Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Larmia"

SIA "Larmia" (reģ. Nr. 43603085871) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-02-06. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 73 080 EUR, peļņa 1 017 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 11,72 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Ražošanas iekārtu un ierīču uzstādīšana

Reģistrācijas Nr.43603085871
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2019-02-06
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV09ZZZ43603085871
Juridiskā adrese Upes iela 11B, Vecumnieki, Vecumnieku pag., Bauskas nov., LV-3933

UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 73 080 EUR 1 017 EUR 85 381 EUR 1
2024 95 297 EUR -6 167 EUR 84 673 EUR 1
2023 145 640 EUR 36 276 EUR 90 086 EUR 1
2022 102 822 EUR 25 966 EUR 52 269 EUR 1
2021 63 751 EUR 4 987 EUR 26 503 EUR 1
2020 62 169 EUR 8 362 EUR 19 798 EUR 1
2019 40 084 EUR 10 393 EUR 11 703 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 2.79 0.53 0.8 1
2026. gada 2. ceturksnis 2.54 0.53 0.8 1
2026. gada 1. ceturksnis 1.58 0.52 0.78 1
2025. gada 4. ceturksnis 5.10 0.51 0.76 1
2024 9.85 1.74 2.84 1
2023 17.34 1.53 2.50 1
2022 12.72 1.24 2.02 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis *** ***
2026. gada 2. ceturksnis *** ***
2026. gada 1. ceturksnis *** ***
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 *** ***
2023 *** ***
2022 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 73 080 EUR 95 297 EUR 145 640 EUR 102 822 EUR 63 751 EUR
Bruto peļņa 6 961 EUR 276 EUR 45 376 EUR 32 565 EUR 8 567 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 1 017 EUR -6 167 EUR 36 276 EUR 25 966 EUR 4 987 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 1 017 EUR -6 167 EUR 36 276 EUR 25 966 EUR 4 987 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 85 381 EUR 84 673 EUR 90 086 EUR 52 269 EUR 26 503 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 52 727 EUR 50 444 EUR 63 943 EUR 49 327 EUR 22 223 EUR
Pašu kapitāls 80 884 EUR 79 867 EUR 86 034 EUR 49 758 EUR 23 792 EUR
Īstermiņa saistības 4 497 EUR 4 806 EUR 4 052 EUR 2 511 EUR 2 711 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Ir brīdinājuma signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs Nodokļu maksājumi: kritums PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
11,72 10,50 15,78 19,64 8,20
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
11,72 10,50 15,78 19,64 8,20
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
1,39 % -6,47 % 24,91 % 25,25 % 7,82 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
1,19 % -7,28 % 40,27 % 49,68 % 18,82 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
1,26 % -7,72 % 42,16 % 52,18 % 20,96 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,06 0,06 0,05 0,05 0,11
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,86 1,13 1,62 1,97 2,41
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
1,26 % -7,72 % 42,16 % 52,18 % 20,96 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
9,65 9,06 13,07 13,28 7,96

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Larmia" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Tomēr aktīvu atdeve ir nepietiekama, kas liecina par to neefektīvu izmantošanu.
Arī pašu kapitāla atdeve ir zema, sniedzot no ieguldījumiem pieticīgu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Aktīvu izmantošanas efektivitāte ir apmierinoša, taču ar izaugsmes potenciālu.
Arī ieguldītā kapitāla atdeve ir zema, kas liecina par neefektīvu kapitāla izmantošanu.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 3320)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 198 uzņēmumi 95. vieta pēc apgrozījuma 87. vieta pēc peļņas Ražošanas iekārtu un ierīču uzstādīšana
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA Reich Montage10 442 09192 8170,9 %11293 2331 992 (2026 Q3)
2SIA "EXECUTO"8 155 0873 407 07141,8 %81 019 3863 888 (2026 Q3)
3SIA "MRK Serviss"6 829 6401 204 36517,6 %33206 9592 243 (2026 Q3)
4SIA "TDpower"6 277 1142 514 30940,1 %33190 2164 282 (2026 Q3)
5SIA "ROHE LATVIJĀ"4 429 691-68 542-1,5 %30147 6562 480 (2026 Q3)
6SIA zinātniski tehniskā firma "LĀSMA"4 261 14449 2571,2 %32133 1612 214 (2026 Q3)
7SIA "Terko"3 374 521-195 280-5,8 %21 687 261—
8SIA A.I. International2 892 694342 22811,8 %6147 4211 620 (2026 Q3)
9SIA "ML Technical Solutions"2 765 542436 83915,8 %3189 2111 766 (2026 Q3)
10SIA ERCON Services2 483 024181 6137,3 %3767 1092 922 (2026 Q3)
95SIA Larmia (šis uzņēmums)73 0801 0171,4 %173 080***
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-11-03). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Larmia"
3320 Ražošanas iekārtu un ierīču uzstādīšana
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
43603085871 LV09ZZZ43603085871 SIA Larmia SIA Larmia NULL 1 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2019-02-06 NULL Bauskas nov., Vecumnieku pag., Vecumnieki, Upes iela 11B 3933 101604116 100016575 0 0409594 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
8479460 43603085871 2019-01-15 2019-02-06 14:14:29

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92681842 43603085871 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 50 EUR 2019-02-06 2019-02-06 14:15:44

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1083168 23262185 43603085871 DokGPv1 UGP 2019 2019-02-06 2019-12-31 1 ONES EUR 2020-11-21 04:43:37.238
1914279 33535554 43603085871 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 1 ONES EUR 2024-06-02 17:19:22.391
2089602 34796943 43603085871 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-10-06 05:00:05.302
1266636 29635925 43603085871 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 1 ONES EUR 2021-07-31 14:11:04.626
1434228 31830908 43603085871 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 1 ONES EUR 2022-11-20 03:00:22.735
1790622 33073126 43603085871 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 1 ONES EUR 2024-02-09 03:00:53.174
2327051 35487784 43603085871 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 1 ONES EUR 2026-06-02 17:06:39.758

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1083168 23262185 40084 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 26998 13086 700 1973 0 20 0 0 0 0 0 NULL NULL 10393 0 10393 NULL 0 10393
1266636 29635925 62169 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 45676 16493 1050 7076 0 5 0 0 0 0 0 NULL NULL 8362 0 8362 NULL 0 8362
1434228 31830908 63751 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 55184 8567 1328 2208 0 44 0 0 0 0 0 NULL NULL 4987 0 4987 NULL 0 4987
1790622 33073126 102822 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 70257 32565 2978 3539 0 82 0 0 0 0 0 NULL NULL 25966 0 25966 NULL 0 25966
1914279 33535554 145640 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 100264 45376 2989 5334 0 777 0 0 0 0 0 NULL NULL 36276 0 36276 NULL 0 36276
2089602 34796943 95297 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 95021 276 2731 2876 0 836 0 0 0 0 0 NULL NULL -6167 0 -6167 NULL 0 -6167
2327051 35487784 73080 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 66119 6961 2140 3803 0 1 0 0 0 0 0 NULL NULL 1017 0 1017 NULL 0 1017

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1083168 23262185 8012 0 1610 0 9622 0 2081 0 2081 11703 NULL 1260 0 0 10443 11703
1266636 29635925 12493 0 1687 0 14180 0 5618 0 5618 19798 NULL 993 0 0 18805 19798
1434228 31830908 16983 0 5240 0 22223 0 4280 0 4280 26503 NULL 2711 0 0 23792 26503
1790622 33073126 42331 0 6996 0 49327 0 2942 0 2942 52269 NULL 2511 0 0 49758 52269
1914279 33535554 60098 0 3845 0 63943 0 26143 0 26143 90086 NULL 4052 0 0 86034 90086
2089602 34796943 40425 0 10019 0 50444 0 34229 0 34229 84673 NULL 4806 0 0 79867 84673
2327051 35487784 39977 0 12750 0 52727 0 32654 0 32654 85381 NULL 4497 0 0 80884 85381

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
43603085871 SIA Larmia 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 3320 025560 Vecumnieku pag. 9.85 1.74 2.84 1
43603085871 SIA Larmia 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 3320 025560 Vecumnieku pag. 17.34 1.53 2.50 1
43603085871 SIA Larmia 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 3320 025560 Vecumnieku pag. 12.72 1.24 2.02 1

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
43603085871 SIA Larmia ir 26.02.2019 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
43603085871 SIA Larmia B Jāuzlabo saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Larmia" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Upes iela 11B, Vecumnieki, Vecumnieku pag., Bauskas nov., LV-3933.

Kāds bija SIA "Larmia" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 73 080 EUR, un peļņa bija 1 017 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Larmia" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kāds ir SIA "Larmia" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 11,72 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 11,72.

Kāds ir SIA "Larmia" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 9,65, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "Larmia" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "Larmia"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 9 850 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 740 EUR un VSAOI 2 840 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "Larmia" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "Larmia" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Ražošanas iekārtu un ierīču uzstādīšana.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Ražošanas iekārtu un ierīču uzstādīšana — Bauskas novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Visa nozare: Ražošanas iekārtu un ierīču uzstādīšana · Bauskas novads — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 95. no 198

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.

Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026