SIA "2R AUTO" (reģ. Nr. 42103039299) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2006-09-26. Jaunākais gada pārskats (2022): apgrozījums 117 364 EUR, peļņa 23 998 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 2,15 (2022). VID nodokļu maksātāja reitings: C.
Pamatdarbība: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope
| Reģistrācijas Nr. | 42103039299 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2006-09-26 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV61ZZZ42103039299 |
| Juridiskā adrese | Draudzības iela 5 - 33, Kuprava, Kupravas pag., Balvu nov., LV-4582 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2022 | 117 364 EUR | 23 998 EUR | 76 740 EUR | 3 |
| 2021 | 73 024 EUR | -2 273 EUR | 56 973 EUR | 5 |
| 2020 | 104 905 EUR | 4 586 EUR | 58 865 EUR | 5 |
| 2019 | 98 241 EUR | -5 260 EUR | 56 258 EUR | 4 |
| 2018 | 128 725 EUR | 11 724 EUR | 61 594 EUR | 4 |
| 2017 | 84 653 EUR | 4 906 EUR | 37 861 EUR | 3 |
| 2016 | 85 839 EUR | 15 872 EUR | 24 808 EUR | 4 |
| 2015 | 55 747 EUR | -4 709 EUR | 15 567 EUR | 4 |
| 2014 | 43 943 EUR | 3 084 EUR | 22 640 EUR | 4 |
| 2013 | 24 030 LVL | -113 LVL | 9 864 LVL | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.00 | -0.01 | -0.07 | 0 |
| 2024 | 1.35 | 0.15 | 0.74 | 3 |
| 2023 | 17.04 | 1.81 | 4.92 | 3 |
| 2022 | 39.22 | 5.08 | 10.94 | 4 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | 60.30 | ~ 53.97 |
| 2023 | 400.90 | ~ 358.81 |
| 2022 | 668.57 | ~ 531.84 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (0.74 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 60.30 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 60.30 * 0.105 = 6.33 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 500.00 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (60.30 - 6.33 - 500.00) * 0.2 ≈ 0.00 EUR
4. Neto alga: 60.30 - 6.33 - 0.00 = ~ 53.97 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 117 364 EUR | 73 024 EUR | 104 905 EUR | 98 241 EUR | 128 725 EUR |
| Bruto peļņa | 43 758 EUR | 14 056 EUR | 26 572 EUR | 12 417 EUR | 128 725 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 24 067 EUR | -2 273 EUR | 4 586 EUR | -5 260 EUR | 11 724 EUR |
| UIN nodoklis | 69 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 23 998 EUR | -2 273 EUR | 4 586 EUR | -5 260 EUR | 11 724 EUR |
| Pozīcija | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 76 740 EUR | 56 973 EUR | 58 865 EUR | 56 258 EUR | 61 594 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 70 778 EUR | 9 618 EUR | 11 272 EUR | 25 233 EUR | 29 014 EUR |
| Pašu kapitāls | 43 874 EUR | 19 876 EUR | 22 149 EUR | 17 563 EUR | 22 823 EUR |
| Īstermiņa saistības | 32 866 EUR | 37 097 EUR | 36 716 EUR | 35 143 EUR | 29 926 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 3 552 EUR | 8 845 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
A un B kategorijas atļauja ir nepieciešama piesārņojošām darbībām ar lielāko ietekmi, C kategorijā pietiek ar reģistrāciju. Atļauja pati par sevi nav pārkāpums — tā nozīmē, ka darbība ir uzraudzīta. Avots: VVD izsniegtās atļaujas un licences.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2,15 | 0,26 | 0,31 | 0,72 | 0,97 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,62 | 0,26 | 0,31 | 0,72 | 0,97 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
20,45 % | -3,11 % | 4,37 % | -5,35 % | 9,11 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
31,27 % | -3,99 % | 7,79 % | -9,35 % | 19,03 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
54,70 % | -11,44 % | 20,71 % | -29,95 % | 51,37 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,75 | 1,87 | 1,66 | 2,20 | 1,70 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
7,81 | 0,17 | 2,15 | -2,20 | 16,59 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,53 | 1,28 | 1,78 | 1,75 | 2,09 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
62,91 % | 2,35 % | 38,72 % | -17,13 % | 39,40 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
4,04 | 1,48 | 2,49 | 1,87 | 3,27 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "2R AUTO" ir uzņēmums ar gandrīz divdesmit gadu pieredzi un stabilām pozīcijām tirgū.
Pamatojoties uz 2022. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "ZK 9" | 13 245 618 | 70 779 | 0,5 % | 147 | 90 106 | 2 628 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Andre Motors" | 12 575 437 | 472 344 | 3,8 % | 21 | 598 830 | 2 826 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Favorit West" | 9 057 061 | 17 278 | 0,2 % | 17 | 532 768 | 1 980 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Avēnija VP" | 8 535 432 | 44 605 | 0,5 % | 18 | 474 191 | 1 048 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "AK12" | 5 844 818 | -47 388 | -0,8 % | 67 | 87 236 | 2 236 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "AUTOFAVORĪTS" | 5 591 387 | -161 436 | -2,9 % | 65 | 86 021 | 1 542 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "SD AUTOCENTRS" | 5 559 209 | 177 729 | 3,2 % | 24 | 231 634 | 1 424 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "TEHAUTO" | 5 212 686 | 84 556 | 1,6 % | 22 | 236 940 | 1 562 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "STUTTGART workshop" | 5 069 545 | 135 801 | 2,7 % | 23 | 220 415 | 1 951 (2026 Q3) |
| 10 | "SG AUTOCENTRS" SIA | 4 937 742 | 106 970 | 2,2 % | 3 | 1 645 914 | 1 382 (2026 Q3) |
| 714 | SIA "2R AUTO" (šis uzņēmums) | 117 364 | 23 998 | 20,4 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103039299 | LV61ZZZ42103039299 | SIA "2R AUTO" | SIA | 2R AUTO | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2006-09-26 | NULL | Balvu nov., Kupravas pag., Kuprava, Draudzības iela 5 - 33 | 4582 | 115304890 | 100016438 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12942518 | 42103039299 | 2006-09-18 | 2024-06-12 16:47:35 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 42103039299 | 2008-09-18 | SIA "KLAIDO" |
[pdb_saimndarbibaaptureta_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Lemuma_datums | Aizliegts_veikt_darijumus_no | Aizliegts_veikt_darijumus_lidz | Lemuma_par_atjaunosanu_datums |
|---|---|---|---|---|---|
| 42103039299 | SIA "2R AUTO" | 04.03.2024 | 07.03.2024 | 04.04.2024 | 05.04.2024 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92378661 | 42103039299 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2828 | EUR | 2016-07-05 | 2016-07-05 14:32:06 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 145883 | 15029340 | 42103039299 | DokUGP2008v1 | NULL | 2011 | 2011-01-01 | 2011-12-31 | 2 | ONES | LVL | 2020-08-25 12:36:50.389 |
| 241586 | 15253697 | 42103039299 | DokUGP2008v1 | NULL | 2012 | 2012-01-01 | 2012-12-31 | 2 | ONES | LVL | 2020-08-30 20:05:55.521 |
| 308382 | 15426973 | 42103039299 | DokUGP2008v1 | NULL | 2013 | 2013-01-01 | 2013-12-31 | 2 | ONES | LVL | 2020-09-04 04:46:35.678 |
| 446058 | 15749211 | 42103039299 | DokUGP2008v1 | NULL | 2014 | 2014-01-01 | 2014-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2020-09-12 03:48:15.435 |
| 975492 | 21853777 | 42103039299 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2020-11-15 03:27:08.955 |
| 1083792 | 23265144 | 42103039299 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2020-11-21 05:28:27.409 |
| 1260838 | 29618300 | 42103039299 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2021-07-29 16:20:45.129 |
| 839462 | 20247224 | 42103039299 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-07 15:22:10.114 |
| 565027 | 16023782 | 42103039299 | DokUGP2008v1 | NULL | 2015 | 2015-01-01 | 2015-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2020-09-18 20:16:45.488 |
| 701423 | 16527427 | 42103039299 | DokGPUIENv1 | UGP | 2016 | 2016-01-01 | 2016-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2020-10-30 14:44:52.827 |
| 1399162 | 31333580 | 42103039299 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2022-07-29 21:05:04.122 |
| 1821997 | 33196262 | 42103039299 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2024-03-11 23:52:19.437 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1083792 | 23265144 | 98241 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 85824 | 12417 | 0 | 4885 | 0 | 11150 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1642 | NULL | NULL | -5260 | 0 | -5260 | NULL | 0 | -5260 |
| 1260838 | 29618300 | 104905 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 78333 | 26572 | 0 | 8459 | 4116 | 13653 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3990 | NULL | NULL | 4586 | 0 | 4586 | NULL | 0 | 4586 |
| 1399162 | 31333580 | 73024 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 58968 | 14056 | 0 | 8210 | 250 | 5628 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2741 | NULL | NULL | -2273 | 0 | -2273 | NULL | 0 | -2273 |
| 145883 | 15029340 | 11407 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6928 | 4479 | 0 | 405 | 0 | 3427 | 0 | 0 | 0 | 0 | 37 | 0 | 0 | 610 | 0 | NULL | 0 | NULL | 610 |
| 1821997 | 33196262 | 117364 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 73606 | 43758 | 0 | 10276 | 241 | 6121 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3535 | NULL | NULL | 24067 | 69 | 23998 | NULL | 0 | 23998 |
| 241586 | 15253697 | 19330 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 14674 | 4656 | 0 | 312 | 18 | 4758 | 0 | 0 | 0 | 0 | 506 | 0 | 0 | -902 | 0 | NULL | 0 | NULL | -902 |
| 308382 | 15426973 | 24030 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 20501 | 3529 | 0 | 388 | 0 | 2605 | 0 | 0 | 0 | 0 | 649 | 0 | 0 | -113 | 0 | NULL | 0 | NULL | -113 |
| 446058 | 15749211 | 43943 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 29377 | 14566 | 0 | 637 | 0 | 10250 | 0 | 0 | 0 | 0 | 595 | 0 | 0 | 3084 | 0 | NULL | 0 | 0 | 3084 |
| 565027 | 16023782 | 55747 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 49190 | 6557 | 0 | 1079 | 12 | 9297 | 0 | 0 | 0 | 0 | 774 | 0 | 0 | -4709 | 0 | NULL | 0 | 0 | -4709 |
| 701423 | 16527427 | 85839 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 85839 | 57797 | 1627 | 6 | 8973 | 0 | 0 | 0 | 0 | 871 | NULL | NULL | 16577 | 705 | 15872 | NULL | 0 | 15872 |
| 839462 | 20247224 | 84653 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 84653 | 69919 | 2314 | 843 | 7493 | 0 | 0 | 0 | 0 | 407 | NULL | NULL | 5363 | 457 | 4906 | NULL | 0 | 4906 |
| 975492 | 21853777 | 128725 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 128725 | 103209 | 4832 | 188 | 8396 | 0 | 0 | 0 | 0 | 752 | NULL | NULL | 11724 | 0 | 11724 | NULL | 0 | 11724 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1083792 | 23265144 | 20423 | 0 | 4810 | 0 | 25233 | 0 | 31025 | 0 | 31025 | 56258 | NULL | 35143 | 3552 | 0 | 17563 | 56258 |
| 1260838 | 29618300 | 8648 | 0 | 2624 | 0 | 11272 | 0 | 47593 | 0 | 47593 | 58865 | NULL | 36716 | 0 | 0 | 22149 | 58865 |
| 1399162 | 31333580 | 5965 | 0 | 3634 | 19 | 9618 | 0 | 47355 | 0 | 47355 | 56973 | NULL | 37097 | 0 | 0 | 19876 | 56973 |
| 145883 | 15029340 | 44 | 0 | 434 | 0 | 478 | 0 | 0 | 0 | 0 | 478 | NULL | 1973 | 2900 | 0 | -4395 | 478 |
| 1821997 | 33196262 | 50532 | 0 | 2699 | 17547 | 70778 | 0 | 5962 | 0 | 5962 | 76740 | NULL | 32866 | 0 | 0 | 43874 | 76740 |
| 241586 | 15253697 | 1 | 0 | 1965 | 0 | 1966 | 0 | 5140 | 0 | 5140 | 7106 | NULL | 2981 | 9422 | 0 | -5297 | 7106 |
| 308382 | 15426973 | 4756 | 0 | 990 | 0 | 5746 | 0 | 4118 | 0 | 4118 | 9864 | NULL | 11549 | 3725 | 0 | -5410 | 9864 |
| 446058 | 15749211 | 4505 | 0 | 5574 | 0 | 10079 | 0 | 12561 | 0 | 12561 | 22640 | NULL | 27253 | 0 | 0 | -4613 | 22640 |
| 565027 | 16023782 | 23 | 0 | 4234 | 0 | 4257 | 0 | 11310 | 0 | 11310 | 15567 | NULL | 24889 | 0 | 0 | -9322 | 15567 |
| 701423 | 16527427 | 11136 | 0 | 4486 | 0 | 15622 | 0 | 9186 | 0 | 9186 | 24808 | NULL | 18258 | 0 | 0 | 6550 | 24808 |
| 839462 | 20247224 | 16154 | 0 | 6045 | 0 | 22199 | 0 | 15662 | 0 | 15662 | 37861 | NULL | 26845 | 0 | 0 | 11016 | 37861 |
| 975492 | 21853777 | 23264 | 0 | 5750 | 0 | 29014 | 0 | 32580 | 0 | 32580 | 61594 | NULL | 29926 | 8845 | 0 | 22823 | 61594 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91348816 | 42103039299 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots aizliegums pamatkapitāla samazināšanai | 2024-11-13 | 30.4/17.20.2/123976 | 1000057137 | 90000069281 | Valsts ieņēmumu dienests |
| 91348815 | 42103039299 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots aizliegums komercķīlas reģistrācijai, pārjaunošanai, grozīšanai Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra komercķīlu reģistrā | 2024-11-13 | 30.4/17.20.2/123976 | 1000057137 | 90000069281 | Valsts ieņēmumu dienests |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103039299 | SIA "2R AUTO" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9531 | 024470 | Kupravas pag. | 1.35 | 0.15 | 0.74 | 3 |
| 42103039299 | SIA "2R AUTO" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4520 | 027650 | Virgas pag. | 17.04 | 1.81 | 4.92 | 3 |
| 42103039299 | SIA "2R AUTO" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4520 | 027650 | Virgas pag. | 39.22 | 5.08 | 10.94 | 4 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103039299 | SIA "2R AUTO" | nav | 22.05.2007 | nav | nav | 22.12.2023 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 42103039299 | SIA "2R AUTO" | C | Pārkāpumi saistību izpildē | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Draudzības iela 5 - 33, Kuprava, Kupravas pag., Balvu nov., LV-4582.
2022. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 117 364 EUR, un peļņa bija 23 998 EUR.
2022. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA "KLAIDO"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2022. gadā bija 2,15 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,62.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2022. gadā bija 4,04, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 60.30 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 53.97 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 350 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 150 EUR un VSAOI 740 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "C" — Pārkāpumi saistību izpildē.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope · Balvu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026