SIA "GS Structures design" (reģ. Nr. 40203497890) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-07-26. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 12 780 EUR, peļņa 2 929 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 220,18 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Arhitektūra
| Reģistrācijas Nr. | 40203497890 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-07-26 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV94ZZZ40203497890 |
| Juridiskā adrese | "Ginti", Smārdes pag., Tukuma nov., LV-3148 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12 780 EUR | 2 929 EUR | 5 729 EUR | 0 |
| 2024 | 12 070 EUR | 8 159 EUR | 11 009 EUR | 1 |
| 2023 | 1 800 EUR | 1 386 EUR | 1 586 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.81 | 0.52 | 0.78 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.05 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.14 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 12 780 EUR | 12 070 EUR | 1 800 EUR |
| Bruto peļņa | 11 247 EUR | 9 713 EUR | 1 740 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 5 476 EUR | 8 209 EUR | 1 386 EUR |
| UIN nodoklis | 2 547 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 2 929 EUR | 8 159 EUR | 1 386 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 5 729 EUR | 11 009 EUR | 1 586 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 5 729 EUR | 11 009 EUR | 1 586 EUR |
| Pašu kapitāls | 5 729 EUR | 10 959 EUR | 1 586 EUR |
| Īstermiņa saistības | 0 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
— | 220,18 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
— | 220,18 | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
22,92 % | 67,60 % | 77,00 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
51,13 % | 74,11 % | 87,39 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
51,13 % | 74,45 % | 87,39 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,23 | 1,10 | 1,13 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
95,58 % | 74,91 % | 87,39 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,76 | 97,02 | 5,41 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "GS Structures design" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | "SARMA & NORDE Arhitekti" SIA | 5 509 301 | 651 170 | 11,8 % | 30 | 183 643 | 1 677 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "BM-projekts" | 3 773 399 | 302 273 | 8,0 % | 48 | 78 612 | 2 054 (2026 Q3) |
| 3 | Vilnis Mičulis SIA | 2 358 831 | 531 733 | 22,5 % | 11 | 214 439 | 1 696 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Livland Group" | 2 272 424 | 601 539 | 26,5 % | 38 | 59 801 | 492 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ARHIS ARHITEKTI" | 1 990 028 | 2 791 | 0,1 % | 23 | 86 523 | 1 571 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "MARK ARHITEKTI" | 1 924 404 | 97 992 | 5,1 % | 19 | 101 284 | 1 464 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "TECTUM" | 1 895 784 | 702 228 | 37,0 % | 8 | 236 973 | 2 580 (2026 Q3) |
| 8 | Open Architecture Design SIA | 1 890 402 | 254 798 | 13,5 % | 33 | 57 285 | 2 347 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Diānas Zalānes projektu birojs" | 1 834 890 | 191 961 | 10,5 % | 8 | 229 361 | 2 228 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Neoprojekts" | 1 680 205 | -35 076 | -2,1 % | 14 | 120 015 | 1 252 (2026 Q3) |
| 620 | SIA "GS Structures design" (šis uzņēmums) | 12 780 | 2 929 | 22,9 % | 1 | 12 780 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203497890 | LV94ZZZ40203497890 | SIA "GS Structures design" | SIA | GS Structures design | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-07-26 | NULL | Tukuma nov., Smārdes pag., "Ginti" | 3148 | 105683786 | 100016710 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12350624 | 40203497890 | 2023-07-20 | 2023-07-26 08:13:24 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92931088 | 40203497890 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2024-06-10 | 2024-06-10 16:05:23 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1790859 | 33076311 | 40203497890 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-07-26 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-02-09 19:08:32.44 |
| 1956933 | 34068767 | 40203497890 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-02-05 19:02:51.512 |
| 2154712 | 35199348 | 40203497890 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-03-25 19:00:24.848 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1790859 | 33076311 | 1800 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 60 | 1740 | 0 | 354 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1386 | 0 | 1386 | NULL | 0 | 1386 |
| 1956933 | 34068767 | 12070 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2357 | 9713 | 0 | 1504 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 8209 | 50 | 8159 | NULL | 0 | 8159 |
| 2154712 | 35199348 | 12780 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1533 | 11247 | 0 | 2123 | 0 | 3648 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5476 | 2547 | 2929 | NULL | 0 | 2929 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1790859 | 33076311 | 1586 | 0 | 0 | 0 | 1586 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1586 | NULL | 0 | 0 | 0 | 1586 | 1586 |
| 1956933 | 34068767 | 9795 | 0 | 1214 | 0 | 11009 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11009 | NULL | 50 | 0 | 0 | 10959 | 11009 |
| 2154712 | 35199348 | 5729 | 0 | 0 | 0 | 5729 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5729 | NULL | 0 | 0 | 0 | 5729 | 5729 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203497890 | SIA "GS Structures design" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7111 | 052540 | Smārdes pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203497890 | SIA "GS Structures design" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7111 | 052540 | Smārdes pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203497890 | SIA "GS Structures design" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Ginti", Smārdes pag., Tukuma nov., LV-3148.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 12 780 EUR, un peļņa bija 2 929 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 220,18 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 220,18.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,76, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Arhitektūra.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Arhitektūra · Tukuma novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026