SIA "KLAVOS" (reģ. Nr. 55403057131) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-05-27. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 1 205 EUR, peļņa 260 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 1,93 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Ražošanas iekārtu un ierīču uzstādīšana
| Reģistrācijas Nr. | 55403057131 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-05-27 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV40ZZZ55403057131 |
| Juridiskā adrese | Salātu iela 28 - 2, Bauska, Bauskas nov., LV-3901 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 205 EUR | 260 EUR | 1 658 EUR | 1 |
| 2024 | 2 306 EUR | 404 EUR | 867 EUR | 1 |
| 2023 | 1 086 EUR | -68 EUR | 321 EUR | 1 |
| 2022 | 500 EUR | 29 EUR | 514 EUR | 1 |
| 2021 | 656 EUR | -302 EUR | 504 EUR | 1 |
| 2020 | 1 214 EUR | 373 EUR | 516 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.32 | 0.13 | 0.19 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2024 | 0.21 | 0.08 | 0.13 | 1 |
| 2023 | 0.22 | 0.06 | 0.10 | 1 |
| 2022 | 0.09 | 0.01 | 0.02 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 1 205 EUR | 2 306 EUR | 1 086 EUR | 500 EUR | 656 EUR |
| Bruto peļņa | 552 EUR | 783 EUR | 350 EUR | 446 EUR | 30 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 260 EUR | 404 EUR | -68 EUR | 79 EUR | -252 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 50 EUR | 50 EUR |
| Tīrā peļņa | 260 EUR | 404 EUR | -68 EUR | 29 EUR | -302 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 658 EUR | 867 EUR | 321 EUR | 514 EUR | 504 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 658 EUR | 867 EUR | 196 EUR | 239 EUR | 79 EUR |
| Pašu kapitāls | 797 EUR | 537 EUR | 133 EUR | 200 EUR | 171 EUR |
| Īstermiņa saistības | 861 EUR | 330 EUR | 188 EUR | 314 EUR | 333 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,93 | 2,63 | 1,04 | 0,76 | 0,24 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,93 | 2,63 | 1,04 | 0,76 | 0,24 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
21,58 % | 17,52 % | -6,26 % | 5,80 % | -46,04 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
15,68 % | 46,60 % | -21,18 % | 5,64 % | -59,92 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
32,62 % | 75,23 % | -51,13 % | 14,50 % | -176,61 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,08 | 0,61 | 1,41 | 1,57 | 1,95 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,73 | 2,66 | 3,38 | 0,97 | 1,30 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
32,62 % | 75,23 % | -51,13 % | 39,50 % | -147,37 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
2,35 | 5,75 | 3,38 | 1,94 | -0,11 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "KLAVOS" ir uzņēmums, kas gadu gaitā nostiprinājis savu stabilitāti un uzticamību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Aktīvu izmantošanas efektivitāte ir apmierinoša, taču ar izaugsmes potenciālu.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, uzņēmums atrodas "pelēkajā zonā" ar nenoteiktu finanšu stabilitāti.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA Reich Montage | 10 442 091 | 92 817 | 0,9 % | 112 | 93 233 | 1 992 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "EXECUTO" | 8 155 087 | 3 407 071 | 41,8 % | 8 | 1 019 386 | 3 888 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "MRK Serviss" | 6 829 640 | 1 204 365 | 17,6 % | 33 | 206 959 | 2 243 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "TDpower" | 6 277 114 | 2 514 309 | 40,1 % | 33 | 190 216 | 4 282 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ROHE LATVIJĀ" | 4 429 691 | -68 542 | -1,5 % | 30 | 147 656 | 2 480 (2026 Q3) |
| 6 | SIA zinātniski tehniskā firma "LĀSMA" | 4 261 144 | 49 257 | 1,2 % | 32 | 133 161 | 2 214 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Terko" | 3 374 521 | -195 280 | -5,8 % | 2 | 1 687 261 | — |
| 8 | SIA A.I. International | 2 892 694 | 342 228 | 11,8 % | 61 | 47 421 | 1 620 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "ML Technical Solutions" | 2 765 542 | 436 839 | 15,8 % | 31 | 89 211 | 1 766 (2026 Q3) |
| 10 | SIA ERCON Services | 2 483 024 | 181 613 | 7,3 % | 37 | 67 109 | 2 922 (2026 Q3) |
| 152 | KLAVOS SIA (šis uzņēmums) | 1 205 | 260 | 21,6 % | 1 | 1 205 | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 55403057131 | LV40ZZZ55403057131 | KLAVOS SIA | NULL | KLAVOS | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-05-27 | NULL | Bauskas nov., Bauska, Salātu iela 28 - 2 | 3901 | 110338806 | 100016575 | 100003140 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9743694 | 55403057131 | 2020-05-22 | 2020-05-27 15:06:20 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92749115 | 55403057131 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 100 | EUR | 2020-05-27 | 2020-05-27 15:01:08 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1168933 | 28832881 | 55403057131 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-05-27 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-02-19 17:01:48.266 |
| 1978494 | 34232867 | 55403057131 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-04-04 19:00:44.849 |
| 1319380 | 30684895 | 55403057131 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-03-22 11:01:00.528 |
| 1709710 | 32383148 | 55403057131 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-05-11 19:54:07.357 |
| 1830848 | 33252492 | 55403057131 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-03-28 19:07:40.749 |
| 2212710 | 35317086 | 55403057131 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-04-28 23:00:01.373 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1168933 | 28832881 | 1214 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 728 | 486 | 0 | 113 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 373 | 0 | 373 | NULL | 0 | 373 |
| 1319380 | 30684895 | 656 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 626 | 30 | 0 | 281 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -252 | 50 | -302 | NULL | 0 | -302 |
| 1709710 | 32383148 | 500 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 54 | 446 | 0 | 366 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 79 | 50 | 29 | NULL | 0 | 29 |
| 1830848 | 33252492 | 1086 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 736 | 350 | 0 | 415 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -68 | 0 | -68 | NULL | 0 | -68 |
| 1978494 | 34232867 | 2306 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1523 | 783 | 0 | 375 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 404 | 0 | 404 | NULL | 0 | 404 |
| 2212710 | 35317086 | 1205 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 653 | 552 | 0 | 268 | 0 | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 260 | 0 | 260 | NULL | 0 | 260 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1168933 | 28832881 | 516 | 0 | 0 | 0 | 516 | 0 | 0 | 0 | 0 | 516 | NULL | 43 | 0 | 0 | 473 | 516 |
| 1319380 | 30684895 | 79 | 0 | 0 | 0 | 79 | 0 | 425 | 0 | 425 | 504 | NULL | 333 | 0 | 0 | 171 | 504 |
| 1709710 | 32383148 | 239 | 0 | 0 | 0 | 239 | 0 | 275 | 0 | 275 | 514 | NULL | 314 | 0 | 0 | 200 | 514 |
| 1830848 | 33252492 | 179 | 0 | 17 | 0 | 196 | 0 | 125 | 0 | 125 | 321 | NULL | 188 | 0 | 0 | 133 | 321 |
| 1978494 | 34232867 | 850 | 0 | 17 | 0 | 867 | 0 | 0 | 0 | 0 | 867 | NULL | 330 | 0 | 0 | 537 | 867 |
| 2212710 | 35317086 | 1641 | 0 | 17 | 0 | 1658 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1658 | NULL | 861 | 0 | 0 | 797 | 1658 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 55403057131 | KLAVOS SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3320 | 025200 | Bauska | 0.21 | 0.08 | 0.13 | 1 |
| 55403057131 | KLAVOS SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3320 | 010092 | Kurzemes rajons | 0.22 | 0.06 | 0.10 | 1 |
| 55403057131 | KLAVOS SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3320 | 010092 | Kurzemes rajons | 0.09 | 0.01 | 0.02 | 1 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 55403057131 | KLAVOS SIA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Salātu iela 28 - 2, Bauska, Bauskas nov., LV-3901.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 1 205 EUR, un peļņa bija 260 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,93 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,93.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,35, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 210 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 80 EUR un VSAOI 130 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Ražošanas iekārtu un ierīču uzstādīšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Ražošanas iekārtu un ierīču uzstādīšana · Bauskas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026