SIA "Car Wash Balvi" (reģ. Nr. 42403038540) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2015-11-25. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 32 401 EUR, zaudējumi 1 425 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 6,44 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope
| Reģistrācijas Nr. | 42403038540 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2015-11-25 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV25ZZZ42403038540 |
| Juridiskā adrese | Stacijas iela 28, Balvi, Balvu nov., LV-4501 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 32 401 EUR | -1 425 EUR | 13 919 EUR | 2 |
| 2024 | 25 824 EUR | -2 910 EUR | 14 286 EUR | 1 |
| 2023 | 28 576 EUR | -2 271 EUR | 18 620 EUR | 1 |
| 2022 | 26 535 EUR | 424 EUR | 28 701 EUR | 1 |
| 2021 | 24 030 EUR | -1 819 EUR | 35 663 EUR | 1 |
| 2020 | 23 720 EUR | -1 285 EUR | 44 904 EUR | 3 |
| 2019 | 35 455 EUR | -2 936 EUR | 54 561 EUR | 3 |
| 2018 | 36 392 EUR | -1 569 EUR | 63 848 EUR | 3 |
| 2017 | 32 504 EUR | -1 244 EUR | 69 141 EUR | 2 |
| 2016 | 6 112 EUR | -13 409 EUR | 66 721 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.58 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.4 | 0.0 | 0.52 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2.10 | 0.19 | 0.91 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 3.03 | 0.67 | 1.75 | 2 |
| 2024 | 1.65 | 0.02 | 0.04 | 0 |
| 2023 | 1.97 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2022 | 2.94 | 0.05 | 0.52 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 32 401 EUR | 25 824 EUR | 28 576 EUR | 26 535 EUR | 24 030 EUR |
| Bruto peļņa | 8 211 EUR | 16 817 EUR | -1 284 EUR | 8 305 EUR | 9 287 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1 425 EUR | -2 910 EUR | -2 271 EUR | 424 EUR | -1 819 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -1 425 EUR | -2 910 EUR | -2 271 EUR | 424 EUR | -1 819 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 13 919 EUR | 14 286 EUR | 18 620 EUR | 28 701 EUR | 35 663 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 13 919 EUR | 6 962 EUR | 2 521 EUR | 3 827 EUR | 2 014 EUR |
| Pašu kapitāls | -25 643 EUR | -24 218 EUR | -21 308 EUR | -19 037 EUR | -19 461 EUR |
| Īstermiņa saistības | 2 162 EUR | 1 104 EUR | 828 EUR | 908 EUR | 749 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 37 400 EUR | 37 400 EUR | 39 100 EUR | 46 830 EUR | 54 375 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2024-11-26 – 2024-11-26 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
6,44 | 6,31 | 3,04 | 4,21 | 2,69 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
6,44 | 6,31 | 3,04 | 4,21 | 2,69 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-4,40 % | -11,27 % | -7,95 % | 1,60 % | -7,57 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-10,24 % | -20,37 % | -12,20 % | 1,48 % | -5,10 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
5,56 % | 12,02 % | 10,66 % | -2,23 % | 9,35 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,54 | -1,59 | -1,87 | -2,51 | -2,83 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | -68,29 | -7,91 | 1,82 | -1,47 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,33 | 1,81 | 1,53 | 0,92 | 0,67 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-12,12 % | -21,76 % | -11,33 % | 3,39 % | -3,10 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,78 | -0,23 | 0,07 | 0,37 | -0,01 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Car Wash Balvi" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairāk nekā desmit gadus un turpina attīstīties.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "ZK 9" | 13 245 618 | 70 779 | 0,5 % | 147 | 90 106 | 2 628 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Andre Motors" | 12 575 437 | 472 344 | 3,8 % | 21 | 598 830 | 2 826 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Favorit West" | 9 057 061 | 17 278 | 0,2 % | 17 | 532 768 | 1 980 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Avēnija VP" | 8 535 432 | 44 605 | 0,5 % | 18 | 474 191 | 1 048 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "AK12" | 5 844 818 | -47 388 | -0,8 % | 67 | 87 236 | 2 236 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "AUTOFAVORĪTS" | 5 591 387 | -161 436 | -2,9 % | 65 | 86 021 | 1 542 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "SD AUTOCENTRS" | 5 559 209 | 177 729 | 3,2 % | 24 | 231 634 | 1 424 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "TEHAUTO" | 5 212 686 | 84 556 | 1,6 % | 22 | 236 940 | 1 562 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "STUTTGART workshop" | 5 069 545 | 135 801 | 2,7 % | 23 | 220 415 | 1 951 (2026 Q3) |
| 10 | "SG AUTOCENTRS" SIA | 4 937 742 | 106 970 | 2,2 % | 3 | 1 645 914 | 1 382 (2026 Q3) |
| 1436 | SIA "Car Wash Balvi" (šis uzņēmums) | 32 401 | -1 425 | -4,4 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42403038540 | LV25ZZZ42403038540 | SIA "Car Wash Balvi" | SIA | Car Wash Balvi | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2015-11-25 | NULL | Balvu nov., Balvi, Stacijas iela 28 | 4501 | 102327945 | 100015741 | 100003124 | 0380201 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 4900034 | 42403038540 | 2015-11-20 | 2015-11-26 08:46:23 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42403038540 | 2024-11-26 | 16704.7 | Nodarbinātības valsts aģentūra | Pasākumi iekļaujošai nodarbinātībai (SAM 4.3.3.) | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | fb87853e |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92318879 | 42403038540 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2015-11-25 | 2015-11-25 11:49:10 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 731022 | 19550300 | 42403038540 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-01 13:24:51.785 |
| 1358417 | 31068985 | 42403038540 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-06-07 19:01:56.52 |
| 1749439 | 32523007 | 42403038540 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-06-02 23:05:16.351 |
| 2057634 | 34509383 | 42403038540 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-05 23:03:04.776 |
| 2304036 | 35462662 | 42403038540 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-05-30 17:10:46.837 |
| 857987 | 21114157 | 42403038540 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-08 16:18:03.429 |
| 689942 | 16508595 | 42403038540 | DokUGP2008v1 | NULL | 2016 | 2015-11-25 | 2016-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-10-29 21:38:34.676 |
| 1027978 | 22858737 | 42403038540 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-18 03:02:03.118 |
| 1180458 | 28966028 | 42403038540 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2021-03-17 17:07:13.738 |
| 1879099 | 33437896 | 42403038540 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-17 20:10:03.322 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1027978 | 22858737 | 35455 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 27262 | 8193 | 8462 | 1294 | 0 | 1373 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2936 | 0 | -2936 | NULL | 0 | -2936 |
| 1180458 | 28966028 | 23720 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 14211 | 9509 | 5248 | 5501 | 0 | 1155 | 0 | 0 | 1110 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1285 | 0 | -1285 | NULL | 0 | -1285 |
| 1358417 | 31068985 | 24030 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 14743 | 9287 | 8350 | 3337 | 0 | 52 | 0 | 0 | 1369 | 0 | 736 | NULL | NULL | -1819 | 0 | -1819 | NULL | 0 | -1819 |
| 1749439 | 32523007 | 26535 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 18230 | 8305 | 6699 | 264 | 0 | 401 | 0 | 0 | 0 | 0 | 517 | NULL | NULL | 424 | 0 | 424 | NULL | 0 | 424 |
| 1879099 | 33437896 | 28576 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 29860 | -1284 | 402 | 52 | 0 | 278 | 0 | 0 | 0 | 0 | 255 | NULL | NULL | -2271 | 0 | -2271 | NULL | 0 | -2271 |
| 2057634 | 34509383 | 25824 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 9007 | 16817 | 19446 | 748 | 475 | 0 | 0 | 0 | 34 | 0 | 42 | NULL | NULL | -2910 | 0 | -2910 | NULL | 0 | -2910 |
| 2304036 | 35462662 | 32401 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 24190 | 8211 | 22052 | 1578 | 13994 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1425 | 0 | -1425 | NULL | 0 | -1425 |
| 689942 | 16508595 | 6112 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4151 | 1961 | 260 | 946 | 350 | 13636 | 0 | 0 | 0 | 0 | 878 | 0 | 0 | -13409 | 0 | NULL | 0 | 0 | -13409 |
| 731022 | 19550300 | 32504 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 19848 | 12656 | 290 | 57 | 0 | 11762 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1791 | NULL | NULL | -1244 | 0 | -1244 | NULL | 0 | -1244 |
| 857987 | 21114157 | 36392 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 26516 | 9876 | 288 | 12 | 10 | 9627 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1528 | NULL | NULL | -1569 | 0 | -1569 | NULL | 0 | -1569 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1027978 | 22858737 | 2729 | 0 | 195 | 0 | 2924 | 0 | 51637 | 0 | 51637 | 54561 | NULL | 2555 | 68364 | 0 | -16358 | 54561 |
| 1180458 | 28966028 | 2247 | 0 | 124 | 0 | 2371 | 0 | 42533 | 0 | 42533 | 44904 | NULL | 728 | 61819 | 0 | -17643 | 44904 |
| 1358417 | 31068985 | 1800 | 0 | 214 | 0 | 2014 | 0 | 33649 | 0 | 33649 | 35663 | NULL | 749 | 54375 | 0 | -19461 | 35663 |
| 1749439 | 32523007 | 3733 | 0 | 94 | 0 | 3827 | 0 | 24874 | 0 | 24874 | 28701 | NULL | 908 | 46830 | 0 | -19037 | 28701 |
| 1879099 | 33437896 | 2521 | 0 | 0 | 0 | 2521 | 0 | 16099 | 0 | 16099 | 18620 | NULL | 828 | 39100 | 0 | -21308 | 18620 |
| 2057634 | 34509383 | 6962 | 0 | 0 | 0 | 6962 | 0 | 7324 | 0 | 7324 | 14286 | NULL | 1104 | 37400 | 0 | -24218 | 14286 |
| 2304036 | 35462662 | 13919 | 0 | 0 | 0 | 13919 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13919 | NULL | 2162 | 37400 | 0 | -25643 | 13919 |
| 689942 | 16508595 | 3227 | 0 | 371 | 0 | 3598 | 0 | 63123 | 0 | 63123 | 66721 | NULL | 633 | 76697 | 0 | -10609 | 66721 |
| 731022 | 19550300 | 5256 | 0 | 0 | 0 | 5256 | 0 | 63885 | 0 | 63885 | 69141 | NULL | 2942 | 78052 | 0 | -11853 | 69141 |
| 857987 | 21114157 | 2129 | 0 | 977 | 0 | 3106 | 0 | 60742 | 0 | 60742 | 63848 | NULL | 2362 | 74908 | 0 | -13422 | 63848 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42403038540 | SIA "Car Wash Balvi" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9531 | 024200 | Balvi | 1.65 | 0.02 | 0.04 | 0 |
| 42403038540 | SIA "Car Wash Balvi" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4520 | 024200 | Balvi | 1.97 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 42403038540 | SIA "Car Wash Balvi" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4520 | 024200 | Balvi | 2.94 | 0.05 | 0.52 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 42403038540 | SIA "Car Wash Balvi" | ir | 30.11.2015 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 42403038540 | SIA "Car Wash Balvi" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Stacijas iela 28, Balvi, Balvu nov., LV-4501.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 32 401 EUR, un zaudējumi bija 1 425 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 6,44 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 6,44.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,78, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 650 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 20 EUR un VSAOI 40 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope · Balvu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026