SIA "3AA" (reģ. Nr. 40203268796) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-10-23. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 29 119 EUR, zaudējumi 3 876 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 0,28 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Arhitektūra
| Reģistrācijas Nr. | 40203268796 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-10-23 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV39ZZZ40203268796 |
| Juridiskā adrese | "Rudži", Lapmežciems, Lapmežciema pag., Tukuma nov., LV-3118 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 29 119 EUR | -3 876 EUR | 13 045 EUR | 3 |
| 2024 | 30 199 EUR | 4 219 EUR | 18 380 EUR | 3 |
| 2023 | 44 525 EUR | -1 079 EUR | 18 038 EUR | 3 |
| 2022 | 30 518 EUR | 26 EUR | 18 218 EUR | 2 |
| 2021 | 40 447 EUR | -365 EUR | 5 212 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 2.82 | 0.55 | 0.8 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 4.61 | 0.43 | 1.24 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 3.14 | 0.38 | 1.57 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 2.79 | 0.12 | 1.51 | 2 |
| 2024 | 9.43 | 0.26 | 4.41 | 3 |
| 2023 | 20.00 | 4.70 | 8.25 | 3 |
| 2022 | 9.15 | 2.67 | 4.25 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | 359.34 | ~ 321.61 |
| 2023 | 672.24 | ~ 568.07 |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (4.41 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 359.34 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 359.34 * 0.105 = 37.73 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 500.00 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (359.34 - 37.73 - 500.00) * 0.2 ≈ 0.00 EUR
4. Neto alga: 359.34 - 37.73 - 0.00 = ~ 321.61 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 29 119 EUR | 30 199 EUR | 44 525 EUR | 30 518 EUR | 40 447 EUR |
| Bruto peļņa | 2 111 EUR | 10 353 EUR | 5 148 EUR | 5 639 EUR | 3 267 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -3 876 EUR | 4 219 EUR | -1 079 EUR | 26 EUR | -365 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -3 876 EUR | 4 219 EUR | -1 079 EUR | 26 EUR | -365 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 13 045 EUR | 18 380 EUR | 18 038 EUR | 18 218 EUR | 5 212 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 2 057 EUR | 5 832 EUR | 4 278 EUR | 2 781 EUR | 1 431 EUR |
| Pašu kapitāls | 1 925 EUR | 5 801 EUR | 1 582 EUR | 2 661 EUR | 2 635 EUR |
| Īstermiņa saistības | 7 408 EUR | 6 491 EUR | 7 992 EUR | 4 717 EUR | 2 577 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 3 712 EUR | 6 088 EUR | 8 464 EUR | 10 840 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,28 | 0,90 | 0,54 | 0,59 | 0,56 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,28 | 0,90 | 0,54 | 0,59 | 0,56 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-13,31 % | 13,97 % | -2,42 % | 0,09 % | -0,90 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-29,71 % | 22,95 % | -5,98 % | 0,14 % | -7,00 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-201,35 % | 72,73 % | -68,20 % | 0,98 % | -13,85 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
5,78 | 2,17 | 10,40 | 5,85 | 0,98 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-15,49 | 14,88 | -1,89 | 1,15 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,23 | 1,64 | 2,47 | 1,68 | 7,76 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-64,59 % | 38,04 % | -7,03 % | 1,44 % | -13,85 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,26 | 2,84 | 2,31 | 1,82 | 8,23 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "3AA" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | "SARMA & NORDE Arhitekti" SIA | 5 509 301 | 651 170 | 11,8 % | 30 | 183 643 | 1 677 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "BM-projekts" | 3 773 399 | 302 273 | 8,0 % | 48 | 78 612 | 2 054 (2026 Q3) |
| 3 | Vilnis Mičulis SIA | 2 358 831 | 531 733 | 22,5 % | 11 | 214 439 | 1 696 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Livland Group" | 2 272 424 | 601 539 | 26,5 % | 38 | 59 801 | 492 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ARHIS ARHITEKTI" | 1 990 028 | 2 791 | 0,1 % | 23 | 86 523 | 1 571 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "MARK ARHITEKTI" | 1 924 404 | 97 992 | 5,1 % | 19 | 101 284 | 1 464 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "TECTUM" | 1 895 784 | 702 228 | 37,0 % | 8 | 236 973 | 2 580 (2026 Q3) |
| 8 | Open Architecture Design SIA | 1 890 402 | 254 798 | 13,5 % | 33 | 57 285 | 2 347 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Diānas Zalānes projektu birojs" | 1 834 890 | 191 961 | 10,5 % | 8 | 229 361 | 2 228 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Neoprojekts" | 1 680 205 | -35 076 | -2,1 % | 14 | 120 015 | 1 252 (2026 Q3) |
| 499 | SIA "3AA" (šis uzņēmums) | 29 119 | -3 876 | -13,3 % | 2 | 14 560 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203268796 | LV39ZZZ40203268796 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "3AA" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3AA | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-10-23 | NULL | Tukuma nov., Lapmežciema pag., Lapmežciems, "Rudži" | 3118 | 102835521 | 100016710 | 0 | 0905166 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10124068 | 40203268796 | 2020-09-15 | 2020-10-23 12:32:43 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92770582 | 40203268796 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 3000 | EUR | 2020-10-23 | 2020-10-23 12:35:07 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1841234 | 33276158 | 40203268796 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2024-04-03 05:04:47.505 |
| 2210523 | 35312927 | 40203268796 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2026-04-28 17:01:41.485 |
| 1330020 | 30784872 | 40203268796 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2020-10-23 | 2021-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2022-04-08 17:00:23.562 |
| 1454363 | 32184813 | 40203268796 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-03-13 17:02:40.981 |
| 1976581 | 34217490 | 40203268796 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2025-03-31 23:01:20.921 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1330020 | 30784872 | 40447 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 37180 | 3267 | 2062 | 1572 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -365 | 0 | -365 | NULL | 0 | -365 |
| 1454363 | 32184813 | 30518 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 24879 | 5639 | 3400 | 2045 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 168 | NULL | NULL | 26 | 0 | 26 | NULL | 0 | 26 |
| 1841234 | 33276158 | 44525 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 39377 | 5148 | 3771 | 2083 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 373 | NULL | NULL | -1079 | 0 | -1079 | NULL | 0 | -1079 |
| 1976581 | 34217490 | 30199 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 19846 | 10353 | 3268 | 2644 | 82 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 304 | NULL | NULL | 4219 | 0 | 4219 | NULL | 0 | 4219 |
| 2210523 | 35312927 | 29119 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 27008 | 2111 | 3489 | 2263 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 235 | NULL | NULL | -3876 | 0 | -3876 | NULL | 0 | -3876 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1330020 | 30784872 | 1431 | 0 | 0 | 0 | 1431 | 0 | 3781 | 0 | 3781 | 5212 | NULL | 2577 | 0 | 0 | 2635 | 5212 |
| 1454363 | 32184813 | 2116 | 0 | 665 | 0 | 2781 | 0 | 15437 | 0 | 15437 | 18218 | NULL | 4717 | 10840 | 0 | 2661 | 18218 |
| 1841234 | 33276158 | 366 | 0 | 3912 | 0 | 4278 | 0 | 13760 | 0 | 13760 | 18038 | NULL | 7992 | 8464 | 0 | 1582 | 18038 |
| 1976581 | 34217490 | 4166 | 0 | 1666 | 0 | 5832 | 0 | 12548 | 0 | 12548 | 18380 | NULL | 6491 | 6088 | 0 | 5801 | 18380 |
| 2210523 | 35312927 | 1343 | 0 | 714 | 0 | 2057 | 0 | 10988 | 0 | 10988 | 13045 | NULL | 7408 | 3712 | 0 | 1925 | 13045 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203268796 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "3AA" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7111 | 052480 | Lapmežciema pag. | 9.43 | 0.26 | 4.41 | 3 |
| 40203268796 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "3AA" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7111 | 052480 | Lapmežciema pag. | 20.00 | 4.70 | 8.25 | 3 |
| 40203268796 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "3AA" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7111 | 052480 | Lapmežciema pag. | 9.15 | 2.67 | 4.25 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203268796 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "3AA" | ir | 17.11.2020 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203268796 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "3AA" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Rudži", Lapmežciems, Lapmežciema pag., Tukuma nov., LV-3118.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 29 119 EUR, un zaudējumi bija 3 876 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,28 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,28.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,26, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 359.34 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 321.61 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 9 430 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 260 EUR un VSAOI 4 410 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Arhitektūra.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Arhitektūra · Tukuma novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026