SIA "Egatra" (reģ. Nr. 40203404833) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-06-06. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 49 782 EUR, peļņa 15 703 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 2,94 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203404833 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-06-06 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV42ZZZ40203404833 |
| Juridiskā adrese | Vidzemes prospekts 10 - 4, Zaķumuiža, Ropažu pag., Ropažu nov., LV-2133 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 49 782 EUR | 15 703 EUR | 36 512 EUR | 1 |
| 2024 | 41 901 EUR | 799 EUR | 18 001 EUR | 1 |
| 2023 | 0 EUR | -1 279 EUR | 15 644 EUR | 0 |
| 2022 | 0 EUR | -127 EUR | 8 873 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 2.2 | 0.16 | 0.87 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 3.67 | 0.16 | 0.87 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.14 | 0.17 | 0.87 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 2.18 | 0.17 | 0.84 | 1 |
| 2024 | 9.01 | 0.68 | 1.11 | 0 |
| 2023 | -1.17 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 49 782 EUR | 41 901 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 16 889 EUR | 1 757 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 15 703 EUR | 799 EUR | -1 229 EUR | -127 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 15 703 EUR | 799 EUR | -1 279 EUR | -127 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 36 512 EUR | 18 001 EUR | 15 644 EUR | 8 873 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 36 512 EUR | 18 001 EUR | 15 644 EUR | 8 873 EUR |
| Pašu kapitāls | 24 096 EUR | 8 393 EUR | 7 594 EUR | 8 873 EUR |
| Īstermiņa saistības | 12 416 EUR | 9 608 EUR | 8 050 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2,94 | 1,87 | 1,94 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
2,94 | 1,87 | 0,51 | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
31,54 % | 1,91 % | — | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
43,01 % | 4,44 % | -8,18 % | -1,43 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
65,17 % | 9,52 % | -16,84 % | -1,43 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,52 | 1,14 | 1,06 | 0,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,36 | 2,33 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
65,17 % | 9,52 % | -16,18 % | -1,43 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
4,54 | 3,56 | 0,91 | 1,52 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Egatra" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Lugarde" | 10 990 143 | 150 148 | 1,4 % | 88 | 124 888 | 2 031 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "FRAVIA" | 8 341 705 | 733 768 | 8,8 % | 77 | 108 334 | 1 043 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "LĪVAS GRUPA" | 7 978 974 | 1 156 790 | 14,5 % | 62 | 128 693 | 1 471 (2026 Q3) |
| 4 | AS "ARBO Windows" | 7 244 158 | 274 358 | 3,8 % | 101 | 71 724 | 1 857 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ARX WOOD" | 7 008 283 | 989 013 | 14,1 % | 17 | 412 252 | 1 023 (2026 Q3) |
| 6 | SIA LV Elements | 6 942 930 | 299 725 | 4,3 % | 55 | 126 235 | 1 745 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "STAĻI" | 6 449 805 | -204 780 | -3,2 % | 105 | 61 427 | 1 708 (2026 Q3) |
| 8 | Auroom Saunas SIA | 6 191 799 | 1 163 851 | 18,8 % | 50 | 123 836 | 1 893 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Nordic Building Systems" | 5 049 593 | 22 712 | 0,4 % | 39 | 129 477 | 1 841 (2026 Q3) |
| 10 | MYCABIN SIA | 5 044 915 | 74 799 | 1,5 % | 57 | 88 507 | 2 292 (2026 Q3) |
| 208 | SIA "Egatra" (šis uzņēmums) | 49 782 | 15 703 | 31,5 % | 1 | 49 782 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203404833 | LV42ZZZ40203404833 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Egatra" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Egatra | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-06-06 | NULL | Ropažu nov., Ropažu pag., Zaķumuiža, Vidzemes prospekts 10 - 4 | 2133 | 117595270 | 100016784 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11539685 | 40203404833 | 2022-05-18 | 2022-06-06 08:18:00 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92857062 | 40203404833 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 9000 | EUR | 2022-06-06 | 2022-06-06 08:18:38 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1756377 | 32536924 | 40203404833 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-06-06 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-06-04 17:17:02.55 |
| 1921652 | 33553024 | 40203404833 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-06-04 05:04:01.136 |
| 2334933 | 35498368 | 40203404833 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-06-02 21:02:40.889 |
| 2070522 | 34540531 | 40203404833 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-10 17:00:04.578 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1756377 | 32536924 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 127 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -127 | 0 | -127 | NULL | 0 | -127 |
| 1921652 | 33553024 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 1229 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1229 | 50 | -1279 | NULL | 0 | -1279 |
| 2070522 | 34540531 | 41901 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 40144 | 1757 | 0 | 958 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 799 | 0 | 799 | NULL | 0 | 799 |
| 2334933 | 35498368 | 49782 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 32893 | 16889 | 0 | 1186 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 15703 | 0 | 15703 | NULL | 0 | 15703 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1756377 | 32536924 | 8873 | 0 | 0 | 0 | 8873 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8873 | NULL | 0 | 0 | 0 | 8873 | 8873 |
| 1921652 | 33553024 | 4070 | 0 | 0 | 11574 | 15644 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15644 | NULL | 8050 | 0 | 0 | 7594 | 15644 |
| 2070522 | 34540531 | 17474 | 0 | 527 | 0 | 18001 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18001 | NULL | 9608 | 0 | 0 | 8393 | 18001 |
| 2334933 | 35498368 | 34715 | 0 | 1797 | 0 | 36512 | 0 | 0 | 0 | 0 | 36512 | NULL | 12416 | 0 | 0 | 24096 | 36512 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203404833 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Egatra" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 044410 | Ropažu pag. | 9.01 | 0.68 | 1.11 | 0 |
| 40203404833 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Egatra" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4941 | 044410 | Ropažu pag. | -1.17 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203404833 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Egatra" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4941 | 044410 | Ropažu pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203404833 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Egatra" | ir | 17.06.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203404833 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Egatra" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Vidzemes prospekts 10 - 4, Zaķumuiža, Ropažu pag., Ropažu nov., LV-2133.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 49 782 EUR, un peļņa bija 15 703 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,94 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,94.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 4,54, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 9 010 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 680 EUR un VSAOI 1 110 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana · Ropažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026