SIA "steen" (reģ. Nr. 40203207147) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-04-18. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 33 292 EUR, peļņa 730 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 2,56 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Arhitektūra
| Reģistrācijas Nr. | 40203207147 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-04-18 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV42ZZZ40203207147 |
| Juridiskā adrese | "Māmas", Smārde, Smārdes pag., Tukuma nov., LV-3129 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 33 292 EUR | 730 EUR | 10 539 EUR | 2 |
| 2024 | 27 305 EUR | 1 710 EUR | 11 744 EUR | 2 |
| 2023 | 26 054 EUR | 4 179 EUR | 10 925 EUR | 2 |
| 2022 | 18 485 EUR | 2 016 EUR | 6 870 EUR | 2 |
| 2021 | 18 742 EUR | 528 EUR | 6 782 EUR | 2 |
| 2020 | 39 628 EUR | 1 675 EUR | 8 126 EUR | 4 |
| 2019 | 20 555 EUR | -193 EUR | 3 457 EUR | 4 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 2.79 | 0.76 | 1.78 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2.54 | 0.76 | 1.78 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2.68 | 0.86 | 1.82 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 2.54 | 0.76 | 1.78 | 2 |
| 2024 | 8.87 | 3.56 | 5.05 | 2 |
| 2023 | 7.29 | 3.01 | 4.27 | 2 |
| 2022 | 7.17 | 2.47 | 3.51 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 33 292 EUR | 27 305 EUR | 26 054 EUR | 18 485 EUR | 18 742 EUR |
| Bruto peļņa | 6 363 EUR | 6 322 EUR | 7 414 EUR | 3 764 EUR | 1 114 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1 230 EUR | 2 210 EUR | 4 179 EUR | 2 016 EUR | 528 EUR |
| UIN nodoklis | 500 EUR | 500 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 730 EUR | 1 710 EUR | 4 179 EUR | 2 016 EUR | 528 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 10 539 EUR | 11 744 EUR | 10 925 EUR | 6 870 EUR | 6 782 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 9 926 EUR | 10 797 EUR | 9 645 EUR | 6 703 EUR | 6 415 EUR |
| Pašu kapitāls | 6 660 EUR | 7 929 EUR | 8 220 EUR | 4 041 EUR | 2 024 EUR |
| Īstermiņa saistības | 3 879 EUR | 3 815 EUR | 1 397 EUR | 921 EUR | 2 758 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 1 308 EUR | 1 908 EUR | 2 000 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2,56 | 2,83 | 6,90 | 7,28 | 2,33 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
2,56 | 2,83 | 6,90 | 7,28 | 2,33 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
2,19 % | 6,26 % | 16,04 % | 10,91 % | 2,82 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
6,93 % | 14,56 % | 38,25 % | 29,34 % | 7,79 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
10,96 % | 21,57 % | 50,84 % | 49,89 % | 26,09 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,58 | 0,48 | 0,33 | 0,70 | 2,35 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | — | — | — | 529,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,16 | 2,33 | 2,38 | 2,69 | 2,76 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
18,47 % | 27,87 % | 43,86 % | 33,89 % | 13,15 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
5,18 | 4,78 | 6,02 | 5,30 | 3,82 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "steen" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Pašu kapitāla izmantošanas efektivitāte ir stabila, bet mērena.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | "SARMA & NORDE Arhitekti" SIA | 5 509 301 | 651 170 | 11,8 % | 30 | 183 643 | 1 677 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "BM-projekts" | 3 773 399 | 302 273 | 8,0 % | 48 | 78 612 | 2 054 (2026 Q3) |
| 3 | Vilnis Mičulis SIA | 2 358 831 | 531 733 | 22,5 % | 11 | 214 439 | 1 696 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Livland Group" | 2 272 424 | 601 539 | 26,5 % | 38 | 59 801 | 492 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ARHIS ARHITEKTI" | 1 990 028 | 2 791 | 0,1 % | 23 | 86 523 | 1 571 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "MARK ARHITEKTI" | 1 924 404 | 97 992 | 5,1 % | 19 | 101 284 | 1 464 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "TECTUM" | 1 895 784 | 702 228 | 37,0 % | 8 | 236 973 | 2 580 (2026 Q3) |
| 8 | Open Architecture Design SIA | 1 890 402 | 254 798 | 13,5 % | 33 | 57 285 | 2 347 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Diānas Zalānes projektu birojs" | 1 834 890 | 191 961 | 10,5 % | 8 | 229 361 | 2 228 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Neoprojekts" | 1 680 205 | -35 076 | -2,1 % | 14 | 120 015 | 1 252 (2026 Q3) |
| 470 | SIA "steen" (šis uzņēmums) | 33 292 | 730 | 2,2 % | 2 | 16 646 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203207147 | LV42ZZZ40203207147 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "steen" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | steen | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-04-18 | NULL | Tukuma nov., Smārdes pag., Smārde, "Māmas" | 3129 | 103247432 | 100016710 | 0 | 0905182 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8714844 | 40203207147 | 2019-04-08 | 2019-04-18 09:45:17 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92693336 | 40203207147 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 15 | EUR | 2019-04-18 | 2019-04-18 09:41:43 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1284617 | 29736975 | 40203207147 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2021-08-17 22:01:24.264 |
| 1899982 | 33501596 | 40203207147 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-05-30 03:33:00.991 |
| 1999790 | 34323155 | 40203207147 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-05-03 19:00:32.065 |
| 1095330 | 23293548 | 40203207147 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-04-18 | 2019-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2020-11-21 20:43:39.105 |
| 1369260 | 31166030 | 40203207147 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2022-06-30 17:08:57.686 |
| 1748001 | 32517375 | 40203207147 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-06-02 17:18:05.197 |
| 2286496 | 35442509 | 40203207147 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-05-28 17:29:05.922 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1095330 | 23293548 | 20555 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 19915 | 640 | 0 | 717 | 0 | 116 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -193 | 0 | -193 | NULL | 0 | -193 |
| 1284617 | 29736975 | 39628 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 37532 | 2096 | 90 | 331 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1675 | 0 | 1675 | NULL | 0 | 1675 |
| 1369260 | 31166030 | 18742 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 17628 | 1114 | 0 | 585 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | NULL | NULL | 528 | 0 | 528 | NULL | 0 | 528 |
| 1748001 | 32517375 | 18485 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 14721 | 3764 | 0 | 1314 | 0 | 434 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2016 | 0 | 2016 | NULL | 0 | 2016 |
| 1899982 | 33501596 | 26054 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 18640 | 7414 | 0 | 2878 | 0 | 357 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4179 | 0 | 4179 | NULL | 0 | 4179 |
| 1999790 | 34323155 | 27305 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 20983 | 6322 | 1210 | 2329 | 0 | 573 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2210 | 500 | 1710 | NULL | 0 | 1710 |
| 2286496 | 35442509 | 33292 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 26929 | 6363 | 1640 | 3247 | 0 | 246 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1230 | 500 | 730 | NULL | 0 | 730 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1095330 | 23293548 | 2291 | 0 | 1166 | 0 | 3457 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3457 | NULL | 3635 | 0 | 0 | -178 | 3457 |
| 1284617 | 29736975 | 4023 | 0 | 3536 | 0 | 7559 | 0 | 567 | 0 | 567 | 8126 | NULL | 6629 | 0 | 0 | 1497 | 8126 |
| 1369260 | 31166030 | 2085 | 0 | 4330 | 0 | 6415 | 0 | 367 | 0 | 367 | 6782 | NULL | 2758 | 2000 | 0 | 2024 | 6782 |
| 1748001 | 32517375 | 743 | 0 | 5960 | 0 | 6703 | 0 | 167 | 0 | 167 | 6870 | NULL | 921 | 1908 | 0 | 4041 | 6870 |
| 1899982 | 33501596 | 315 | 0 | 9330 | 0 | 9645 | 0 | 1280 | 0 | 1280 | 10925 | NULL | 1397 | 1308 | 0 | 8220 | 10925 |
| 1999790 | 34323155 | 1 | 0 | 10796 | 0 | 10797 | 0 | 947 | 0 | 947 | 11744 | NULL | 3815 | 0 | 0 | 7929 | 11744 |
| 2286496 | 35442509 | 1 | 0 | 9925 | 0 | 9926 | 0 | 613 | 0 | 613 | 10539 | NULL | 3879 | 0 | 0 | 6660 | 10539 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203207147 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "steen" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7111 | 052540 | Smārdes pag. | 8.87 | 3.56 | 5.05 | 2 |
| 40203207147 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "steen" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7111 | 052540 | Smārdes pag. | 7.29 | 3.01 | 4.27 | 2 |
| 40203207147 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "steen" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7111 | 052540 | Smārdes pag. | 7.17 | 2.47 | 3.51 | 2 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203207147 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "steen" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Māmas", Smārde, Smārdes pag., Tukuma nov., LV-3129.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 33 292 EUR, un peļņa bija 730 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,56 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,56.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 5,18, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 8 870 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 3 560 EUR un VSAOI 5 050 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Arhitektūra.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Arhitektūra · Tukuma novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026