Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "VRTransmissions"

SIA "VRTransmissions" (reģ. Nr. 40203568303) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-06-11. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 114 320 EUR, peļņa 12 412 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 3,12 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.

Pamatdarbība: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope

Reģistrācijas Nr.40203568303
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2024-06-11
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV46ZZZ40203568303
Juridiskā adrese Rekovas iela 30, Rekova, Šķilbēnu pag., Balvu nov., LV-4587

UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 114 320 EUR 12 412 EUR 21 814 EUR 2
2024 0 EUR -384 EUR 83 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: A Laba saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 9.08 2.11 4.91 3
2026. gada 2. ceturksnis 12.21 2.16 4.91 3
2026. gada 1. ceturksnis 12.15 2.18 4.60 3
2025. gada 4. ceturksnis 11.34 2.23 3.99 2

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis 1 600.34 ~ 1 207.32
2026. gada 2. ceturksnis 1 600.34 ~ 1 207.32
2026. gada 1. ceturksnis 1 499.30 ~ 1 139.95
2025. gada 4. ceturksnis *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024
Neto apgrozījums 114 320 EUR 0 EUR
Bruto peļņa 98 616 EUR -384 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 12 412 EUR -384 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 12 412 EUR -384 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024
Aktīvi kopā 21 814 EUR 83 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 21 814 EUR 83 EUR
Pašu kapitāls 14 828 EUR -382 EUR
Īstermiņa saistības 6 986 EUR 465 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 1 ieraksts atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Būtiski riska signāli nav konstatēti Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: A Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Vides atļaujas un licences11 spēkā
  • C kategorijas piesārņojošas darbības reģistrācija Nr. AP26IC0134 Darbība reģistrēta
    no 2026-04-24 · Autoserviss SIA VRTransmissions Katlakalna iela 8A, Rīga

A un B kategorijas atļauja ir nepieciešama piesārņojošām darbībām ar lielāko ietekmi, C kategorijā pietiek ar reģistrāciju. Atļauja pati par sevi nav pārkāpums — tā nozīmē, ka darbība ir uzraudzīta. Avots: VVD izsniegtās atļaujas un licences.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
3,12 0,18
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
3,12 0,18
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
10,86 % —
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
56,90 % -462,65 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
83,71 % 100,52 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,47 -1,22
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
5,24 0,00
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
83,71 % 100,52 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
8,95 -21,92

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "VRTransmissions" ir kā jaunietis uzņēmumu pasaulē un vēl tikai uzsāk savu attīstību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 9531)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 2898 uzņēmumi 725. vieta pēc apgrozījuma 348. vieta pēc peļņas Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "ZK 9"13 245 61870 7790,5 %14790 1062 628 (2026 Q3)
2SIA "Andre Motors"12 575 437472 3443,8 %21598 8302 826 (2026 Q3)
3SIA "Favorit West"9 057 06117 2780,2 %17532 7681 980 (2026 Q3)
4SIA "Avēnija VP"8 535 43244 6050,5 %18474 1911 048 (2026 Q3)
5SIA "AK12"5 844 818-47 388-0,8 %6787 2362 236 (2026 Q3)
6SIA "AUTOFAVORĪTS"5 591 387-161 436-2,9 %6586 0211 542 (2026 Q3)
7SIA "SD AUTOCENTRS"5 559 209177 7293,2 %24231 6341 424 (2026 Q3)
8SIA "TEHAUTO"5 212 68684 5561,6 %22236 9401 562 (2026 Q3)
9SIA "STUTTGART workshop"5 069 545135 8012,7 %23220 4151 951 (2026 Q3)
10"SG AUTOCENTRS" SIA4 937 742106 9702,2 %31 645 9141 382 (2026 Q3)
725SIA "VRTransmissions" (šis uzņēmums)114 32012 41210,9 %338 1071 600 (2026 Q3)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-11-03). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "VRTransmissions"
9531 Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203568303 LV46ZZZ40203568303 SIA "VRTransmissions" SIA VRTransmissions NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2024-06-11 NULL Balvu nov., Šķilbēnu pag., Rekova, Rekovas iela 30 4587 104632228 100016438 0 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
12939510 40203568303 2024-06-05 2024-06-11 14:45:57

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92960420 40203568303 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2800 EUR 2025-09-19 2025-09-19 13:31:04

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
2024243 34401249 40203568303 DokGPv1 UGP 2024 2024-06-11 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-05-18 23:00:21.967
2232235 35358251 40203568303 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 2 ONES EUR 2026-05-13 03:00:15.68

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
2024243 34401249 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 384 -384 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -384 0 -384 NULL 0 -384
2232235 35358251 114320 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 15704 98616 65212 20992 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 12412 0 12412 NULL 0 12412

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
2024243 34401249 2 0 81 0 83 0 0 0 0 83 NULL 465 0 0 -382 83
2232235 35358251 21417 0 397 0 21814 0 0 0 0 21814 NULL 6986 0 0 14828 21814

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203568303 SIA "VRTransmissions" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 9531 024530 Šķilbēnu pag. 0.00 0.00 0.00 0

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40203568303 SIA "VRTransmissions" ir 20.06.2025 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203568303 SIA "VRTransmissions" A Laba saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "VRTransmissions" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Rekovas iela 30, Rekova, Šķilbēnu pag., Balvu nov., LV-4587.

Kāds bija SIA "VRTransmissions" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 114 320 EUR, un peļņa bija 12 412 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "VRTransmissions" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.

Kāds ir SIA "VRTransmissions" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 3,12 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 3,12.

Kāds ir SIA "VRTransmissions" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 8,95, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "VRTransmissions" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāds ir SIA "VRTransmissions" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.

Kāda ir SIA "VRTransmissions" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope — Balvu novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope · Balvu novads — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 725. no 2 898

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026