SIA "CERERA SOLUTION" (reģ. Nr. 40203311891) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-04-21. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 5 250 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 0,01 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Ražošanas iekārtu un ierīču uzstādīšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203311891 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-04-21 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV86ZZZ40203311891 |
| Juridiskā adrese | Zaļā iela 44, Bauska, Bauskas nov., LV-3901 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 EUR | -5 250 EUR | 12 238 EUR | 0 |
| 2024 | 8 000 EUR | 2 614 EUR | 17 438 EUR | 0 |
| 2023 | 0 EUR | -5 599 EUR | 22 718 EUR | 1 |
| 2022 | 19 600 EUR | 7 508 EUR | 12 438 EUR | 1 |
| 2021 | 0 EUR | -4 977 EUR | 160 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0.59 | 0.20 | 0.43 | 0 |
| 2023 | 0.33 | 0.22 | 2.50 | 1 |
| 2022 | 2.65 | 0.25 | 1.57 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2024 | — | — |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 8 000 EUR | 0 EUR | 19 600 EUR | 0 EUR |
| Personāla izmaksas | 0 EUR | 0 EUR | 9 978 EUR | 5 565 EUR | 4 523 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -5 200 EUR | 2 614 EUR | -5 592 EUR | 7 508 EUR | -4 977 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 0 EUR | 7 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -5 250 EUR | 2 614 EUR | -5 599 EUR | 7 508 EUR | -4 977 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 12 238 EUR | 17 438 EUR | 22 718 EUR | 12 438 EUR | 160 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 105 EUR | 105 EUR | 185 EUR | 1 524 EUR | 160 EUR |
| Pašu kapitāls | -5 604 EUR | -354 EUR | -2 968 EUR | 2 631 EUR | -4 877 EUR |
| Īstermiņa saistības | 17 842 EUR | 17 792 EUR | 25 686 EUR | 9 807 EUR | 5 037 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,16 | 0,03 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,01 | 0,01 | 0,00 | 0,10 | 0,03 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
— | 32,68 % | — | 38,31 % | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-42,90 % | 14,99 % | -24,65 % | 60,36 % | -3 110,63 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
93,68 % | -738,42 % | 188,65 % | 285,37 % | 102,05 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-3,18 | -50,26 | -8,65 | 3,73 | -1,03 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | 654,50 | — | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,46 | 0,00 | 1,58 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
92,79 % | -739,55 % | 188,41 % | 285,37 % | 102,05 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-2,88 | 0,17 | -1,73 | 3,26 | -144,73 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "CERERA SOLUTION" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA Reich Montage | 10 442 091 | 92 817 | 0,9 % | 112 | 93 233 | 1 992 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "EXECUTO" | 8 155 087 | 3 407 071 | 41,8 % | 8 | 1 019 386 | 3 888 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "MRK Serviss" | 6 829 640 | 1 204 365 | 17,6 % | 33 | 206 959 | 2 243 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "TDpower" | 6 277 114 | 2 514 309 | 40,1 % | 33 | 190 216 | 4 282 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ROHE LATVIJĀ" | 4 429 691 | -68 542 | -1,5 % | 30 | 147 656 | 2 480 (2026 Q3) |
| 6 | SIA zinātniski tehniskā firma "LĀSMA" | 4 261 144 | 49 257 | 1,2 % | 32 | 133 161 | 2 214 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Terko" | 3 374 521 | -195 280 | -5,8 % | 2 | 1 687 261 | — |
| 8 | SIA A.I. International | 2 892 694 | 342 228 | 11,8 % | 61 | 47 421 | 1 620 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "ML Technical Solutions" | 2 765 542 | 436 839 | 15,8 % | 31 | 89 211 | 1 766 (2026 Q3) |
| 10 | SIA ERCON Services | 2 483 024 | 181 613 | 7,3 % | 37 | 67 109 | 2 922 (2026 Q3) |
| 198 | SIA CERERA SOLUTION (šis uzņēmums) | 0 | -5 250 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203311891 | LV86ZZZ40203311891 | SIA CERERA SOLUTION | SIA | CERERA SOLUTION | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-04-21 | NULL | Bauskas nov., Bauska, Zaļā iela 44 | 3901 | 105307210 | 100015758 | 100003140 | 0400201 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10612853 | 40203311891 | 2021-03-21 | 2021-04-19 10:21:49 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92800578 | 40203311891 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 100 | EUR | 2021-04-21 | 2021-04-21 14:02:41 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1373174 | 31186610 | 40203311891 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-04-21 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-07-04 17:27:38.365 |
| 2006105 | 34345331 | 40203311891 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-05-08 23:00:50.135 |
| 2269297 | 35419731 | 40203311891 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-05-26 17:20:49.572 |
| 1761538 | 32567188 | 40203311891 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-06-13 19:03:52.095 |
| 1880898 | 33444179 | 40203311891 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-20 21:05:14.112 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1373174 | 31186610 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4523 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 454 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -4977 | 0 | -4977 | NULL | 0 | -4977 |
| 1761538 | 32567188 | 19600 | 0 | 0 | 7214 | 12802 | 5565 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 939 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 7508 | 0 | 7508 | NULL | 0 | 7508 |
| 1880898 | 33444179 | 0 | 0 | 0 | 14886 | 3298 | 9978 | 3467 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3735 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -5592 | 7 | -5599 | NULL | 0 | -5599 |
| 2006105 | 34345331 | 8000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5200 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 182 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | NULL | NULL | 2614 | 0 | 2614 | NULL | 0 | 2614 |
| 2269297 | 35419731 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5200 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -5200 | 50 | -5250 | NULL | 0 | -5250 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1373174 | 31186610 | 160 | 0 | 0 | 0 | 160 | 0 | 0 | 0 | 0 | 160 | NULL | 5037 | 0 | 0 | -4877 | 160 |
| 1761538 | 32567188 | 987 | 0 | 0 | 537 | 1524 | 0 | 0 | 10914 | 10914 | 12438 | NULL | 9807 | 0 | 0 | 2631 | 12438 |
| 1880898 | 33444179 | 105 | 0 | 0 | 80 | 185 | 0 | 0 | 22533 | 22533 | 22718 | NULL | 25686 | 0 | 0 | -2968 | 22718 |
| 2006105 | 34345331 | 105 | 0 | 0 | 0 | 105 | 0 | 0 | 17333 | 17333 | 17438 | NULL | 17792 | 0 | 0 | -354 | 17438 |
| 2269297 | 35419731 | 105 | 0 | 0 | 0 | 105 | 0 | 0 | 12133 | 12133 | 12238 | NULL | 17842 | 0 | 0 | -5604 | 12238 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203311891 | SIA CERERA SOLUTION | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3320 | 025200 | Bauska | 0.59 | 0.20 | 0.43 | 0 |
| 40203311891 | SIA CERERA SOLUTION | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3320 | 025200 | Bauska | 0.33 | 0.22 | 2.50 | 1 |
| 40203311891 | SIA CERERA SOLUTION | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3320 | 025200 | Bauska | 2.65 | 0.25 | 1.57 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203311891 | SIA CERERA SOLUTION | nav | 07.02.2022 | nav | nav | 31.01.2025 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203311891 | SIA CERERA SOLUTION | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Zaļā iela 44, Bauska, Bauskas nov., LV-3901.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 5 250 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,01 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,01.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -2,88, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 590 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 200 EUR un VSAOI 430 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Ražošanas iekārtu un ierīču uzstādīšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Ražošanas iekārtu un ierīču uzstādīšana · Bauskas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026