SIA "MYR" (reģ. Nr. 40203462070) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-02-14. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 47 890 EUR, peļņa 2 748 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 2,06 (2023). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Neregulārais pasažieru sauszemes transports
| Reģistrācijas Nr. | 40203462070 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-02-14 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV47ZZZ40203462070 |
| Juridiskā adrese | Ganību dambis 40A - 14, Rīga, LV-1005 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 47 890 EUR | 2 748 EUR | 3 444 EUR | 1 |
| 2024 | 43 043 EUR | -590 EUR | 987 EUR | 1 |
| 2023 | 31 877 EUR | 325 EUR | 650 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.94 | 0.52 | 1.42 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.39 | 0.0 | 0.39 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.17 | 0.52 | 0.65 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.19 | 0.40 | 0.80 | 1 |
| 2024 | 3.83 | 1.38 | 2.45 | 1 |
| 2023 | 2.84 | 1.31 | 1.52 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 47 890 EUR | 43 043 EUR | 31 877 EUR |
| Bruto peļņa | 47 890 EUR | 43 043 EUR | 31 877 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2 748 EUR | -590 EUR | 325 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 2 748 EUR | -590 EUR | 325 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 3 444 EUR | 987 EUR | 650 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 3 444 EUR | 987 EUR | 650 EUR |
| Pašu kapitāls | 2 493 EUR | -255 EUR | 335 EUR |
| Īstermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 315 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 951 EUR | 1 242 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
— | — | 2,06 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
— | — | 2,06 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
5,74 % | -1,37 % | 1,02 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
79,79 % | -59,78 % | 50,00 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
110,23 % | 231,37 % | 97,01 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,38 | -4,87 | 0,94 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
13,91 | 43,61 | 49,04 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
79,79 % | -59,78 % | 97,01 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
18,79 | 42,08 | 51,75 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "MYR" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "VR Projekts" | 2 328 348 | 100 242 | 4,3 % | 24 | 97 015 | 911 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "RUMBA TOURS" | 1 372 565 | 125 158 | 9,1 % | 35 | 39 216 | 894 (2026 Q3) |
| 3 | "Red Cab" SIA | 1 088 430 | -101 386 | -9,3 % | 50 | 21 769 | 381 (2026 Q3) |
| 4 | SIA NordBus | 913 648 | -58 674 | -6,4 % | 95 | 9 617 | 1 346 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "MARKAT" | 775 321 | 81 465 | 10,5 % | 8 | 96 915 | 935 (2026 Q3) |
| 6 | SIA EUROPE TRANSFERS | 624 497 | -114 477 | -18,3 % | 3 | 208 166 | 1 164 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "DATO trans" | 574 188 | -105 970 | -18,5 % | 5 | 114 838 | 125 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "INTERLUX Transport" | 476 699 | 45 528 | 9,6 % | 7 | 68 100 | 1 062 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Ax Group" | 393 933 | -18 248 | -4,6 % | 11 | 35 812 | 408 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "REN" | 383 169 | -13 133 | -3,4 % | 7 | 54 738 | 1 333 (2026 Q3) |
| 95 | SIA "MYR" (šis uzņēmums) | 47 890 | 2 748 | 5,7 % | 1 | 47 890 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203462070 | LV47ZZZ40203462070 | SIA "MYR" | SIA | MYR | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-02-14 | NULL | Rīga, Ganību dambis 40A - 14 | 1005 | 112161587 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12046387 | 40203462070 | 2023-02-13 | 2023-02-14 09:56:04 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92890347 | 40203462070 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10 | EUR | 2023-02-14 | 2023-02-14 09:56:56 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2119525 | 35106754 | 40203462070 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-02-23 19:02:48 |
| 1785701 | 33028488 | 40203462070 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-02-14 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-01-23 19:04:04.262 |
| 1953618 | 34046383 | 40203462070 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-01-28 19:01:41.701 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1785701 | 33028488 | 31877 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 31877 | 31552 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 325 | 0 | 325 | NULL | 0 | 325 |
| 1953618 | 34046383 | 43043 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 43043 | 43633 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -590 | 0 | -590 | NULL | 0 | -590 |
| 2119525 | 35106754 | 47890 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 47890 | 45142 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2748 | 0 | 2748 | NULL | 0 | 2748 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1785701 | 33028488 | 282 | 0 | 368 | 0 | 650 | 0 | 0 | 0 | 0 | 650 | NULL | 315 | 0 | 0 | 335 | 650 |
| 1953618 | 34046383 | 683 | 0 | 304 | 0 | 987 | 0 | 0 | 0 | 0 | 987 | NULL | 0 | 1242 | 0 | -255 | 987 |
| 2119525 | 35106754 | 1016 | 0 | 2428 | 0 | 3444 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3444 | NULL | 0 | 951 | 0 | 2493 | 3444 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203462070 | SIA "MYR" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4932 | 010096 | Ziemeļu rajons | 3.83 | 1.38 | 2.45 | 1 |
| 40203462070 | SIA "MYR" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4932 | 010096 | Ziemeļu rajons | 2.84 | 1.31 | 1.52 | 1 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203462070 | SIA "MYR" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Ganību dambis 40A - 14, Rīga, LV-1005.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 47 890 EUR, un peļņa bija 2 748 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2023. gadā bija 2,06 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,06.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 18,79, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 3 830 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 380 EUR un VSAOI 2 450 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Neregulārais pasažieru sauszemes transports.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Neregulārais pasažieru sauszemes transports · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026