PS "SBSC" (reģ. Nr. 40203245609) — pilnsabiedrība, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-04-15. Jaunākais gada pārskats (2023): apgrozījums 11 357 016 EUR, peļņa 591 254 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,88 (2023). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203245609 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Pilnsabiedrība (PS) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-04-15 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV50ZZZ40203245609 |
| Juridiskā adrese | Mūkusalas iela 41, Rīga, LV-1004 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2023 | 11 357 016 EUR | 591 254 EUR | 5 097 190 EUR | 1 |
| 2022 | 14 383 967 EUR | -1 136 355 EUR | 6 228 999 EUR | 1 |
| 2021 | 7 114 089 EUR | 56 676 EUR | 5 186 987 EUR | 1 |
| 2020 | 2 445 869 EUR | 63 471 EUR | 4 188 969 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | -2.85 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | -0.01 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -0.47 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -0.04 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | -120.59 | 0.26 | 0.43 | 1 |
| 2023 | -428.18 | 0.26 | 0.43 | 1 |
| 2022 | -92.28 | 0.26 | 0.43 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 11 357 016 EUR | 14 383 967 EUR | 7 114 089 EUR | 2 445 869 EUR |
| Bruto peļņa | 1 024 711 EUR | -1 096 128 EUR | 57 554 EUR | 65 596 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 591 254 EUR | -1 136 355 EUR | 56 676 EUR | 63 471 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 591 254 EUR | -1 136 355 EUR | 56 676 EUR | 63 471 EUR |
| Pozīcija | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 5 097 190 EUR | 6 228 999 EUR | 5 186 987 EUR | 4 188 969 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 2 544 850 EUR | 4 156 146 EUR | 4 145 216 EUR | 3 904 739 EUR |
| Pašu kapitāls | -422 954 EUR | -1 014 208 EUR | 122 147 EUR | 65 471 EUR |
| Īstermiņa saistības | 2 899 713 EUR | 5 186 530 EUR | 4 305 185 EUR | 3 955 858 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 2 620 431 EUR | 2 056 677 EUR | 759 655 EUR | 167 640 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
| Process | Sākts | Tiesa |
|---|---|---|
| Maksātnespējas process aktīvs C771516325 |
2025-08-01 | Rīgas pilsētas tiesa |
Maksātnespējas process nozīmē, ka parādnieks nespēj norēķināties ar kreditoriem. Tiesiskās aizsardzības process (TAP) ir kas cits — tas ir tiesas apstiprināts mēģinājums uzņēmumu saglabāt, vienojoties ar kreditoriem par parādu pārstrukturēšanu; veiksmīgi pabeigts TAP nozīmē, ka uzņēmums no krīzes izkļuva. Pabeigti procesi ir vēsture, nevis pašreizējais stāvoklis. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati (maksātnespējas reģistrs, likvidācijas, liegumi, nodrošinājuma līdzekļi).
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. 1 dokuments ar identisku summu vienā iepirkumā sapludināts — avots to pašu līgumu publicē vairākkārt. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
A un B kategorijas atļauja ir nepieciešama piesārņojošām darbībām ar lielāko ietekmi, C kategorijā pietiek ar reģistrāciju. Atļauja pati par sevi nav pārkāpums — tā nozīmē, ka darbība ir uzraudzīta. Avots: VVD izsniegtās atļaujas un licences.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,88 | 0,80 | 0,96 | 0,99 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,88 | 0,80 | 0,96 | 0,99 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
5,21 % | -7,90 % | 0,80 % | 2,60 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
11,60 % | -18,24 % | 1,09 % | 1,52 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-139,79 % | 112,04 % | 46,40 % | 96,95 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-13,05 | -7,14 | 41,47 | 62,98 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
23,06 | -27,43 | 336,36 | 186,05 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,23 | 2,31 | 1,37 | 0,58 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
28,13 % | -105,17 % | 6,45 % | 27,37 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
2,45 | 1,44 | 1,41 | 0,64 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
PS "SBSC" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2023. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Spēja nekavējoties segt saistības ir ierobežota un atkarīga no situācijas.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Kopumā, uzņēmums atrodas "pelēkajā zonā" ar nenoteiktu finanšu stabilitāti.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "UPB" | 149 861 283 | 7 477 100 | 5,0 % | 424 | 353 446 | 3 598 (2026 Q3) |
| 2 | AS "LNK Industries" | 90 754 695 | 696 210 | 0,8 % | 109 | 832 612 | 2 859 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "AIMASA" | 86 203 552 | 6 827 879 | 7,9 % | 117 | 736 782 | 2 829 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "UPB Nams" | 71 578 182 | 4 260 256 | 6,0 % | 99 | 723 012 | 3 051 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "NORDES BŪVE" | 58 138 398 | 1 815 358 | 3,1 % | 65 | 894 437 | 3 286 (2026 Q3) |
| 6 | Pillar Contractor, SIA | 57 245 832 | 1 998 650 | 3,5 % | 145 | 394 799 | 2 723 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "PRO DEV" | 50 120 871 | 916 978 | 1,8 % | 119 | 421 184 | 2 425 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "NEWCOM Construction" | 49 762 205 | 2 086 406 | 4,2 % | 235 | 211 754 | 1 511 (2026 Q3) |
| 9 | SIA Mapri Būve | 48 348 596 | 1 812 237 | 3,7 % | 82 | 589 617 | 3 198 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "BUKOTEKS" | 47 629 917 | 1 308 944 | 2,7 % | 40 | 1 190 748 | 3 599 (2026 Q3) |
| 48 | PS "SBSC" (šis uzņēmums) | 11 357 016 | 591 254 | 5,2 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203245609 | LV50ZZZ40203245609 | Pilnsabiedrība "SBSC" | Pilnsabiedrība | SBSC | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | PS | Pilnsabiedrība | 2020-04-15 | NULL | Rīga, Mūkusalas iela 41 | 1004 | 101955200 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[insolvency_legal_person_proceeding]
| proceeding_id | debtor_name | debtor_registration_number | debtor_cleaned_name | debtor_address | proceeding_started_on | proceeding_ended_on | proceeding_form | proceeding_type | proceeding_subtype | proceeding_resolution_type | proceeding_resolution_name | entry_created_on | court_case_initial_number | court_code | court_name | creditor_applications_deadline_date | creditor_applications_deadline_in_days | creditor_applications_deadline_in_weeks | creditor_applications_deadline_in_months | creditor_applications_deadline_in_years | legislation_number | legislation_version |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 90134551 | Pilnsabiedrība "SBSC" | 40203245609 | PILNSABIEDRIBA SBSC | Rīga, Mūkusalas iela 41 | 2025-08-01 | NULL | INSOLVENCY | NATIONAL | NULL | NULL | NULL | 2025-08-04 12:38:38 | C771516325 | 1000361696 | Rīgas pilsētas tiesa | 2025-09-04 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 6 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1217432 | 29240457 | 40203245609 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-04-15 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-05-08 03:00:36.609 |
| 1399411 | 31334545 | 40203245609 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-07-29 21:39:15.165 |
| 1774497 | 32702601 | 40203245609 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-08-15 19:01:27.984 |
| 1948166 | 33958599 | 40203245609 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-12-14 19:00:12.029 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1217432 | 29240457 | 2445869 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2380273 | 65596 | 0 | 1782 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 343 | NULL | NULL | 63471 | 0 | 63471 | NULL | 0 | 63471 |
| 1399411 | 31334545 | 7114089 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 7056535 | 57554 | 0 | 2914 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2205 | 0 | 169 | NULL | NULL | 56676 | 0 | 56676 | NULL | 0 | 56676 |
| 1774497 | 32702601 | 14383967 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 15480095 | -1096128 | 0 | 6735 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6479 | 0 | 39971 | NULL | NULL | -1136355 | 0 | -1136355 | NULL | 0 | -1136355 |
| 1948166 | 33958599 | 11357016 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 10332305 | 1024711 | 0 | 8547 | 0 | 400000 | 0 | 0 | 1894 | 0 | 26804 | NULL | NULL | 591254 | 0 | 591254 | NULL | 0 | 591254 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1217432 | 29240457 | 1521255 | 0 | 2383484 | 0 | 3904739 | 284230 | 0 | 0 | 284230 | 4188969 | NULL | 3955858 | 167640 | 0 | 65471 | 4188969 |
| 1399411 | 31334545 | 542124 | 0 | 3603092 | 0 | 4145216 | 1041771 | 0 | 0 | 1041771 | 5186987 | NULL | 4305185 | 759655 | 0 | 122147 | 5186987 |
| 1774497 | 32702601 | 13820 | 0 | 4142326 | 0 | 4156146 | 2072853 | 0 | 0 | 2072853 | 6228999 | NULL | 5186530 | 2056677 | 0 | -1014208 | 6228999 |
| 1948166 | 33958599 | 199862 | 0 | 2344988 | 0 | 2544850 | 2552340 | 0 | 0 | 2552340 | 5097190 | NULL | 2899713 | 2620431 | 0 | -422954 | 5097190 |
[cash_flow_statements]
| Statement ID | File ID | cfo_dm_cash_received_from_customers | cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees | cfo_dm_other_cash_received_paid | cfo_dm_operating_cash_flow | cfo_dm_interest_paid | cfo_dm_income_taxes_paid | cfo_dm_extra_items_cash_flow | cfo_dm_net_operating_cash_flow | cfo_im_income_before_income_taxes | cfo_im_income_before_changes_in_working_capital | cfo_im_operating_cash_flow | cfo_im_interest_paid | cfo_im_income_taxes_paid | cfo_im_extra_items_cash_flow | cfo_im_net_operating_cash_flow | cfi_acquisition_of_stocks_shares | cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares | cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets | cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets | cfi_loans_made | cfi_repayments_of_loans_received | cfi_interest_received | cfi_dividends_received | cfi_net_investing_cash_flow | cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital | cff_loans_received | cff_subsidies_grants_donations_received | cff_repayments_of_loans_made | cff_repayments_of_lease_obligations | cff_dividends_paid | cff_net_financing_cash_flow | effect_of_exchange_rate_change | net_increase | at_beginning_of_year | at_end_of_year |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1948166 | 33958599 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 591254 | 0 | 0 | -5247 | 0 | NULL | -78387 | 0 | 0 | 0 | 0 | 250000 | 0 | 7429 | 0 | 257429 | 0 | 7000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7000 | 0 | 186042 | 13820 | 199862 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203245609 | Pilnsabiedrība "SBSC" | 2024 | līgumsabiedrība ar pilnu atbildību | 4100 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | -120.59 | 0.26 | 0.43 | 1 |
| 40203245609 | Pilnsabiedrība "SBSC" | 2023 | līgumsabiedrība ar pilnu atbildību | 4120 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | -428.18 | 0.26 | 0.43 | 1 |
| 40203245609 | Pilnsabiedrība "SBSC" | 2022 | līgumsabiedrība ar pilnu atbildību | 4120 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | -92.28 | 0.26 | 0.43 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203245609 | Pilnsabiedrība "SBSC" | ir | 28.04.2020 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203245609 | Pilnsabiedrība "SBSC" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Mūkusalas iela 41, Rīga, LV-1004.
2023. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 11 357 016 EUR, un peļņa bija 591 254 EUR.
2023. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2023. gadā bija 0,88 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,88.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2023. gadā bija 2,45, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 08-11-2026