | 1 043 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "LĪVAS GRUPA" | 7 978 974 | 1 156 790 | 14,5 % | 62 | 128 693 | 1 471 (2026 Q3) |
| 4 | AS "ARBO Windows" | 7 244 158 | 274 358 | 3,8 % | 101 | 71 724 | 1 857 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ARX WOOD" | 7 008 283 | 989 013 | 14,1 % | 17 | 412 252 | 1 023 (2026 Q3) |
| 6 | SIA LV Elements | 6 942 930 | 299 725 | 4,3 % | 55 | 126 235 | 1 745 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "STAĻI" | 6 449 805 | -204 780 | -3,2 % | 105 | 61 427 | 1 708 (2026 Q3) |
| 8 | Auroom Saunas SIA | 6 191 799 | 1 163 851 | 18,8 % | 50 | 123 836 | 1 893 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Nordic Building Systems" | 5 049 593 | 22 712 | 0,4 % | 39 | 129 477 | 1 841 (2026 Q3) |
| 10 | MYCABIN SIA | 5 044 915 | 74 799 | 1,5 % | 57 | 88 507 | 2 292 (2026 Q3) |
| 138 | SIA "Steel Stone" (šis uzņēmums) | 153 932 | 6 | 0,0 % | 3 | 51 311 | 763 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203319971 | LV17ZZZ50203319971 | SIA "Steel Stone" | SIA | Steel Stone | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-05-21 | NULL | Ropažu nov., Ropažu pag., Jaunbagumi, Jaunbagumu iela 3 | 2133 | 106725495 | 100016784 | 0 | 0808400 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10711737 | 50203319971 | 2021-04-23 | 2021-05-21 15:51:58 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92855775 | 50203319971 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2022-05-26 | 2022-05-26 10:15:18 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1456352 | 32201392 | 50203319971 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-03-16 18:01:23.802 |
| 1986448 | 34278509 | 50203319971 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2025-04-22 23:00:48.243 |
| 1351485 | 31001396 | 50203319971 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-05-21 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-05-24 15:10:56.114 |
| 1834699 | 33260240 | 50203319971 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-03-29 17:16:54.921 |
| 2199691 | 35289244 | 50203319971 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2026-04-21 17:05:09.64 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1351485 | 31001396 | 66923 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 65247 | 1676 | 0 | 6325 | 0 | 1478 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -6127 | 0 | -6127 | NULL | 0 | -6127 |
| 1456352 | 32201392 | 171527 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 152513 | 19014 | 0 | 10501 | 0 | 3142 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5371 | 0 | 5371 | NULL | 0 | 5371 |
| 1834699 | 33260240 | 120837 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 105493 | 15344 | 0 | 10992 | 0 | 2471 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1881 | 0 | 1881 | NULL | 0 | 1881 |
| 1986448 | 34278509 | 138192 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 117103 | 21089 | 0 | 12676 | 0 | 2766 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5647 | 0 | 5647 | NULL | 0 | 5647 |
| 2199691 | 35289244 | 153932 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 137354 | 16578 | 0 | 12733 | 0 | 3839 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 6 | 0 | 6 | NULL | 0 | 6 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1351485 | 31001396 | 2147 | 0 | 2242 | 0 | 4389 | 0 | 2531 | 0 | 2531 | 6920 | NULL | 10247 | 0 | 0 | -3327 | 6920 |
| 1456352 | 32201392 | 3844 | 0 | 787 | 2674 | 7305 | 0 | 3077 | 0 | 3077 | 10382 | NULL | 8338 | 0 | 0 | 2044 | 10382 |
| 1834699 | 33260240 | 8540 | 0 | 11395 | 0 | 19935 | 0 | 6166 | 0 | 6166 | 26101 | NULL | 22176 | 0 | 0 | 3925 | 26101 |
| 1986448 | 34278509 | 5109 | 0 | 3593 | 0 | 8702 | 0 | 11389 | 0 | 11389 | 20091 | NULL | 10519 | 0 | 0 | 9572 | 20091 |
| 2199691 | 35289244 | 3844 | 0 | 6702 | 0 | 10546 | 0 | 8872 | 0 | 8872 | 19418 | NULL | 9840 | 0 | 0 | 9578 | 19418 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203319971 | SIA "Steel Stone" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 044410 | Ropažu pag. | 23.43 | 3.71 | 6.67 | 3 |
| 50203319971 | SIA "Steel Stone" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 044410 | Ropažu pag. | 21.53 | 1.65 | 4.43 | 2 |
| 50203319971 | SIA "Steel Stone" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 044410 | Ropažu pag. | 27.10 | 0.51 | 1.92 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203319971 | SIA "Steel Stone" | ir | 08.06.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50203319971 | SIA "Steel Stone" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Jaunbagumu iela 3, Jaunbagumi, Ropažu pag., Ropažu nov., LV-2133.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 153 932 EUR, un peļņa bija 6 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,07 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,07.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 8,77, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 543.50 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 485.80 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 23 430 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 3 710 EUR un VSAOI 6 670 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana · Ropažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026