SIA "RV 88 pakalpojumi" (reģ. Nr. 40203590766) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-09-24. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 63 099 EUR, peļņa 11 207 EUR, darbinieku skaits: 4. Kopējais likviditātes koeficients: 0,29 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana
| Reģistrācijas Nr. | 40203590766 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-09-24 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV86ZZZ40203590766 |
| Juridiskā adrese | "Avotlejas", Prauliena, Praulienas pag., Madonas nov., LV-4825 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 63 099 EUR | 11 207 EUR | 32 707 EUR | 4 |
| 2024 | 8 099 EUR | 2 120 EUR | 2 994 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 4.5 | 0.4 | 2.49 | 5 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 3.18 | 0.71 | 1.68 | 5 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.43 | 0.29 | 1.07 | 3 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.67 | 0.30 | 1.61 | 4 |
| 2024 | 0.06 | 0.03 | 0.44 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 486.95 | ~ 435.82 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 328.54 | ~ 294.05 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 348.75 | ~ 312.13 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 393.57 | ~ 352.24 |
| 2024 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 63 099 EUR | 8 099 EUR |
| Bruto peļņa | 23 559 EUR | 4 927 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 11 207 EUR | 2 120 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 11 207 EUR | 2 120 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 32 707 EUR | 2 994 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 557 EUR | 2 994 EUR |
| Pašu kapitāls | 27 327 EUR | 2 130 EUR |
| Īstermiņa saistības | 5 380 EUR | 864 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,29 | 3,47 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,29 | 3,47 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
17,76 % | 26,18 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
34,26 % | 70,81 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
41,01 % | 99,53 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,20 | 0,41 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,93 | 2,71 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
41,01 % | 99,53 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
5,75 | 7,05 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "RV 88 pakalpojumi" ir uzņēmums, kas vēl tikai veido savu pieredzi, sperot pirmos soļus darbības ceļā.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "IMPEL SERVIKS" | 5 053 236 | 64 249 | 1,3 % | 424 | 11 918 | 614 (2026 Q3) |
| 2 | SIA ORBITA LOGISTICS | 4 604 149 | -85 242 | -1,9 % | 0 | — | — |
| 3 | SIA "Kaski" | 3 863 452 | 152 664 | 4,0 % | 47 | 82 201 | 1 654 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "M1" | 3 579 784 | 1 316 632 | 36,8 % | 3 | 1 193 261 | 603 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "KITA18" | 3 094 571 | 79 190 | 2,6 % | 0 | — | — |
| 6 | "RP ANDRAS" SIA | 2 751 310 | 143 517 | 5,2 % | 12 | 229 276 | 1 483 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "LĀČPLĒŠI A.I." | 2 608 018 | -49 083 | -1,9 % | 0 | — | *** |
| 8 | Heden SIA | 2 579 532 | 828 366 | 32,1 % | 1 | 2 579 532 | *** |
| 9 | SIA "Producentu grupa" | 2 189 120 | 85 045 | 3,9 % | 2 | 1 094 560 | *** |
| 10 | SIA "ARB Pope" | 1 824 653 | 248 476 | 13,6 % | 28 | 65 166 | 1 400 (2026 Q3) |
| 182 | SIA "RV 88 pakalpojumi" (šis uzņēmums) | 63 099 | 11 207 | 17,8 % | 5 | 12 620 | 487 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203590766 | LV86ZZZ40203590766 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RV 88 pakalpojumi" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | RV 88 pakalpojumi | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-09-24 | NULL | Madonas nov., Praulienas pag., Prauliena, "Avotlejas" | 4825 | 104839497 | 100016671 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 13105810 | 40203590766 | 2024-08-19 | 2024-09-19 10:22:37 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92950256 | 40203590766 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 14000 | EUR | 2025-04-07 | 2025-04-07 09:15:57 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1982218 | 34254863 | 40203590766 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-09-24 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-04-11 21:02:21.864 |
| 2133953 | 35148277 | 40203590766 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2026-03-10 17:00:47.802 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1982218 | 34254863 | 8099 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3172 | 4927 | 0 | 2807 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2120 | 0 | 2120 | NULL | 0 | 2120 |
| 2133953 | 35148277 | 63099 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 39540 | 23559 | 0 | 11802 | 0 | 550 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 11207 | 0 | 11207 | NULL | 0 | 11207 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1982218 | 34254863 | 716 | 0 | 2278 | 0 | 2994 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2994 | NULL | 864 | 0 | 0 | 2130 | 2994 |
| 2133953 | 35148277 | 1557 | 0 | 0 | 0 | 1557 | 0 | 31150 | 0 | 31150 | 32707 | NULL | 5380 | 0 | 0 | 27327 | 32707 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203590766 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RV 88 pakalpojumi" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9699 | 038550 | Praulienas pag. | 0.06 | 0.03 | 0.44 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203590766 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RV 88 pakalpojumi" | ir | 14.10.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203590766 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RV 88 pakalpojumi" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Avotlejas", Prauliena, Praulienas pag., Madonas nov., LV-4825.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 63 099 EUR, un peļņa bija 11 207 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 4 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,29 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,29.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 5,75, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 60 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 30 EUR un VSAOI 440 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana · Madonas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026