SIA "L-Blend" (reģ. Nr. 40203525766) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-12-04. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 22 108 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 13,42 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citur neklasificētu pārtikas produktu ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203525766 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-12-04 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV65ZZZ40203525766 |
| Juridiskā adrese | "Vītenāji", Ģipka, Rojas pag., Talsu nov., LV-3264 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 EUR | -22 108 EUR | 26 620 EUR | 0 |
| 2024 | 0 EUR | -15 535 EUR | 38 168 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | -0.24 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -0.07 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -0.12 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | -0.19 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | -11 815 EUR | -10 820 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -22 058 EUR | -15 401 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 134 EUR |
| Tīrā peļņa | -22 108 EUR | -15 535 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 26 620 EUR | 38 168 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 12 517 EUR | 27 031 EUR |
| Pašu kapitāls | -34 843 EUR | -12 735 EUR |
| Īstermiņa saistības | 933 EUR | 973 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 60 530 EUR | 49 930 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2024-11-01 – 2026-03-24 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
13,42 | 27,78 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
13,42 | 27,78 |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-83,05 % | -40,70 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
63,45 % | 121,99 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,76 | -4,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-85,87 % | -41,41 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-3,61 | -1,15 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "L-Blend" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Pharma Market Solutions" | 7 379 086 | 2 454 504 | 33,3 % | 48 | 153 731 | 1 832 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "MEDPRO NUTRACEUTICALS" | 6 785 193 | 1 032 562 | 15,2 % | 63 | 107 701 | 1 633 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "Fresh Food Production" | 6 700 084 | 267 350 | 4,0 % | 58 | 115 519 | 1 668 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "SP FOODS" | 3 024 268 | 183 478 | 6,1 % | 21 | 144 013 | 2 228 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "VPlab" | 2 705 322 | -1 077 886 | -39,8 % | 15 | 180 355 | 2 461 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "Millmax" | 2 594 432 | 134 996 | 5,2 % | 43 | 60 336 | 1 438 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "L.Ē.V."(Ekstraktu rūpnīca) | 2 282 838 | 154 876 | 6,8 % | 33 | 69 177 | 1 510 (2026 Q2) |
| 8 | SIA Tēju Fabrika | 2 037 293 | 383 305 | 18,8 % | 20 | 101 865 | 1 411 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "525 FOOD PRODUCTION" | 1 477 493 | 194 888 | 13,2 % | 15 | 98 500 | 1 085 (2026 Q2) |
| 10 | SIA "Nuteko" | 1 132 626 | 35 426 | 3,1 % | 10 | 113 263 | 1 238 (2026 Q2) |
| 76 | SIA "L-Blend" (šis uzņēmums) | 0 | -22 108 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203525766 | LV65ZZZ40203525766 | SIA "L-Blend" | SIA | L-Blend | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-12-04 | NULL | Talsu nov., Rojas pag., Ģipka, "Vītenāji" | 3264 | 106200380 | 100016390 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12591725 | 40203525766 | 2023-11-29 | 2023-12-04 10:58:58 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203525766 | 2026-03-24 | 597.6 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 1c4ef966 |
| 40203525766 | 2025-12-16 | 4239.2 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 83c7f837 |
| 40203525766 | 2025-10-03 | 6741.61 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 15 Citi | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 1bede51a |
| 40203525766 | 2025-09-29 | 6475.74 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | d06a91ea |
| 40203525766 | 2025-04-22 | 5000 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 15 Citi | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 8643f387 |
| 40203525766 | 2024-11-01 | 9690 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.1.4. pasākums "Atbalsts tehnoloģiju pārneses sistēmas pilnveidošanai" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 3d929c44 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92918664 | 40203525766 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2023-12-04 | 2023-12-04 10:56:24 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2074617 | 34554818 | 40203525766 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2023-12-04 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-06-12 05:02:17.088 |
| 2301762 | 35460312 | 40203525766 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-05-30 04:00:20.066 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2074617 | 34554818 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 10820 | -10820 | 1733 | 2315 | 0 | 533 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -15401 | 134 | -15535 | NULL | 0 | -15535 |
| 2301762 | 35460312 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 11815 | -11815 | 7316 | 5456 | 2625 | 96 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -22058 | 50 | -22108 | NULL | 0 | -22108 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2074617 | 34554818 | 22694 | 0 | 4337 | 0 | 27031 | 0 | 586 | 10551 | 11137 | 38168 | NULL | 973 | 49930 | 0 | -12735 | 38168 |
| 2301762 | 35460312 | 12407 | 0 | 110 | 0 | 12517 | 0 | 385 | 13718 | 14103 | 26620 | NULL | 933 | 60530 | 0 | -34843 | 26620 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203525766 | SIA "L-Blend" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1089 | 051530 | Rojas pag. | -0.19 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 40203525766 | SIA "L-Blend" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1089 | 051530 | Rojas pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203525766 | SIA "L-Blend" | ir | 21.02.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203525766 | SIA "L-Blend" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir "Vītenāji", Ģipka, Rojas pag., Talsu nov., LV-3264.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 22 108 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 13,42 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 13,42.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -3,61, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificētu pārtikas produktu ražošana.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-09-2026