SIA "KJ Būve" (reģ. Nr. 40203329338) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-07-02. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 28 527 EUR, peļņa 547 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 1,76 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203329338 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-07-02 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV49ZZZ40203329338 |
| Juridiskā adrese | Ziemeļu gatve 6, Ulbroka, Stopiņu pag., Ropažu nov., LV-2130 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 28 527 EUR | 547 EUR | 7 919 EUR | 1 |
| 2024 | 5 950 EUR | 126 EUR | 3 564 EUR | 1 |
| 2023 | 3 120 EUR | 2 503 EUR | 2 877 EUR | 1 |
| 2022 | 7 500 EUR | 314 EUR | 330 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.62 | 0.04 | 0.89 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.2 | 0.0 | 0.23 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2.40 | 0.13 | 0.77 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.40 | 0.05 | 0.07 | 1 |
| 2024 | -0.19 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | 0.01 | 0.01 | 0.00 | 0 |
| 2022 | 0.63 | 0.08 | 0.55 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 28 527 EUR | 5 950 EUR | 3 120 EUR | 7 500 EUR |
| Bruto peļņa | 952 EUR | 311 EUR | 2 681 EUR | 493 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 597 EUR | 176 EUR | 2 553 EUR | 314 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 547 EUR | 126 EUR | 2 503 EUR | 314 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 7 919 EUR | 3 564 EUR | 2 877 EUR | 330 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 7 774 EUR | 3 564 EUR | 2 877 EUR | 330 EUR |
| Pašu kapitāls | 3 500 EUR | 2 953 EUR | 2 827 EUR | 324 EUR |
| Īstermiņa saistības | 4 419 EUR | 611 EUR | 50 EUR | 6 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,76 | 5,83 | 57,54 | 55,00 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,59 | 1,54 | 52,98 | 17,00 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
1,92 % | 2,12 % | 80,22 % | 4,19 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
6,91 % | 3,54 % | 87,00 % | 95,15 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
15,63 % | 4,27 % | 88,54 % | 96,91 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,26 | 0,21 | 0,02 | 0,02 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
4,08 | — | — | 7,28 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,60 | 1,67 | 1,08 | 22,73 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
22,60 % | 5,96 % | 90,31 % | 112,35 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
4,92 | 5,15 | 29,12 | 50,32 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "KJ Būve" ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Lugarde" | 10 990 143 | 150 148 | 1,4 % | 88 | 124 888 | 2 031 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "FRAVIA" | 8 341 705 | 733 768 | 8,8 % | 77 | 108 334 | 1 043 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "LĪVAS GRUPA" | 7 978 974 | 1 156 790 | 14,5 % | 62 | 128 693 | 1 471 (2026 Q3) |
| 4 | AS "ARBO Windows" | 7 244 158 | 274 358 | 3,8 % | 101 | 71 724 | 1 857 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ARX WOOD" | 7 008 283 | 989 013 | 14,1 % | 17 | 412 252 | 1 023 (2026 Q3) |
| 6 | SIA LV Elements | 6 942 930 | 299 725 | 4,3 % | 55 | 126 235 | 1 745 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "STAĻI" | 6 449 805 | -204 780 | -3,2 % | 105 | 61 427 | 1 708 (2026 Q3) |
| 8 | Auroom Saunas SIA | 6 191 799 | 1 163 851 | 18,8 % | 50 | 123 836 | 1 893 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Nordic Building Systems" | 5 049 593 | 22 712 | 0,4 % | 39 | 129 477 | 1 841 (2026 Q3) |
| 10 | MYCABIN SIA | 5 044 915 | 74 799 | 1,5 % | 57 | 88 507 | 2 292 (2026 Q3) |
| 261 | SIA "KJ Būve" (šis uzņēmums) | 28 527 | 547 | 1,9 % | 1 | 28 527 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203329338 | LV49ZZZ40203329338 | SIA "KJ Būve" | SIA | KJ Būve | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-07-02 | NULL | Ropažu nov., Stopiņu pag., Ulbroka, Ziemeļu gatve 6 | 2130 | 102796766 | 100016784 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10814513 | 40203329338 | 2021-06-27 | 2021-07-02 09:31:26 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 40203329338 | 2024-04-25 | SIA "AK quality" |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92810840 | 40203329338 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10 | EUR | 2021-07-02 | 2021-07-02 09:41:18 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1758335 | 32540856 | 40203329338 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2021-07-02 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-06-05 03:12:44.533 |
| 1831893 | 33254602 | 40203329338 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-03-28 23:01:58.683 |
| 2039367 | 34454959 | 40203329338 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-05-29 05:00:05.345 |
| 2281282 | 35434782 | 40203329338 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-27 23:00:49.9 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1758335 | 32540856 | 7500 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 7007 | 493 | 0 | 129 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50 | NULL | NULL | 314 | 0 | 314 | NULL | 0 | 314 |
| 1831893 | 33254602 | 3120 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 439 | 2681 | 0 | 128 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2553 | 50 | 2503 | NULL | 0 | 2503 |
| 2039367 | 34454959 | 5950 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5639 | 311 | 0 | 135 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 176 | 50 | 126 | NULL | 0 | 126 |
| 2281282 | 35434782 | 28527 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 27575 | 952 | 0 | 161 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 194 | NULL | NULL | 597 | 50 | 547 | NULL | 0 | 547 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1758335 | 32540856 | 96 | 0 | 6 | 228 | 330 | 0 | 0 | 0 | 0 | 330 | NULL | 6 | 0 | 0 | 324 | 330 |
| 1831893 | 33254602 | 2643 | 0 | 6 | 228 | 2877 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2877 | NULL | 50 | 0 | 0 | 2827 | 2877 |
| 2039367 | 34454959 | 839 | 0 | 101 | 2624 | 3564 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3564 | NULL | 611 | 0 | 0 | 2953 | 3564 |
| 2281282 | 35434782 | 6899 | 0 | 113 | 762 | 7774 | 0 | 145 | 0 | 145 | 7919 | NULL | 4419 | 0 | 0 | 3500 | 7919 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203329338 | SIA "KJ Būve" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 044420 | Stopiņu pag. | -0.19 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203329338 | SIA "KJ Būve" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 0.01 | 0.01 | 0.00 | 0 |
| 40203329338 | SIA "KJ Būve" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 0.63 | 0.08 | 0.55 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203329338 | SIA "KJ Būve" | ir | 14.05.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203329338 | SIA "KJ Būve" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Ziemeļu gatve 6, Ulbroka, Stopiņu pag., Ropažu nov., LV-2130.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 28 527 EUR, un peļņa bija 547 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA "AK quality"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,76 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,59.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 4,92, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana · Ropažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026