SIA "Foodbox" (reģ. Nr. 40203306176) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-03-31. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 32 035 EUR, peļņa 1 975 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 11,18 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Neregulārais pasažieru sauszemes transports
| Reģistrācijas Nr. | 40203306176 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-03-31 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV64ZZZ40203306176 |
| Juridiskā adrese | Stacijas iela 44 - 33, Olaine, Olaines nov., LV-2114 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 32 035 EUR | 1 975 EUR | 2 671 EUR | 3 |
| 2024 | 4 063 EUR | 93 EUR | 1 181 EUR | 2 |
| 2023 | 5 695 EUR | -10 147 EUR | 724 EUR | 1 |
| 2022 | 20 639 EUR | 6 262 EUR | 10 680 EUR | 1 |
| 2021 | 26 397 EUR | 1 450 EUR | 10 370 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.21 | 0.0 | 0.21 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.60 | 0.31 | 0.29 | 0 |
| 2024 | 0.31 | 0.15 | 0.15 | 1 |
| 2023 | 1.85 | 0.47 | 1.37 | 1 |
| 2022 | 1.25 | 0.14 | 1.10 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 32 035 EUR | 4 063 EUR | 5 695 EUR | 20 639 EUR | 26 397 EUR |
| Bruto peļņa | 4 153 EUR | 680 EUR | -9 564 EUR | 15 883 EUR | 13 109 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1 975 EUR | 93 EUR | -10 147 EUR | 6 262 EUR | 1 450 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 1 975 EUR | 93 EUR | -10 147 EUR | 6 262 EUR | 1 450 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 2 671 EUR | 1 181 EUR | 724 EUR | 10 680 EUR | 10 370 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 2 671 EUR | 1 168 EUR | 635 EUR | 10 515 EUR | 10 109 EUR |
| Pašu kapitāls | 2 432 EUR | 458 EUR | 365 EUR | 10 512 EUR | 4 250 EUR |
| Īstermiņa saistības | 239 EUR | 723 EUR | 359 EUR | 168 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 6 120 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
VID publicē darba devējus, kuru darbinieku vidējais atalgojums ir valstī noteiktās minimālās algas apmērā — tas ir novērojums, ne pārkāpums. Avots: VID atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
11,18 | 1,62 | 1,77 | 62,59 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
11,18 | 1,62 | 1,77 | 62,59 | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
6,17 % | 2,29 % | -178,17 % | 30,34 % | 5,49 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
73,94 % | 7,87 % | -1 401,52 % | 58,63 % | 13,98 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
81,21 % | 20,31 % | -2 780,00 % | 59,57 % | 34,12 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,10 | 1,58 | 0,98 | 0,02 | 1,44 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
11,99 | 3,44 | 7,87 | 1,93 | 2,55 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
81,21 % | 20,31 % | -2 780,00 % | 59,57 % | 13,98 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
19,96 | 4,54 | -34,57 | 31,56 | 4,31 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Foodbox" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "VR Projekts" | 2 328 348 | 100 242 | 4,3 % | 24 | 97 015 | 911 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "RUMBA TOURS" | 1 372 565 | 125 158 | 9,1 % | 35 | 39 216 | 894 (2026 Q3) |
| 3 | "Red Cab" SIA | 1 088 430 | -101 386 | -9,3 % | 50 | 21 769 | 381 (2026 Q3) |
| 4 | SIA NordBus | 913 648 | -58 674 | -6,4 % | 95 | 9 617 | 1 346 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "MARKAT" | 775 321 | 81 465 | 10,5 % | 8 | 96 915 | 935 (2026 Q3) |
| 6 | SIA EUROPE TRANSFERS | 624 497 | -114 477 | -18,3 % | 3 | 208 166 | 1 164 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "DATO trans" | 574 188 | -105 970 | -18,5 % | 5 | 114 838 | 125 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "INTERLUX Transport" | 476 699 | 45 528 | 9,6 % | 7 | 68 100 | 1 062 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Ax Group" | 393 933 | -18 248 | -4,6 % | 11 | 35 812 | 408 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "REN" | 383 169 | -13 133 | -3,4 % | 7 | 54 738 | 1 333 (2026 Q3) |
| 220 | SIA "Foodbox" (šis uzņēmums) | 32 035 | 1 975 | 6,2 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203306176 | LV64ZZZ40203306176 | SIA "Foodbox" | SIA | Foodbox | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-03-31 | NULL | Olaines nov., Olaine, Stacijas iela 44 - 33 | 2114 | 118015634 | 100016077 | 100003567 | 0041200 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10566699 | 40203306176 | 2021-03-29 | 2021-03-31 09:46:14 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92796963 | 40203306176 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2021-03-31 | 2021-03-31 09:49:33 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1352152 | 31006492 | 40203306176 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-03-31 | 2021-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2022-05-25 13:09:01.421 |
| 1879465 | 33438631 | 40203306176 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-17 22:01:39.968 |
| 2070180 | 34539847 | 40203306176 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-06-10 03:05:31.301 |
| 1471491 | 32310811 | 40203306176 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-04-24 22:47:16.887 |
| 2249289 | 35390563 | 40203306176 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2026-05-20 18:01:53.234 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1352152 | 31006492 | 26397 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13288 | 13109 | 9077 | 1020 | 0 | 1562 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1450 | 0 | 1450 | NULL | 0 | 1450 |
| 1471491 | 32310811 | 20639 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4756 | 15883 | 0 | 9564 | 0 | 57 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 6262 | 0 | 6262 | NULL | 0 | 6262 |
| 1879465 | 33438631 | 5695 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 15259 | -9564 | 0 | 509 | 0 | 74 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -10147 | 0 | -10147 | NULL | 0 | -10147 |
| 2070180 | 34539847 | 4063 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3383 | 680 | 0 | 105 | 0 | 482 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 93 | 0 | 93 | NULL | 0 | 93 |
| 2249289 | 35390563 | 32035 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 27882 | 4153 | 267 | 1890 | 0 | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1975 | 0 | 1975 | NULL | 0 | 1975 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1352152 | 31006492 | 9957 | 0 | 152 | 0 | 10109 | 0 | 261 | 0 | 261 | 10370 | NULL | 0 | 6120 | 0 | 4250 | 10370 |
| 1471491 | 32310811 | 10510 | 0 | 5 | 0 | 10515 | 0 | 165 | 0 | 165 | 10680 | NULL | 168 | 0 | 0 | 10512 | 10680 |
| 1879465 | 33438631 | 590 | 0 | 45 | 0 | 635 | 0 | 89 | 0 | 89 | 724 | NULL | 359 | 0 | 0 | 365 | 724 |
| 2070180 | 34539847 | 1168 | 0 | 0 | 0 | 1168 | 0 | 13 | 0 | 13 | 1181 | NULL | 723 | 0 | 0 | 458 | 1181 |
| 2249289 | 35390563 | 408 | 0 | 2263 | 0 | 2671 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2671 | NULL | 239 | 0 | 0 | 2432 | 2671 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203306176 | SIA "Foodbox" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4932 | 041200 | Olaine | 0.31 | 0.15 | 0.15 | 1 |
| 40203306176 | SIA "Foodbox" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4932 | 041400 | Olaines pag. | 1.85 | 0.47 | 1.37 | 1 |
| 40203306176 | SIA "Foodbox" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4932 | 041400 | Olaines pag. | 1.25 | 0.14 | 1.10 | 1 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203306176 | SIA "Foodbox" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Stacijas iela 44 - 33, Olaine, Olaines nov., LV-2114.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 32 035 EUR, un peļņa bija 1 975 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 11,18 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 11,18.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 19,96, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 310 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 150 EUR un VSAOI 150 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Neregulārais pasažieru sauszemes transports.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Neregulārais pasažieru sauszemes transports · Olaines novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026