SIA "STAR22" (reģ. Nr. 50203236561) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-01-13. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 41 662 EUR, peļņa 5 987 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 4,84 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Neregulārais pasažieru sauszemes transports
| Reģistrācijas Nr. | 50203236561 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-01-13 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV38ZZZ50203236561 |
| Juridiskā adrese | "Spāres", Silinieki, Aizkalnes pag., Preiļu nov., LV-5305 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 41 662 EUR | 5 987 EUR | 12 515 EUR | 1 |
| 2024 | 31 820 EUR | -2 243 EUR | 7 145 EUR | 1 |
| 2023 | 18 675 EUR | 265 EUR | 7 336 EUR | 1 |
| 2022 | 17 874 EUR | 945 EUR | 6 281 EUR | 1 |
| 2021 | 19 382 EUR | 4 724 EUR | 5 646 EUR | 1 |
| 2020 | 14 840 EUR | 240 EUR | 991 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.8 | 0.31 | 1.49 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.04 | 0.14 | 0.90 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.91 | 0.16 | 0.75 | 1 |
| 2024 | 3.23 | 0.62 | 2.60 | 1 |
| 2023 | 2.81 | 0.46 | 2.34 | 1 |
| 2022 | 2.09 | 0.39 | 1.69 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 41 662 EUR | 31 820 EUR | 18 675 EUR | 17 874 EUR | 19 382 EUR |
| Bruto peļņa | 41 662 EUR | 31 820 EUR | 18 675 EUR | 17 874 EUR | 19 382 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 5 987 EUR | -2 243 EUR | 265 EUR | 945 EUR | 4 724 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 5 987 EUR | -2 243 EUR | 265 EUR | 945 EUR | 4 724 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 12 515 EUR | 7 145 EUR | 7 336 EUR | 6 281 EUR | 5 646 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 12 515 EUR | 7 145 EUR | 7 336 EUR | 6 281 EUR | 5 646 EUR |
| Pašu kapitāls | 9 928 EUR | 3 941 EUR | 6 184 EUR | 5 919 EUR | 4 974 EUR |
| Īstermiņa saistības | 2 587 EUR | 3 204 EUR | 1 152 EUR | 362 EUR | 672 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
VID publicē darba devējus, kuru darbinieku vidējais atalgojums ir valstī noteiktās minimālās algas apmērā — tas ir novērojums, ne pārkāpums. Avots: VID atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
4,84 | 2,23 | 6,37 | 17,35 | 8,40 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
4,84 | 2,23 | 6,37 | 17,35 | 8,40 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
14,37 % | -7,05 % | 1,42 % | 5,29 % | 24,37 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
47,84 % | -31,39 % | 3,61 % | 15,05 % | 83,67 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
60,30 % | -56,91 % | 4,29 % | 15,97 % | 94,97 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,26 | 0,81 | 0,19 | 0,06 | 0,14 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,33 | 4,45 | 2,55 | 2,85 | 3,43 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
60,30 % | -56,91 % | 4,29 % | 15,97 % | 94,97 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
7,66 | 4,85 | 6,23 | 11,65 | 10,51 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "STAR22" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "VR Projekts" | 2 328 348 | 100 242 | 4,3 % | 24 | 97 015 | 911 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "RUMBA TOURS" | 1 372 565 | 125 158 | 9,1 % | 35 | 39 216 | 894 (2026 Q3) |
| 3 | "Red Cab" SIA | 1 088 430 | -101 386 | -9,3 % | 50 | 21 769 | 381 (2026 Q3) |
| 4 | SIA NordBus | 913 648 | -58 674 | -6,4 % | 95 | 9 617 | 1 346 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "MARKAT" | 775 321 | 81 465 | 10,5 % | 8 | 96 915 | 935 (2026 Q3) |
| 6 | SIA EUROPE TRANSFERS | 624 497 | -114 477 | -18,3 % | 3 | 208 166 | 1 164 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "DATO trans" | 574 188 | -105 970 | -18,5 % | 5 | 114 838 | 125 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "INTERLUX Transport" | 476 699 | 45 528 | 9,6 % | 7 | 68 100 | 1 062 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Ax Group" | 393 933 | -18 248 | -4,6 % | 11 | 35 812 | 408 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "REN" | 383 169 | -13 133 | -3,4 % | 7 | 54 738 | 1 333 (2026 Q3) |
| 136 | SIA "STAR22" (šis uzņēmums) | 41 662 | 5 987 | 14,4 % | 2 | 20 831 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203236561 | LV38ZZZ50203236561 | SIA "STAR22" | SIA | STAR22 | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-01-13 | NULL | Preiļu nov., Aizkalnes pag., Silinieki, "Spāres" | 5305 | 103615304 | 100015235 | 0 | 0760244 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9414934 | 50203236561 | 2020-01-06 | 2020-01-10 13:40:41 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92730639 | 50203236561 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10 | EUR | 2020-01-13 | 2020-01-13 10:08:35 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1126915 | 23884717 | 50203236561 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-13 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-01-05 14:00:42.308 |
| 1334856 | 30835688 | 50203236561 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-04-21 14:07:07.86 |
| 1834173 | 33259188 | 50203236561 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-03-29 06:09:29.655 |
| 1973221 | 34198711 | 50203236561 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-03-26 03:01:24.375 |
| 1709240 | 32382189 | 50203236561 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-05-11 19:37:12.833 |
| 2134775 | 35150995 | 50203236561 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-03-10 17:05:54.915 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1126915 | 23884717 | 14840 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 14840 | 14600 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 240 | 0 | 240 | NULL | 0 | 240 |
| 1334856 | 30835688 | 19382 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 19382 | 14658 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4724 | 0 | 4724 | NULL | 0 | 4724 |
| 1709240 | 32382189 | 17874 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 17874 | 16929 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 945 | 0 | 945 | NULL | 0 | 945 |
| 1834173 | 33259188 | 18675 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 18675 | 18410 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 265 | 0 | 265 | NULL | 0 | 265 |
| 1973221 | 34198711 | 31820 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 31820 | 34063 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2243 | 0 | -2243 | NULL | 0 | -2243 |
| 2134775 | 35150995 | 41662 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 41662 | 35675 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5987 | 0 | 5987 | NULL | 0 | 5987 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1126915 | 23884717 | 991 | 0 | 0 | 0 | 991 | 0 | 0 | 0 | 0 | 991 | NULL | 741 | 0 | 0 | 250 | 991 |
| 1334856 | 30835688 | 4554 | 0 | 1092 | 0 | 5646 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5646 | NULL | 672 | 0 | 0 | 4974 | 5646 |
| 1709240 | 32382189 | 5288 | 993 | 0 | 0 | 6281 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6281 | NULL | 362 | 0 | 0 | 5919 | 6281 |
| 1834173 | 33259188 | 5908 | 0 | 1428 | 0 | 7336 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7336 | NULL | 1152 | 0 | 0 | 6184 | 7336 |
| 1973221 | 34198711 | 6600 | 0 | 545 | 0 | 7145 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7145 | NULL | 3204 | 0 | 0 | 3941 | 7145 |
| 2134775 | 35150995 | 12451 | 0 | 64 | 0 | 12515 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12515 | NULL | 2587 | 0 | 0 | 9928 | 12515 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203236561 | SIA "STAR22" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4932 | 042410 | Aizkalnes pag. | 3.23 | 0.62 | 2.60 | 1 |
| 50203236561 | SIA "STAR22" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4932 | 042410 | Aizkalnes pag. | 2.81 | 0.46 | 2.34 | 1 |
| 50203236561 | SIA "STAR22" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4932 | 042410 | Aizkalnes pag. | 2.09 | 0.39 | 1.69 | 1 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50203236561 | SIA "STAR22" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Spāres", Silinieki, Aizkalnes pag., Preiļu nov., LV-5305.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 41 662 EUR, un peļņa bija 5 987 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 4,84 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 4,84.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 7,66, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 3 230 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 620 EUR un VSAOI 2 600 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Neregulārais pasažieru sauszemes transports.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Neregulārais pasažieru sauszemes transports · Preiļu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026