SIA "OHK 9" (reģ. Nr. 42403044655) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2018-10-31. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 14 445 EUR, zaudējumi 5 243 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 0,02 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope
| Reģistrācijas Nr. | 42403044655 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2018-10-31 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV14ZZZ42403044655 |
| Juridiskā adrese | Kalna iela 11 - 4, Kubuli, Kubulu pag., Balvu nov., LV-4566 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14 445 EUR | -5 243 EUR | 817 EUR | 2 |
| 2024 | 57 023 EUR | 2 996 EUR | 3 418 EUR | 2 |
| 2023 | 51 199 EUR | -1 687 EUR | 1 297 EUR | 2 |
| 2022 | 32 111 EUR | -10 905 EUR | 3 391 EUR | 1 |
| 2021 | 21 012 EUR | -12 008 EUR | 6 726 EUR | 1 |
| 2020 | 16 620 EUR | -7 715 EUR | 10 134 EUR | 1 |
| 2019 | 13 290 EUR | -6 336 EUR | 14 260 EUR | 1 |
| 2018 | 139 EUR | -682 EUR | 19 298 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.25 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -0.03 | 0.03 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 13.97 | 3.09 | 5.09 | 2 |
| 2023 | 6.21 | 1.45 | 2.32 | 2 |
| 2022 | 3.67 | 0.68 | 2.33 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 14 445 EUR | 57 023 EUR | 51 199 EUR | 32 111 EUR | 21 012 EUR |
| Bruto peļņa | -3 488 EUR | 6 730 EUR | -974 EUR | -12 011 EUR | -13 081 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -5 243 EUR | 2 996 EUR | -1 687 EUR | -10 905 EUR | -12 008 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -5 243 EUR | 2 996 EUR | -1 687 EUR | -10 905 EUR | -12 008 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 817 EUR | 3 418 EUR | 1 297 EUR | 3 391 EUR | 6 726 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 817 EUR | 3 418 EUR | 1 297 EUR | 295 EUR | 490 EUR |
| Pašu kapitāls | -41 379 EUR | -36 137 EUR | -39 133 EUR | -37 446 EUR | -26 541 EUR |
| Īstermiņa saistības | 42 196 EUR | 39 555 EUR | 40 430 EUR | 39 368 EUR | 29 829 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 1 469 EUR | 3 438 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
A un B kategorijas atļauja ir nepieciešama piesārņojošām darbībām ar lielāko ietekmi, C kategorijā pietiek ar reģistrāciju. Atļauja pati par sevi nav pārkāpums — tā nozīmē, ka darbība ir uzraudzīta. Avots: VVD izsniegtās atļaujas un licences.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,02 | 0,09 | 0,03 | 0,01 | 0,02 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,02 | 0,09 | 0,03 | 0,01 | 0,02 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-36,30 % | 5,25 % | -3,29 % | -33,96 % | -57,15 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-641,74 % | 87,65 % | -130,07 % | -321,59 % | -178,53 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
12,67 % | -8,29 % | 4,31 % | 29,12 % | 45,24 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,02 | -1,09 | -1,03 | -1,09 | -1,25 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | 22,40 | -32,74 | -28,39 | -51,67 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
17,68 | 16,68 | 39,47 | 9,47 | 3,12 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
12,67 % | -8,68 % | 4,18 % | 29,28 % | 50,99 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-81,92 | 2,58 | -12,12 | -18,20 | -9,13 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "OHK 9" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "ZK 9" | 13 245 618 | 70 779 | 0,5 % | 147 | 90 106 | 2 628 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Andre Motors" | 12 575 437 | 472 344 | 3,8 % | 21 | 598 830 | 2 826 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Favorit West" | 9 057 061 | 17 278 | 0,2 % | 17 | 532 768 | 1 980 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Avēnija VP" | 8 535 432 | 44 605 | 0,5 % | 18 | 474 191 | 1 048 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "AK12" | 5 844 818 | -47 388 | -0,8 % | 67 | 87 236 | 2 236 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "AUTOFAVORĪTS" | 5 591 387 | -161 436 | -2,9 % | 65 | 86 021 | 1 542 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "SD AUTOCENTRS" | 5 559 209 | 177 729 | 3,2 % | 24 | 231 634 | 1 424 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "TEHAUTO" | 5 212 686 | 84 556 | 1,6 % | 22 | 236 940 | 1 562 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "STUTTGART workshop" | 5 069 545 | 135 801 | 2,7 % | 23 | 220 415 | 1 951 (2026 Q3) |
| 10 | "SG AUTOCENTRS" SIA | 4 937 742 | 106 970 | 2,2 % | 3 | 1 645 914 | 1 382 (2026 Q3) |
| 1842 | SIA "OHK 9" (šis uzņēmums) | 14 445 | -5 243 | -36,3 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42403044655 | LV14ZZZ42403044655 | SIA "OHK 9" | SIA | OHK 9 | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2018-10-31 | NULL | Balvu nov., Kubulu pag., Kubuli, Kalna iela 11 - 4 | 4566 | 117329115 | 100015741 | 0 | 0380258 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8182849 | 42403044655 | 2018-10-26 | 2018-10-31 11:58:40 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 42403044655 | 2026-10-14 | SIA "BMN diesel" |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92667925 | 42403044655 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 200 | EUR | 2018-10-31 | 2018-10-31 12:04:35 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1390126 | 31302111 | 42403044655 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-07-26 19:40:56.1 |
| 1724481 | 32452961 | 42403044655 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-05-23 21:10:03.856 |
| 961614 | 21549237 | 42403044655 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-10-31 | 2018-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-14 08:30:54.854 |
| 1083781 | 23264767 | 42403044655 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-21 05:27:52.324 |
| 1275822 | 29658850 | 42403044655 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-08-03 06:30:56.724 |
| 1818583 | 33177908 | 42403044655 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-03-11 21:54:19.3 |
| 1990762 | 34299623 | 42403044655 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-04-28 21:03:39.215 |
| 2198686 | 35286712 | 42403044655 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-04-20 17:04:53.405 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1083781 | 23264767 | 13290 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 21652 | -8362 | 0 | 1357 | 3981 | 145 | 0 | 0 | 0 | 0 | 453 | NULL | NULL | -6336 | 0 | -6336 | NULL | 0 | -6336 |
| 1275822 | 29658850 | 16620 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 24966 | -8346 | 0 | 894 | 1969 | 128 | 0 | 0 | 0 | 0 | 316 | NULL | NULL | -7715 | 0 | -7715 | NULL | 0 | -7715 |
| 1390126 | 31302111 | 21012 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 34093 | -13081 | 0 | 668 | 1969 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 228 | NULL | NULL | -12008 | 0 | -12008 | NULL | 0 | -12008 |
| 1724481 | 32452961 | 32111 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 44122 | -12011 | 0 | 492 | 1969 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 371 | NULL | NULL | -10905 | 0 | -10905 | NULL | 0 | -10905 |
| 1818583 | 33177908 | 51199 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 52173 | -974 | 0 | 2960 | 2297 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50 | NULL | NULL | -1687 | 0 | -1687 | NULL | 0 | -1687 |
| 1990762 | 34299623 | 57023 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 50293 | 6730 | 0 | 3594 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 140 | NULL | NULL | 2996 | 0 | 2996 | NULL | 0 | 2996 |
| 2198686 | 35286712 | 14445 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 17933 | -3488 | 0 | 1755 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -5243 | 0 | -5243 | NULL | 0 | -5243 |
| 961614 | 21549237 | 139 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 682 | -543 | 0 | 139 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -682 | 0 | -682 | NULL | 0 | -682 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1083781 | 23264767 | 1157 | 0 | 587 | 0 | 1744 | 0 | 12516 | 0 | 12516 | 14260 | NULL | 11261 | 9817 | 0 | -6818 | 14260 |
| 1275822 | 29658850 | 693 | 0 | 65 | 0 | 758 | 0 | 9376 | 0 | 9376 | 10134 | NULL | 18188 | 6479 | 0 | -14533 | 10134 |
| 1390126 | 31302111 | 490 | 0 | 0 | 0 | 490 | 0 | 6236 | 0 | 6236 | 6726 | NULL | 29829 | 3438 | 0 | -26541 | 6726 |
| 1724481 | 32452961 | 295 | 0 | 0 | 0 | 295 | 0 | 3096 | 0 | 3096 | 3391 | NULL | 39368 | 1469 | 0 | -37446 | 3391 |
| 1818583 | 33177908 | 12 | 0 | 1285 | 0 | 1297 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1297 | NULL | 40430 | 0 | 0 | -39133 | 1297 |
| 1990762 | 34299623 | 3146 | 0 | 272 | 0 | 3418 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3418 | NULL | 39555 | 0 | 0 | -36137 | 3418 |
| 2198686 | 35286712 | 817 | 0 | 0 | 0 | 817 | 0 | 0 | 0 | 0 | 817 | NULL | 42196 | 0 | 0 | -41379 | 817 |
| 961614 | 21549237 | 31 | 0 | 3567 | 0 | 3598 | 0 | 15700 | 0 | 15700 | 19298 | NULL | 6639 | 13141 | 0 | -482 | 19298 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42403044655 | "SIA "BMN diesel"" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9531 | 024460 | Kubulu pag. | 13.97 | 3.09 | 5.09 | 2 |
| 42403044655 | "SIA "BMN diesel"" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4520 | 024460 | Kubulu pag. | 6.21 | 1.45 | 2.32 | 2 |
| 42403044655 | "SIA "BMN diesel"" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4520 | 024460 | Kubulu pag. | 3.67 | 0.68 | 2.33 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 42403044655 | SIA "OHK 9" | ir | 12.11.2018 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 42403044655 | "SIA "BMN diesel"" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Kalna iela 11 - 4, Kubuli, Kubulu pag., Balvu nov., LV-4566.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 14 445 EUR, un zaudējumi bija 5 243 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA "BMN diesel"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,02 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,02.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -81,92, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 13 970 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 3 090 EUR un VSAOI 5 090 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope · Balvu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026